2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar çatlatma iğnesi ile gebe kalan varmı içinizde..Veyaateş takibi yapan.Benim regle 1 hafta var feci halsizlik var ve biraz adet sancısı var.2 kez gebe kaldım pıhtılaşma dan kaybettim.Ateşim yüksek
Benim dördüncü denemem sizin gibi pıhtılaşma sorunum da var. Bu ay çatlatma iğnesi oldum o şekilde hamile kaldım hatta yumurtlama tarihim baya geç sat 27 ekim kasımın 12si yumurtlama günüm. Yumurtanın olgunlaştığı tarafta üç dört gün sonra batmalar vs oldu o şekilde hissettim ben diğerlerinde de o şekilde anlamıştım. On gün sonra aşırı uyku basması halsizlik oldu.

Merhaba kızlarrrrr şimdi doktordan geldim sat 29 Ekim ve salı günü verdiğim kan sonucunda beta 725 çıkınca doktor bugün çağırmıştı ve vajinal ultrason ile uygulamaya göre 4+6 da kese göründü🙈 sağlıklı ve olması gerektiği gibi dedi doktor. Doktorum bir buçuk hafta izinli bekleyip iki hafta sonra gideceğim ilk defa ultrason görüntüsünü elimize verip hayırlı olsun dediğinde ağlayacaktim 🙈 nasıl güzel heyecanlarmis bunlar 🌸🤭

Merhaba kızlarrrrr şimdi doktordan geldim sat 29 Ekim ve salı günü verdiğim kan sonucunda beta 725 çıkınca doktor bugün çağırmıştı ve vajinal ultrason ile uygulamaya göre 4+6 da kese göründü🙈 sağlıklı ve olması gerektiği gibi dedi doktor. Doktorum bir buçuk hafta izinli bekleyip iki hafta sonra gideceğim ilk defa ultrason görüntüsünü elimize verip hayırlı olsun dediğinde ağlayacaktim 🙈 nasıl güzel heyecanlarmis bunlar 🌸🤭
Hadi gözün aydın canım 🌸

Hayırlı olsun çok sevindim darısı bekleyen hepimize inşallah☺️

Benim dördüncü denemem sizin gibi pıhtılaşma sorunum da var. Bu ay çatlatma iğnesi oldum o şekilde hamile kaldım hatta yumurtlama tarihim baya geç sat 27 ekim kasımın 12si yumurtlama günüm. Yumurtanın olgunlaştığı tarafta üç dört gün sonra batmalar vs oldu o şekilde hissettim ben diğerlerinde de o şekilde anlamıştım. On gün sonra aşırı uyku basması halsizlik oldu.
Ay darısı bana ya zaten pko var zor 2 kez hamile kaldım inşallah bu sefer önlemini de aldık benim halsizlik çok var ateş zaten yüksek ama normlde hamile kaldıklarım sıfır belirti bu ay 2 yumurta vardı sağ ve sol olarak

Merhaba, SAT 7 Kasım. Regli 28 ile 32 gün arasında oluyorum yani 4 Aralık ile 8 aralıkta olmam gerekiyor ama umarım olmam ve hamile olduğumu öğrenirim hayırlısı ile inşallah. Ama benim amh düşüklüğü var nasıl olacak neler olacak bilmiyorum 😔
Merhaba sonucunuz nedir acaba

Aynı gidiyoruuzz benim de bat 29 ekim pazartesi beta 725 ti çok sevindim görünmesine 😍😍😍

ultrasondan mı belli oluyor 4+6 oldugu yoksa uygulamaya göre mi söylüyorsun canım

öyle mi çarşamba günü öğreneceğim o zaman hayırlısıyla 😊
Hayırlısı olsun ama doktorlar her ihtimali söylüyor sakın moralini bozma benim dün bana neler söyledi doktor bir kaç hamile akrabam var hepsine aynı şeyi söylemişler şuan hepsi sağlıklı bir gebelik geçiyorlar asla strese girmemek lazım :)

Ultrasyonda belli oluyor canım benim uygulamada 5+2 görünüyor ama dün acile gittim 5+4 dedi keseye göre onu söylüyorlar
Benim doktorum birşey demedi o konuda. Gerçi kendi doktorum izinde arkadaşına yönlendirdi o da sadece" hayirli olsun olması gerektigi gibi ve olması gereken yerde "dedi sadece. İki hafta sonra sorayım ben tam haftasını sende bebek göründü mu acaba oradan dolayı mı söyleyebildi doktor?

Benim doktorum birşey demedi o konuda. Gerçi kendi doktorum izinde arkadaşına yönlendirdi o da sadece" hayirli olsun olması gerektigi gibi ve olması gereken yerde "dedi sadece. İki hafta sonra sorayım ben tam haftasını sende bebek göründü mu acaba oradan dolayı mı söyleyebildi doktor?
Benim normalde kendi doktoruma pazartesi görüncegim bende adetten önce öğrettiğin için 2 gün kan takibi yaptı sağlıklı bir gebelik 10 gün sonra gel keseyi görelim demişti ben dün sancim çok olunca lekelenmem de olunca korktum gittim acildeki doktor söyledi. Hayır henüz bebek görünmedi sadece kese ve 5+4 günlük dedi

Benim normalde kendi doktoruma pazartesi görüncegim bende adetten önce öğrettiğin için 2 gün kan takibi yaptı sağlıklı bir gebelik 10 gün sonra gel keseyi görelim demişti ben dün sancim çok olunca lekelenmem de olunca korktum gittim acildeki doktor söyledi. Hayır henüz bebek görünmedi sadece kese ve 5+4 günlük dedi
Anladım canım bir sonraki kontrolümde bende sorayım. Bebek görününce soyluyorlar diye düşündüğüm için sormamistim. Lekelenme devam ediyor mu? Bol bol dinlenmeye bak yorma kendini

Anladım canım bir sonraki kontrolümde bende sorayım. Bebek görününce soyluyorlar diye düşündüğüm için sormamistim. Lekelenme devam ediyor mu? Bol bol dinlenmeye bak yorma kendini
Yok canım benim keseyi görünce söyledi direk ondan önce kese görünmemisti bana da o zaman bir şey söylememişti eğer kesen görünüyorsa sor keseden söylüyorlar zaten haftasını
Yok canım şuan yok zaten aşırı da değil peçeteye gelecek şekilde ara ara oluyor

X