2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
nasıl oldun L lenos ? ben cumartesi kontrole gittim 1 hafta olmustu tam doktorum kanama alaninda kuculme olmadigini soyledi :KK43: dinlenmeye devam etmemi soyledi progestan fitil kullaniyordum ayrıca igne ekledi 5 gunluk. 1 hafta sonra tekrar goreyim dedi. kanama alanimin boyutu 23-16 mm imis. iyi haber ise cok sukur bebegimin kalp sesini dinledik gelisimi haftasi ile uyumlu cikti.
biz carsamba gunu gidicez bakalim ne dicek bize ama bence hic korkma senin alanin cok daha kucuk bide ha diyince kuculmuyomus kanama yapiyomuydu sende acaba kan alani

Merhaba kızlar bugün 12 hafta oldu benim dün gece ilişkiye girdik eşimle ilk defa hiç ağrım olmadı şimdi bi baktım kahverengi akıntı gelmiş çok az birsey olur mu ya başına gelen varmi
Doktor cinsel ilişkiye serbest dedi 9.haftada.Ama biz korkuyoruz 12.haftaya kadar bekleyelim dedik. Bende bu durumu merak ediyordum cinsel ilişkiden sonra sıkıntı oluyor mu diye. Normal bir durumdur umarım 🙏

11. 12. Haftayı bekliyorum, sadece annem ve kardeşim biliyor

Folik asit 8. Haftada bıraktım. Önceki gebeliğimde de 9. Haftada bırakmıştım. Dr um bıraktırdı. Kullanma 3 4 gün bişe olmaz. Zaten 12. Haftadan sonra vermiyorlar
Evet sağlık ocağındaki ebeyede sordum icmene gerek yok depoların dolmustur 3-4 günden bişey olmaz zaten kesecek doktor sirf 3-4 tane tablet içebilmek için bosa 300-400 tl para verme doktorunun önerdiği multivitamini alırsın ona kadar dedi almadim bende

Doktor cinsel ilişkiye serbest dedi 9.haftada.Ama biz korkuyoruz 12.haftaya kadar bekleyelim dedik. Bende bu durumu merak ediyordum cinsel ilişkiden sonra sıkıntı oluyor mu diye. Normal bir durumdur umarım 🙏
Doktoruma yazdım normal durum dedi yarında randevum var inşallah sorun yoktur oyle lekelenme gibi oldu az kırmızı renkten korkmak gerekiyor sanırım galiba rahmimde büyüyor hafif ağrı var dün ilişki öncesi kasılma

Doktoruma yazdım normal durum dedi yarında randevum var inşallah sorun yoktur oyle lekelenme gibi oldu az kırmızı renkten korkmak gerekiyor sanırım galiba rahmimde büyüyor hafif ağrı var dün ilişki öncesi kasılma
Yoktur canım içini ferah tut 🙏 kırmızı parlak renk diye duymuştum bende. İnşallah güzel geçer kontrolün 🥰Cinsiyette belli olur belki çok heyecanlı 😍

Gecen hafta şekerim normal çıkmıştı bu hafta annem kabak tatlısı yapmış bir dilim bir dilim derken bir hafta içinde bir tabak yemişimdir. İki gündür ağzımda kuruluk hissiyle uyanıyorum şekerim yükselmiş olabilir mi?

Yoktur canım içini ferah tut 🙏 kırmızı parlak renk diye duymuştum bende. İnşallah güzel geçer kontrolün 🥰Cinsiyette belli olur belki çok heyecanlı 😍
Belli olur dedi zaten ama ben hafta sonu pasta kesiminde öğrenirim dedim hafta sonunu bekliycem mecburen kağıda yazıp vericrk🫠

Ben ev yapımı elma sirkesi aldım onu kullanıyorum sirke oranı artarsa ph dengesi bozulur ve bu sefer kısır döngüye girer diye korkuyorum
Evet haklısınız o yüzden su ile seyreltip kullanılması öneriliyor. Dışarısı evimiz kadar temiz değil maalesef, hamilelikte mikrop kapmak tehlikeli. O yüzden masum maddeleri belli oranda kullanarak kendimizi korumak en doğru çözüm sanırım

Ayyy maşallahh canım yaa çok duygulandım görünce 🥹 Çarşamba bende gideceğim inşallah herşey yolunda görürüm pıtırcığımı🤭
Bende öyleeee 🥺 görünce şok oldum 6 gün önce gitmiştik ama böyle net değildi. 10. Haftayı geçtikten sonra hızla büyümeye devam ediyormuş, her gittiğimizde şaşıracağız sanırım 😍 Sağlıkla gelsin bebişler kuzum 🧿🤲

merhaba ben bugün kürtaj oldum 7 haftaya kadar gelişmişti ama ben hiç kalp atışını duyamadım size yazayım dedim inşallah herkes bebişlerini sağlıkla kucağına a

palm angels palm angels 8+5te 30 aralık günü bebeği kaybettik kalbi durduğu için. Kürtaj oldum. Buraya yazmayı atlamışım. Listeden çıkarır mısın beni?
Çok geçmiş olsun. Rabbim gönlünüzden geçeni hayırlısıyla yine nasip etsin, sağlıkla inşallah

Bulantılar biraz azalınca panikle içime de bi kurt düştü doktor randevum 20 ocak olmasına rağmen doktora gittim, bebişi gördüm rahatladım kıpır kıpır el ve ayakları. 11+5 olmalıydım ama 12 haftalık çıktım şimdide her doktora gittiğimde 2 gün öndeyiz. Tahmini doğum temmuzun 28 ine kaydı😁 ikili tarama için yinede 20 ocakta gelin dedi. Cinsiyeti de göremedi maalesef

X