2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar çok şükür her şey çok iyiymiş, kalp atışını duyduk miniğimin şekerim biraz yüksek çıkmış önümüzdeki ay tekrar bakacak doktor. Tahmini doğum tarihi 20 ağustos dedi ama bence 19 olur gibi çünkü 19 benim uğurlu sayım neden olmasın

Hayırlı olsun kaç haftalık duydunuz ve vajinal mı karından mı duyuldu

Benimde dün hafif bı karnım ağrıyor gibi oldu geçti bir daha da olmadı ama bel ağrısı müthiş devam ediyor Allah korusun minnoslarimizi
Amin canim valla hala ağrıyor gün içinde aa tam geçti diyorum yarım saat sonra tekrar başlıyor bu hafta korkuttu beni ya umarim normaldir haftaya çarşamba kontrolüm o zamana kadar beklicem mecbur ama resmen evden çıkmak istemiyorum 3 gün izinliydim geçti öyle de cima mecbur ise gidicem bakalım artık insallah geçer cumaya kadar.

Canım hala parça düşüyor ama genel anlamda çok temizlenmiş gayet iyi kürtaja gerek yok dedi.. 10 ocağa randevu verdi.. kanama biter bitmez hamile kalabilirsin dedi
Çok sevindim canım kendi kendine temizlenmesine benim doktorum da kürtajdan sonra Beta HCG sıfırlandıktan sonra tekrar çocuk yapmanıza izin vereceğim dedi ama ben biraz daha bekleyeceğim sanırım rahim toparlansın diye

aynen canım bende öyle zaten psikolojik olarakta hazır değilim şu anda.. inş en hayırlı zamanda bulsun bizleri

Kızlar beta 19.238 5+3te, kalp atışı görünür mü sizce ve beta iyi mi bu hafta için
Beta kese ile ilgili. Kese oluşmuş ise artık beta baktırmaya gerek kalmamıştır. Kalp atışı genelde 6. Haftalarda görülür. 5 +3 kalp atımı dr belki hafif görebilir. Haftaya gel dinleyelim der :) dr un makinesine bağlı. Devlet hastanesindeki görmedi ama özel hastane gördü bende

Kızlar tabloda kese görüp yazılmayan ya da kalp atışı duyulup yazılmayan varsa kontrol edip beni etiketler misiniz?

Kizlar merhaba, 4+6 dayim. Dun aksam hafif kahverengi lekelenme oldu, sonrasinda kontrol ettigimde koyulasmaya kirmizilasmaya basladi, acile gittik. Vajinal yolla kontrol etti, kese ve beslenme kesesi olusmus dedi. Her 5 kadindan 1 inde kanama olur dedi, dusuk riski var ama dusuk olmayabilir takip edilecek, eve donunce kanama artarsa pihti gelirse gelin hemen dedi. Kalcadan progestan enjeksiyon yapildi. Suan kahverengiye donmus ve tuvalette sildikce geliyor. Bugun kendi doktoruma kontrole gidecegim. Dua edin

Bolca dinlenin, yorucu hareketlerden kaçının.

Teşekkür ederim biraz olsun içim rahatladı. İlk randevum 3 Ocak'ta, o gün 6+2 olacağım umarım her şey yolundadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…