2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Mantık aslında sirkenin etkisini azaltıp suyu biraz daha steril hale getirmek. Boş kolonya şişesine doldurdum ben 1/3 oranında sirke 2/3 oranında su gibi, seyreltilmiş yaptım. Özel bölgeye sıkıyorum fısfıslı şişe kullanarak, tahriş olmasın diye direk silmiyorum. Bu şekilde tarif etmişti doktorum canım, yani bilemedim ama doktoruna sorup deneyebilirsin bence

Herkese günaydın bugün 10+3 ile bu haftaya başladım. Bu Cuma kontrolüm var 11+0da fetal dna testi soracağım cinsiyet için de tahmin isteyeceğim :)
Günaydın canım, ben grip olunca doktora gitmek zorunda kaldım. Bebişi gördük tekrar, doktor kız olabilir dedi ama 13. Haftayı görmeden %100 cinsiyeti şudur diyemem dedi. Bence bebeğin yapısından anlıyorlar öncesinde, sen gidince sor mutlaka

Evet evet kemik yapısından tahmin ediyorlar arkadaşım ve ablam 11. haftada böyle öğrenmişti. Soracağım çok heyecanlıyımm

Evet evet kemik yapısından tahmin ediyorlar arkadaşım ve ablam 11. haftada böyle öğrenmişti. Soracağım çok heyecanlıyımm
Cuma günü gittim 10+4 günlüktü, kocaman olmuş 1 hafta öncesine göre şok olduk Net bir şekilde belli oluyor artık bebişler

Eklentiler

• IMG_20240112_185244.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 97
Deneyeceğim teşekkür ederim nefes darlığı çarpıntı olmasa bile gün içinde oluyor kalp kaynaklı mı diye düşünüyorum kan hacmi artıyor vs diye okudum kalp zorlanabilirmiş bu beni korkutuyor
Bende de oluyor konuşurken bile kalbim ağzımda hissediyorum resmen doktora sordum uzun olmadığı sürece sorun yok dedi bende de ara da oluyor

ben de öyle inşallah bir an önce o rahata kavuşuruz bir sürede olsa :)

Merhaba kızlar bugün 12 hafta oldu benim dün gece ilişkiye girdik eşimle ilk defa hiç ağrım olmadı şimdi bi baktım kahverengi akıntı gelmiş çok az birsey olur mu ya başına gelen varmi

Günaydın. Riskli gebelik olarak hangi durumlardan dolayı takiptesin canım?
Kızımı doğumsal kalp hastalığı yüzünden kaybettim. Geçmişte doğumsal anomali öyküsü olmaktan, 2. Gebeligimi kan pihtilasmasi nedeniyle, şuanda kan sulandırıcı iğne ve ilaç kullanıyorum. Birde bu gebeligimde tansiyon çıktı. Hipertansiyon canm

Oy maşallah eskisen bu ultrason fotoğrafları çok saçma gelirdi bana ama şuan görünce hemen gözlerim doluyor Allah yavruları sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
Aminnnn hele birde o kadar emek sonrası kavuşmak daha da etkiliyor insanı benim mucizem 8 sene sonra nasip oldu Rabbim kimseyi evlatla evlat hasretiyle sınamasın

Aminnnn hele birde o kadar emek sonrası kavuşmak daha da etkiliyor insanı benim mucizem 8 sene sonra nasip oldu Rabbim kimseyi evlatla evlat hasretiyle sınamasın
Oyy ne nazlı olur şimdi o bebiş demekki onun kısmeti bu zamandaymıs canım Allah bağışlasın sana sağlıklı upuzun ömrü olsun bu arada erkek hissettim senin bebişi

Oyy ne nazlı olur şimdi o bebiş demekki onun kısmeti bu zamandaymıs canım Allah bağışlasın sana sağlıklı upuzun ömrü olsun bu arada erkek hissettim senin bebişi
Allah razı olsun çok teşekkür ederim hayırlı sağlıklı sıhhatli eli kolu yüzü gözü iyi olsun kız erken nasip inşallah öyle hemde nasıl nazlı

Kizlar 11+1 im ama bugun benim folik asitim bitti perşembe gunu ikili tarama testi icin randevum var fakat kararsiz kaldim şuanda da devamli gittiğim bir doktor yok ikili test icinde sehir hastanesine randevu almıştım şimdi ben napmaliyim. tekrardan bi folik asit alip 3-4 gun daha kullanmalimiyim doktor soyleyene kadar yoksa beklemelimiyim kontrolu yoksa sağlık ocağına felan gidip bi danışsam mi napsam emin olamadım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…