2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Tatlım düşük yapmadan önce kedi i beslediğim için doktor istemişti ıgg geçirmiş ve hala geçiriyor olabildiğini gösteriyor.. ıgm bakmaları lazımdı aktif olarak geçirdiğini o gösterir
İgm negatif daha önce geçirmişim de acaba bağışıklık mı oluyor bir daha kapmam mı demek oluyor diye düşünmüştüm.

Kizlar dis gebelik yasayanlar belirti neydi. Benm 3000 de gorunmemisti cuma gunu tekrar gidecm. Kimyasal degil cunku deger yukseliyor. Ben su an ne adet ne de hamilelik belirtisi yasamiyorm. En ufak bir fark yok normal rutinimde. 5+2 yim

Benim de oldu bir kere 2 gün önce karin ağrısıyla birlikte çok şükür bir şey olmadı ama çok korktum hala da hafiften belim ve karnım ağrıyor
Benimde dün hafif bı karnım ağrıyor gibi oldu geçti bir daha da olmadı ama bel ağrısı müthiş devam ediyor Allah korusun minnoslarimizi

Kizlar dis gebelik yasayanlar belirti neydi. Benm 3000 de gorunmemisti cuma gunu tekrar gidecm. Kimyasal degil cunku deger yukseliyor. Ben su an ne adet ne de hamilelik belirtisi yasamiyorm. En ufak bir fark yok normal rutinimde. 5+2 yim
Benimde 3889 değerle karından görülmedi zayıf oldugum halde.vajinal görüldü. Olabiliyor böyle şeyler stres çok etkiliyor lütfen sakin olup bekleyin stresi yenemiyorsaniz doktora gidin yarın vajinal baktırın. Gerçekten stres en büyük düşmanimiz

Bulunduğum yerde hastane yok sağlık ocağında da yapmıyorlarmis. Haftaya randevum var doktorum ısrarla daha erken gitmemi istemedi umarım bir bildiği vardır yoksa vicdan azabı çekeceğim.

Sanrm kotu bir sey duymaktan korktgm icin erteliyorm. Aslnda gayet sakinim ama doktor kapisina gidince eski seyler aklima geliyor titreme basliyor geriliyorm. Her seyin kotusu aklima geliyor. Cuma sabahina randevu aldm. O zamana kadr kendimi oyalamaya calisacam. Yolk sac gordnz mi

Sizi çok iyi anlıyorum.3 düşüğüm var benim bir sürü de kimyasal gebeliğim. 3 kere transfer yaptılar 1 tane oğlum var çok şükür. Ödüm kopuyor tekrar aynı şeyleri yaşayacağım diye ama elden gelen birşey yok oğlundan önce 5 sene o doktor senin bu doktor benim gezdik durduk. Mayıstan beri de kardeş için ugrasiyoruz. 4+6 da keseyi gördük yolk için erken dedi doktor bende cuma günü gidicem inşallah güzel haberler aliriz

Rabbim ikimizin de yuzunu guldursun. Cocuklarimizi bize bagislasin. Evimize nese getrsin insallh. Bu forumda konusmak bana o kadr iyi geliyor ki. Dert cekenin halinden ceken anliyor. Gerisi bos teselli

Hayrli cuma gunune randevu almisiz hep herkes gonlunden geceni duyar insallh

İnşallah. Doktorum aksi bir durum olsaydı söylerdi O yüzden benim bir şüphem yok. Cuma günü gideceğim bakalım kontrole. İnşallah yeni yılada güzel gireriz

Rabbim ikimizin de yuzunu guldursun. Cocuklarimizi bize bagislasin. Evimize nese getrsin insallh. Bu forumda konusmak bana o kadr iyi geliyor ki. Dert cekenin halinden ceken anliyor. Gerisi bos teselli
Amin Rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin inşallah yaa. Yaşamadan anlaşılmıyor gerçekten

En başından beri kahverengi lekelenmem vardı ve sol tarafımda batma oluyordu ve hiç hamile gibi hissedemiyordum kendimi. Hamileliğe dair tek belirtim göğüs hassasiyetiydi

En başından beri kahverengi lekelenmem vardı ve sol tarafımda batma oluyordu ve hiç hamile gibi hissedemiyordum kendimi. Hamileliğe dair tek belirtim göğüs hassasiyetiydi
Benm de hicbir belirtm yok. Kasikta bir kere bile batma olmadi belirtm zaten gebeliklerimde cok olmaz ama ilerledikce az da olsa baslardi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…