2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
İnşallah canım bir an bu şekilde sancım olunca korktum açıkçası bı endişe ettim
İnsan korkuyor tabi canım bende geçen haftalarda aşırı sancı çektim çok korktum kıvranıyordum resmen meğer gebelik kisti oluşmuş doktora gittim sıkıntı yok 10 haftadan sonra kaybolacak dedi parol verdi çok endişelendim çok şükür bir iki kere kullandıktan sonra geçti ağrıları şuan kullanmıyorum

Arkadaşlar soğuk almışım ya. Bir şey de kullanılmıyor değil mi aferin falan. 😓

Hayır doğal yöntemleri deneyin. Bende nezle geçirdim çabuk atlattım ballı süt nane çayı bol meyve ve bol çorba ile atlattım sizde öyle yapın endişelenmeyin

İnsan korkuyor tabi canım bende geçen haftalarda aşırı sancı çektim çok korktum kıvranıyordum resmen meğer gebelik kisti oluşmuş doktora gittim sıkıntı yok 10 haftadan sonra kaybolacak dedi parol verdi çok endişelendim çok şükür bir iki kere kullandıktan sonra geçti ağrıları şuan kullanmıyorum
Selamın aleyküm arkadaşım. Bu gebelik kisti ne oluyor acaba. Benim de gebeliğim çok yeni 3 haftalık filan cuma günü betam 40 çıkmıştı. Adetime iki gün kala. Dün gece bir kanama yaşadım kısa süreli akan birşey değil peçete silince geldi. Korktum açıkçası. Gece ve bugün gündüz hiç birşey yoktu hafif kahverengi leke vardı akintiyla karışık silince geliyo biraz...

Selamın aleyküm arkadaşım. Bu gebelik kisti ne oluyor acaba. Benim de gebeliğim çok yeni 3 haftalık filan cuma günü betam 40 çıkmıştı. Adetime iki gün kala. Dün gece bir kanama yaşadım kısa süreli akan birşey değil peçete silince geldi. Korktum açıkçası. Gece ve bugün gündüz hiç birşey yoktu hafif kahverengi leke vardı akintiyla karışık silince geliyo biraz...
O konu hakkında bir bilgim yok canım bende kanama lekelenme falan olmadı. Doktor bana klomen vermişti yarısını kullandırdı ama. Bu ilaç kiste sebep olabiliyormuş ama gebelik oluştuğunda da kist yaptığını bilmiyodum. 3 yumurtam vardı benim biri çatladı hamile kaldım diğer iki yumurta da kiste dönüşmüş yumurta kisti önemli bir şey değil 10.haftadan sonra kaybolup gidiyor hatta keseyi besliyor dedi. Ama başlarda bana çok ağrı yapmıştı inanılmaz sanki regl sancısı gibiydi çok şükür kendiliğinden geçti ağrı. Yani genelde kahverengi akıntı lekelenme falan normal karşılanıyor ama yinede doktoruna sor sen canım düşük riski falan olursa ilaç veriyor en azından. Aslında yerleşme kanaması bile olabilir senin daha çok yeniymiş çünkü gebeliğin

Canım eğer normal kanamaya dönmezse korkma bende 3 haftalıkken öğrendim benim de lekelenmem devam ediyor ara ara bebek yerlesirken rahim duvarını deldiği için o şekilde lekelenme olur

Canım eğer normal kanamaya dönmezse korkma bende 3 haftalıkken öğrendim benim de lekelenmem devam ediyor ara ara bebek yerlesirken rahim duvarını deldiği için o şekilde lekelenme olur
Valla bir anda tuvalete gidince geldi bir kaç damla da damadı hatta peçeteye sildim kırmızı . Sonra bir daha gelmedi gece de gelmedi. Akan kan şeklinde değildi.sabahta baktım kahverengi geliyo silince. Sadece sol kasık kismimda bir doluluk var ağrı yapiyo 🥴🙄

Valla bir anda tuvalete gidince geldi bir kaç damla da damadı hatta peçeteye sildim kırmızı . Sonra bir daha gelmedi gece de gelmedi. Akan kan şeklinde değildi.sabahta baktım kahverengi geliyo silince. Sadece sol kasık kismimda bir doluluk var ağrı yapiyo 🥴🙄
Benim de aynı şekilde oldu hatta ilk adet günümde geldi korktum bende hala ara ara devam ediyor doktorum aşırı olmadığı sürece korkma demişti bende dayanamadım devam edince acile gittim ama daha çok korkutuyorlar insanı o yüzden doktoruna gidince sor istersen ama korkma stres daha çok etkiler

Benim de aynı şekilde oldu hatta ilk adet günümde geldi korktum bende hala ara ara devam ediyor doktorum aşırı olmadığı sürece korkma demişti bende dayanamadım devam edince acile gittim ama daha çok korkutuyorlar insanı o yüzden doktoruna gidince sor istersen ama korkma stres daha çok etkiler
Aynısı benim de canım. Dün adet gunumdu 🥴

Bünyeden bünyeye değişiyor canım o yüzden stres yapmadan keyfini çıkar :)
Senin kaç haftalık doktorun birşey ded mi. Ben daha hiç gitmedim doktor kontrolüne. Değerim zaten en son adetten iki gün önce 40 çıkmıştı. Şimdi kaç hiç bilmiyorum 🙄 senin nasıldı surecin

Senin kaç haftalık doktorun birşey ded mi. Ben daha hiç gitmedim doktor kontrolüne. Değerim zaten en son adetten iki gün önce 40 çıkmıştı. Şimdi kaç hiç bilmiyorum 🙄 senin nasıldı surecin
Adetten önce öğrendiğim için çok erken dedi haftasıyla ilgili hiç bir şey demedi kan testinde 2 günde bir tekrarladı sadece 1 kere ama sağlıklı gebelik 10 gün sonra gel keseyi görürüz demişti ben iki gün önce acile gittim orda öğrendim 5+4 demisti benim adetten 2 gün önce son kan tahlilim 270 çıkmıştı

X