2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Crp çok yüksek değil, bazı antibiyotikler gebelikte kullanılır, stres daha kötü. Geçmiş olsun
Benim vardı 12 haftalık olana kadar da devam etti. Şükür kızım sağlıkla doğdu. Az hareket, bol dinlenme ile geçti şükür

Kızlar devlet hastanesi yada şehir hastanesinin acilinde ultrason var mı bakıyolar mı gebelere bilgisi olan yazabilir mi?

Kizlar dis gebelik yasayanlar belirti neydi. Benm 3000 de gorunmemisti cuma gunu tekrar gidecm. Kimyasal degil cunku deger yukseliyor. Ben su an ne adet ne de hamilelik belirtisi yasamiyorm. En ufak bir fark yok normal rutinimde. 5+2 yim
Kanama olmustu baslarda adet kanaması gibi beta yukseliyordu surekli

Benim de 2 oğlum var aslında hiç niyetim yoktu yine erkek olur diye ama eşim çook kız istiyodu sonunda ikna etti beni
Allah gönlünüze göre versin benim ikiz kızlarım var tüp bebekler,dondurulmuş embriyomuz ile denedik biz de yine, bakalım bu defa ne olacak cinsiyeti annelerimiz erkek olsun istiyor

Bebe aspirini kullanıyorum,doktor kullan demistibgecennseferkinde,ama bu sene daha gitmedim
Bende bebe asprini kullaniyorum ilk gebelik zehirlenmesi olduğu için birde iki kürtaj var ama zehirlenme için verdi bir sorun yapmaz dimi bu ilaç pazartesi verdi ama ben bugün içemeye başladım cesaret edemedim içmedim

Kanama alani vajinal yolla akarak mi azaldi yoksa vucut tarafindan emilerek mi azaldi? Benim kanamam yok suanda tuvalete gittikce arada acik kahve lekelenme oluyor ama muayenede gordum alanini duygusal olarak karisik durumdayim

Valla 7 haftaya giriş yaptım çok fena bulantılar başladı yemek kokusuna bile tahammül edemiyorum
Bende bugun 9.haftaya girdim 6.haftada başladı bulantılar dediğiniz gibi yemek yapamaz oldum o soğan kokusu falan yemek yapmakta yemekte eziyet olmuştu en sevdiğim türk kahvesindense aşırı tiksindim görmek istemiyorum ama sanki bu hafta baya azaldı benim bulantılar

9 10 haftada az az 12 haftaya kadar tam geciyor.

Benim erken döllenme bence adete 1 hafta kala pozitifti yerlesme kanaması oldu çünkü
Merhaba yerleşme kanaması bir kere mi geldi sizde. Bende dün pembe minik bir akıntı geldi doktor yerleşme kanamasıdır dedi bugün keseyi gördük çok küçüktü. Ama bugün yine minik bir pembe leke geldi

Merhaba yerleşme kanaması bir kere mi geldi sizde. Bende dün pembe minik bir akıntı geldi doktor yerleşme kanamasıdır dedi bugün keseyi gördük çok küçüktü. Ama bugün yine minik bir pembe leke geldi
Ben bugün 5+0 ım dün doktorum yerleşirken kanama olabilir endişe etme dedi benim henüz gelen bir şey yok ama normal olduğu söyleniyor. Size ek takviye vitamin önerdi mi bana sadece folik asite başla dedi.

Kizlar dis gebelik yasayanlar belirti neydi. Benm 3000 de gorunmemisti cuma gunu tekrar gidecm. Kimyasal degil cunku deger yukseliyor. Ben su an ne adet ne de hamilelik belirtisi yasamiyorm. En ufak bir fark yok normal rutinimde. 5+2 yim
Canım benim tahmini en az 6 bindir hesaplamama göre bugün karından keseyi gördük çok minikti senin görünmemesi normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…