2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bu testler arasında net fark nedir ikili üçlü fetal. Eğer riskli grupta yaşta değilsek rutin hangisi öneriliyor sadece, ya da hiç mi önerilmiyor.
Saç boyasına gelince ben sanıyorum hiç boyatmayacağım 😞 çünkü bitkisel boyaya bile allerjiğim. Hamilelikte alerjiler daha da artıyormuş

Kızlar bugün kontrole gittik çok şükür 9+4 olmuşuz 2.76 cm olmuş baya hareketliydi ultrason da görebiliyorduk hareketlerini çok şükür sıkıntılı bir durum yok şuan yalnız sanki bu hafta bulantılarım pik yaptı gibi çok fazla var
ohh cok sukuuur masallaaah masallaaaaah 🧿🧿🧿 saglikla kucaginizada almakta nasip olsun 🙏

Bizimki dün gece bizi biraz korkuttu. Anlık sancıyla kahverengi lekelenmem oldu. Hemen doktorumla konuşup acile gittik. Kese etrafında az kanama oluşmuş. İğne yaptılar bide progestan başlıyoruz önlem amaçlı. Acil doktoru da kendi doktorum da aktif bir kanama değil ama önlemi alalım dediler

Bizimki dün gece bizi biraz korkuttu. Anlık sancıyla kahverengi lekelenmem oldu. Hemen doktorumla konuşup acile gittik. Kese etrafında az kanama oluşmuş. İğne yaptılar bide progestan başlıyoruz önlem amaçlı. Acil doktoru da kendi doktorum da aktif bir kanama değil ama önlemi alalım dediler
geçmiş olsun. Kaç gün iğne verdiler? 3 gün iğne oldum ilişki yasağı var ama hormonlardan ister istemez rahim kasılmaları oluyor bu kanamayı arttırmaz inşallah. Dr yerleşme döneminde olabilir bu tür kanamalar dedi ama kasılma kaynaklı olabilir mi acaba düşünüyorum ben de engel de olunamıyor ki 🙈

X