2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bu listeye nasıl giriyoruz.

Geçmiş olsun moralinizi yüksek tutun ki çabuk iyileşin. Bir şey olmaz Allahın izniyle

Merhaba bende karaköprüde oturuyorum hangi doktora gideceksiniz belirlediniz mi? Birde buralımısınız yoksa tayinci mi
Ben özele gideceğim academia hastanesi yeni taşındık biz eşim Buralı Ankara'dan geldik buraya siz nereye gitmeyi düşünüyorsunuz bende görümcemin önerisi ile gideceğim

Hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldin

Ben de arada yaşıyorum bu durumu bebek yerleştiği içinmiş canım

Ben özele gideceğim academia hastanesi yeni taşındık biz eşim Buralı Ankara'dan geldik buraya siz nereye gitmeyi düşünüyorsunuz bende görümcemin önerisi ile gideceğim
Kızımda Tuna akçala gittim metrolife orda doğum yaptım çok memnundum yine ona gideceğim galiba. Urfaya hoşgeldiniz İnşallah burası hayırlı olur sizin için.

Hayırlı olsun sat aynı bende kaset teste gördüm ama daha kana gitmedim cumartesi giderim ilk gebelik mi sizin

Bolca dinlenin, yorucu hareketlerden kaçının.
Sabah tekrar doktora gittim, kese yakininda buyuk bir hematom yani kanama alani varmis. Kanama keseye dokunmadan akabilir, ya da vucut tarafindan emilebilir ya da bebegi de alip dusuge sebebiyet verebilir dedi. Anlasilan dusuk riskim yuksekmis. Bu durumla karsilasip bebegini saglikla dunyaya getiren oldu mu?

Insallh ben de yarn keseyi gorurum. 3090 benm degerm karindan gorunmedi . Doktor bu degrde karindan gornmezse dis gebelk mi dedi

Tabii ki var. Bir akrabamın olmuştu çok büyük kanama alanı vardı ama bebeğini sağsalim kucağına aldı doktorunuz söylemiştir olabildiğince az hareket bol su tüketin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…