2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba kızlar aranıza katılmak istiyorum 🙏🏻
Sat 7 Kasım henüz çok yeni cuma günü beta 38 ile öğrendim yarın tekrar kan vericem. Şimdilik doktorum sadece multivitamin ve folik asit içeren bi vitamin verdi

Merhaba kızlarrrrr şimdi doktordan geldim sat 29 Ekim ve salı günü verdiğim kan sonucunda beta 725 çıkınca doktor bugün çağırmıştı ve vajinal ultrason ile uygulamaya göre 4+6 da kese göründü🙈 sağlıklı ve olması gerektiği gibi dedi doktor. Doktorum bir buçuk hafta izinli bekleyip iki hafta sonra gideceğim ilk defa ultrason görüntüsünü elimize verip hayırlı olsun dediğinde ağlayacaktim 🙈 nasıl güzel heyecanlarmis bunlar 🌸🤭
Gözün aydınnn çok sevindim hep böyle sağlıkla ilerlesin❤️🧿👶🏼

Yumurtlama dönemlerini bilmediklerinden mi ?
Yani düzensiz oldukları için tahmin edemiyorlar diye mi ?
evet garantiye almak icin . yumurtlama gununu tam bilince o gun degerlendiriliyor genelde hamilelik ihtimalini artirmak icin . yumurta 24 saat spermde 72 saat canli kalabiliyormus diye duymustum

Doktor çok ikili konuştu o kadar moralim bozuldu ki sağlıklı gebelik de olabilir olmayadabilir yerlesme lekelenmesi olabilir düşükte başlayabilir herseyi hep ikili konuştu napcagmi şaşırdım benimde aynı durumda olan var mı
Canım bu tarz riskleri hep en başından söylüyorlar ilk haftada moralini bozma. Daha erken bebek için bende som adet tarihme göre 5+2yim bende keseyi gördüm ama bebeği henüz görmedik sadece bebeği besleyen damarı gördük haftaya tekrar gidicem

Kızlar merhaba bende şuan 4+3 teyim doktorum salı günü çağırdı keseyi görmek için ama.bugun biraz yol yürüdüm sanırım yoruldum şuan kasıklarımda biraz ağrı var ciddi birşey olabilir mi

Kızlar merhaba bende şuan 4+3 teyim doktorum salı günü çağırdı keseyi görmek için ama.bugun biraz yol yürüdüm sanırım yoruldum şuan kasıklarımda biraz ağrı var ciddi birşey olabilir mi
Yürüyünce sorun olacagını sanmıyorum ya. Ben hergün 10.000 adım ve köpeğimle sabahları bahçede koşup yakalamaca oynuyorum çok şükür sıkıntı çıkmadı 4+3 benim de

Sıkıntı olmaz canım kasık ağrısı bendede vardı ama bu haftalarda genel olarak çok yorulma çok yürüme demişti benim doktorum

X