2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Atış var dediyse sorun yok bizimki zararlı diye dinletmedi bile sadece gösterdi.
Evet canım var dedi şükür çok minik izledim ama işte ne bilim ben kendimi duymaya sabitlemişim sanırım sarsıldım biraz doğrudur bir çok kişi farklı farklı şeyler söyledi zaten Allah razı olsun

Evet canım var dedi şükür çok minik izledim ama işte ne bilim ben kendimi duymaya sabitlemişim sanırım sarsıldım biraz doğrudur bir çok kişi farklı farklı şeyler söyledi zaten Allah razı olsun
Yok yok görmüşsün zaten daha ne olsun :) hiç dinlemeden doğuran arkadaşım var frekans verilmesin bebeğe diye. Gözüküyor zaten kalbinin atışı ritmikse sorun yok dinlemeyelim dedi gösterdi sadece.

Benm de hicbir belirtm yok. Kasikta bir kere bile batma olmadi belirtm zaten gebeliklerimde cok olmaz ama ilerledikce az da olsa baslardi.
Canım hiç sıkma.canini.ben iki hafta sonra üç aylık olucak hiç belirti yok.midem hariç bulanıyor tek.onun.dişinda.ne göğüs ne batma olmuyor bazen unutuyorum bile hamile olduğumu inan

Canım hiç sıkma.canini.ben iki hafta sonra üç aylık olucak hiç belirti yok.midem hariç bulanıyor tek.onun.dişinda.ne göğüs ne batma olmuyor bazen unutuyorum bile hamile olduğumu inan
Ne guzel. Ben de kesegi gorseydm kalp atisi duysaydm da hamile oldugumu kabul edebilseydm artk. Su an ne oldugunu bilmiyorm yarn kese icin gidecem dua et

Kızlar tabloda kese görüp yazılmayan ya da kalp atışı duyulup yazılmayan varsa kontrol edip beni etiketler misiniz?
Benide ekler misin, 5+3 kese göründü 7+3 ilk kalp atışı, tahmini doğum tarihinede 20 ağustos dedi doktorumuz

Üzülmeyin bende hamileliğimi ilk öğrendiğimde çok hasta ve ateşliydim üstelik tüp bebekle hamile kaldım ama sıkıntı olmadı moralinizi yüksek tutun dua edin bol bol

Canım bende aynı.durumdayim kese ve yolk sac gördük bakalım kalp atışı duyacakmiyim bende yarın kalp atışı için gidicem dua edelim birbirimize
Rabbim saglkla kucagimiza almayi nasip etsn. Su an duadan baska care yok bekleyecez. Yarn bircok arkds randevu almis. Guzel haberlerle dolar form insallh.kacta senin randevun

Salatayi oldum olasi hiç sevmem ama sandviç falan alıyordum marul biber falan yedim. Birde çiğ et falan elledim yemek yaptım o nedenle biraz korkuyorum. Geçen Hamileliginizde negatif çıktı değil mi toksoplazma?
Evet canım negatif çıktı Yani şöyle düşünüyorum kendi hayat tarzım ve yeme alışkanlığım ile bu yaşa kadar negatif çıktıysa böyle devam eder inşallah Tabi toplu yemekhane vs tarzı asla salata tüketmiyorum

Canım hala parça düşüyor ama genel anlamda çok temizlenmiş gayet iyi kürtaja gerek yok dedi.. 10 ocağa randevu verdi.. kanama biter bitmez hamile kalabilirsin dedi
Ek müdahale olmadan atlattığınıza sevindim Siz kendinizi hazır hissetiğinizde tekrar sağlıklı bir hamilelik kısmet olur inşallaj

Rabbim saglkla kucagimiza almayi nasip etsn. Su an duadan baska care yok bekleyecez. Yarn bircok arkds randevu almis. Guzel haberlerle dolar form insallh.kacta senin randevun
Amin inşallah sağ salim kucaklarımiza alalım aynen elimizden tek gelen dua etmek inşallah yarın hepimiz güzel haberler alırız benim özel hastane randevu saati yok cuma yada cumartesi.gel dedi genellikle cumartesi doğuma giriyor garanti olsun yarın gidicem sabah gitmeyi düşünüyorum

Canım hala parça düşüyor ama genel anlamda çok temizlenmiş gayet iyi kürtaja gerek yok dedi.. 10 ocağa randevu verdi.. kanama biter bitmez hamile kalabilirsin dedi

Çok geçmiş olsun en yakın zamanda tekrar hamile kalmanız dileğiyle kendiniz temizlemiş olması çok güzel kürtaja gerek olmaması. Bende düşük yaşadım bir sürü şeyler yaşayan birisi olarak sağlıkla sıhhatli evlat nasip etsin Rabbim.

Selamlar, son adet tarihim 23 Kasım. Adetim 5 gün geçti ve 2 test de belirgin pozitif çıktı. Dün sabah ilk iş doktora gittim beta 3015 ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim, şükür kese göründü. Haftaya kese gelişimine bakmak için çağırdı. 8-9 Ocak gibi de kalp atışına bakarız dedi.

Hayrli olsn. Keseyi karindan mi gordnz. Benn ayni degerde karndan gornmedie de

Hayırlı olsun hoşgelidniz aramıza

Hayrli olsn. Keseyi karindan mi gordnz. Benn ayni degerde karndan gornmedie de
Karından göremedi kan testi istedi beta 3015 çıkınca değerin iyi ama yüksek dış gebelik riskine karşı mutlaka alttan bakmam gerek dedi. Alttan bakınca da gözün aydın dedi ben de gördüm, ultrason fotosunu verdi çok güzel anlar

Bu arada ters rahimi olanların kesesi karından görünmüyormuş. Değer yüksekse doktorlar dış gebelikten şüphe ediyor ben biraz tedirgin oldum ama alttan bakmak konusunda ısrar etti yoksa operasyon yapmak zorunda kalırız, emin olmalıyız dış gebelik olmadığına dair dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…