2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba benimde kan pıhtılaşması sorunum var kan sulandırıcı ve ilaç kullanıyorum 6+1 deyim şuan gecen hafta benden de kan geldi lekelenme devam etti progestana başlattı doktorum. Normal dedi geröekten yapabiliyor

Canını sıkma hiç. Benimde iki tane kedim var. 5+2 de doktoruma söyledim ev kedisi olup dışarı çıkmadığından dolayı ve aşıları düzenli yapıldığından bir sorun oluşturmaz ama yinede bakalım dedi kii negatif çıktı. Arkadaşımın pozitif çıkmıştı önemli olan erken tespit edebilmek. Ona göre bir ilaç kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam bebeğe zarar gelmemesi için

Biz tekrar pıhtılaşma testi istedik büyük ihtimalle yok.pko olduğu için düştü kalitesiz yumurta belki var diye

Bence olumlu olacak merak etmeyin. Ben de başta korktum ama çaresi varmış neticede napalım
İleri zamanlarda çaresi var antibiyotik. İlk zamanlarda olursa gebeliğin sonlandırmak için aileye soruyorlarmış. Sonuç gelmeden kötü düşünmek istemiyorum. Hayırlısı.
Kızlar anti cmv ig G pozitifliği sıkıntılı değil di mi ig m pozitifliği aksine
Cmv igg pozitif ise bağışıklık var anlamında yani problem değil. Benim cmv ıgm de pozitif o yüzden sıkıntılı, bekliyorum.

Tüylü kızımdan değilde yediklerimden dolayı korkuyorum canım birde doktorum 10. Hafta test verebileceğimi acelesi olmadığını söyledi pozitif olupta o zamana kadar bebise zarar gelirmi diye stres oldum ama doktora güvenmekten başka çarem yok sanırım

Bendede kan pıhtılaşma var ,öğrendiğim andan itibaren bebe aspirini iciyorum bende,kan sulandiriciya ne zaman başlattı doktor

kızlar bence aşerme olayı ilk haftalardan başliyo ,kim ne derse desin,acayip turşu canım çekiyo ,esim bile şaşırdı yediğim tursulara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…