2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
arkadaşlar 5.haftadayım bende ama gaz ve kabızlık sorunu yaşıyorum.Tecrübeli olanlar bilir normal mi,bu durumda olan var mı?
Normal canım benim. Allah yardımcın olsun. Kabızlığı sadece su çözüyor inan ki. 3 lt en az temiz su tuket inşallah. Yoksa hiç birşey fayda etmiyo.

Bende de bulantı ve midemde gaz var afedersiniz ağzımdan gaz çıkıyor istemsiz. Sulu yemek yiyemiyorum midem bulanıyor görünce bile, akşam tostla geçirdim. Böyle kuru şeyler yemek istiyor canım tost çubuk kraker vs. Kusucak gibi değilim ama sürekli bi mide bulantısı ve iştahsızlık var.

Benim de bulantı hiç yok 5+4. Ama kabızlık var maalesef. Ve vajinal kaşıntı var son 1 aydır. Sirkeli su ile yıkıyorum fitil kullanamıyorum bazen dayanılacak gibi değil. Bu durumda olan var mı?

Durumunuz nedir acaba merak ettim. Benim de iki gün önce kanama oldu sonra bir gün boyunca kahverengi leke geldi hemen gittim iğne yaptılar. Ben de sizin gibi korkuyorum . Benimki 4+4 haftalık oluyor yerleşme kanaması olabilir mi bu zamanlarda ?
Merhaba lekelerim devam ediyor ama doktorum herşey yolunda dedi. İnşallah bir daha tekrarlamaz 🙏

Benim de bulantı hiç yok 5+4. Ama kabızlık var maalesef. Ve vajinal kaşıntı var son 1 aydır. Sirkeli su ile yıkıyorum fitil kullanamıyorum bazen dayanılacak gibi değil. Bu durumda olan var mı?
Kasinti asiriysa mutlakaaa doktora gorun cnm. Ben de cok hafif arada oluyor kalp atisni duyunca tahlil isteyecm ama sen bir idrar falan ver cnm. Hem kucuk oldugu icin antibiyotiklerden cok etkilenmez.

Ben de yeni ogrendim hamileligimi yaklasik bir haftadir aşırı kaşınma var doktora gittim fitil ve travazol önerdi

Ben de yeni ogrendim hamileligimi yaklasik bir haftadir aşırı kaşınma var doktora gittim fitil ve travazol önerdi
Doktora gebeliğimi öğrendiğm anda sordum, bir süredir olduğunu söyledim hatta sistemde bir ay önce aynı hastaneye geldiğim başka bir doktorun yazdığı fitil, hap ve krem görünüyor. Travazol daha önce kullandığım için farklı bir krem yazmıştı diğer doktor. Ama geçmiyor anlık rahatlatıyor. Bu doktor da fitil hap ilaç yok dedi krem kullanabilirsin dedi korktuğum için krem bile süremiyorum ama bazen dayanamıyorum. Böyle giderse kreme başlıcam galiba.

X