2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
geçmiş olsun. Kaç gün iğne verdiler? 3 gün iğne oldum ilişki yasağı var ama hormonlardan ister istemez rahim kasılmaları oluyor bu kanamayı arttırmaz inşallah. Dr yerleşme döneminde olabilir bu tür kanamalar dedi ama kasılma kaynaklı olabilir mi acaba düşünüyorum ben de engel de olunamıyor ki 🙈
1 kere acilde o an oldum. Birde fitil verdi 3-4 gün kullanacağım şekilde. Bana ilişki kaynaklı olabilir dedi Şuan 7+6 yım

Birde kızlar deneyimli annelere sordum sizlerden de fikir almak istiyorum. İkili üçlü tarama yerine fetal yaptırmaya karar verdim ancak çevremdeki herkes aldırma düşüncen yoksa yaptırma zaten detaylı ultrasonda herşeyi tek tek söylüyorlar dediler. Fiyatlar uçmuş zaten fetalde o nedenle biraz arada kaldım.deneyimli annelerin düşünceleri neler acaba?
Canım ben ilk gebeliğimde hiç bilmiyordum bu nipty testini ikili tarama yaptırmıştık. Ücretini biliyor musun bu testin

tamamdir ben doktora soyle soruyim mi hocam ikiz olmadigini net bilinen bi gebelikte bebisin altinda atan bisey goruldu ama kalp gibi atmiyo kontrol edildi bu neden olur diyim mi eklemek istedigin bi durum var mi
Yok cnm aynen boyle soylersin.☺

Canım ben ilk gebeliğimde hiç bilmiyordum bu nipty testini ikili tarama yaptırmıştık. Ücretini biliyor musun bu testin
Firmadan firmaya değişiyor doktorun mutlaka bir firma önerir canım ben daha fiyat almadım 3 hafta var yaptirmama doktor 13 haftada yaptırmami istedi. Ancak soran arkadaşlara 380-370 euro gibi bir fiyat vermişler bölge bölge değişiyor anladığım kadarıyla

Bizimki dün gece bizi biraz korkuttu. Anlık sancıyla kahverengi lekelenmem oldu. Hemen doktorumla konuşup acile gittik. Kese etrafında az kanama oluşmuş. İğne yaptılar bide progestan başlıyoruz önlem amaçlı. Acil doktoru da kendi doktorum da aktif bir kanama değil ama önlemi alalım dediler
Benzeri benim başıma geldi cumartesi gecesi korktum cok o gün iğne oldum progestan devam ediyorum kahve degil kirmizi oldu benim bir miktar

doktorunuz b12liye kullan dedimi benim doktorum direk kesti otizime neden oluyomus dogum sonrasi istedigin kadar kullan ama zaten cok dusucek takviye etmicen dedi
doktorum sadece 400 mcg olmasına dikkat et istediğini kullan dedi. b12 li olanı zaten 3,4 aydır kullanıyordum evde vardı ona da sordum sakıncası yok dedi. eczaneden de en iyisi hangisi diye sorduğumda ocean'ı önerdi. ama en ufak bir şüphe varsa ocean'dan devam ederim artık.

doktorunuz b12liye kullan dedimi benim doktorum direk kesti otizime neden oluyomus dogum sonrasi istedigin kadar kullan ama zaten cok dusucek takviye etmicen dedi
Bugün 8 haftalık olmalı ama 7+3 göründü. Geç döllenmeymiş. Benim dr um da Folik asiti bırak kullanma artık dedi. Daha önceki gebeliğimde de aynı şekilde erken bırakmıştık.
Folik asiti kaçıncı haftaya kadar kullanacağız acaba bilen var mı
8.haftaya kadar kullandım artık kullanmayacağım. Cogu Dr 12. Haftaya kadar devam ettiriyor

Lekeler ve hafif kanamalar oluyordu. Ultrasonda görünüyor kanama alanı. 2 hafta sonra küçülecektir dinlen ağır kaldırma dedi. Fitil devam. Emzirmeyi azaltarak bırak dedi. Hayırlısı 🍀

Lekeler ve hafif kanamalar oluyordu. Ultrasonda görünüyor kanama alanı. 2 hafta sonra küçülecektir dinlen ağır kaldırma dedi. Fitil devam. Emzirmeyi azaltarak bırak dedi. Hayırlısı 🍀
ağrı oluyor mu ara ara? Benim tam olarak geçmedi regl sancısı gibi arada oluyor

X