Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ne çok hayal ederdimmm. Her ay gelir okurdummm buraları imrenirdim.Bir gün bende gelir miyim derdim çok teşekkür ederim Allah’ım sonsuz şükürler olsun🥰🥰😍🤲🏻🥲🥲

Sevgili Mart annelerim hepimize kolay doğumlar dilerim.Bebişleriimizi sevgiyle büyütelim 💕

Ne çok hayal ederdimmm. Her ay gelir okurdummm buraları imrenirdim.Bir gün bende gelir miyim derdim çok teşekkür ederim Allah’ım sonsuz şükürler olsun🥰🥰😍🤲🏻🥲🥲

Sevgili Mart annelerim hepimize kolay doğumlar dilerim.Bebişleriimizi sevgiyle büyütelim 💕
ayy kuşum ya vallah çok mutluyum :KK36:

Kızlaaar selamlar
Ya haftada bir balık yiyorum diyen arkadaşlarım vardı sanki hangi balıkları yiyorsunuz bu mevsimde ne yenir. Balıkla aram yok ben pek sevmem ama canım çekti balıkçıya gidiyoruz yemeğe ne yesem ki😁
bebiş ben haftada 2 yemeye çalışıyorum ilk tercihim somon oluyor. sonra hamsi mesela dün palamut yedim

bebiş ben haftada 2 yemeye çalışıyorum ilk tercihim somon oluyor. sonra hamsi mesela dün palamut yedim
Ya harika gerçekten ben evde balık kokusuna tahammül edemiyorum pek bayılarak da yemem o yüzden pişirmiyorum evde ama en azından haftada bir yesem iyi olur ya. Sen kendin yapabiliyor musun balık yoksa pişirtip mi getirtiyorsun. Güvendiğim bir yer de yok öyle isteyecek benim🙄

Ya harika gerçekten ben evde balık kokusuna tahammül edemiyorum pek bayılarak da yemem o yüzden pişirmiyorum evde ama en azından haftada bir yesem iyi olur ya. Sen kendin yapabiliyor musun balık yoksa pişirtip mi getirtiyorsun. Güvendiğim bir yer de yok öyle isteyecek benim🙄
Evde yapma evde yapsam ben de yiyemem haftada bir çık ye bence

Evde yapma evde yapsam ben de yiyemem haftada bir çık ye bence
Oturduğum yere yakın bir balıkçı var ama hiç güvenemiyorum hijyenik değil gibi sanki ama ızgara balıklar yenebilir aslında sıkıntı olmaz hele ki şimdi sezonu geldi. Haklısın daha sık yerim artık bulurum bir yolunu 🥰

Oturduğum yere yakın bir balıkçı var ama hiç güvenemiyorum hijyenik değil gibi sanki ama ızgara balıklar yenebilir aslında sıkıntı olmaz hele ki şimdi sezonu geldi. Haklısın daha sık yerim artık bulurum bir yolunu 🥰
Güzel pissin şöyle palamut hamsi istavrit yenir cipra levrek bı arkadaşim yasak dedi bilemiyorum dip baligiymis sanırım pek bilgim yok ama

Benim de demir değerlerim güzeldi ama ferritin düşüktü baya bana doktorum ilaç verdi onu dikkate almış demek ki ferritin zaten demir deposu diye biliyorum düşün ki kanda yeterince demir var ama deponda yok mu ne doktor o tarz bir yorum yapmıştı canım (benim ferritin 8 çıkmış bu arada bir de sonuçlara tekrar baktım demir de sınırdaymış 35 çıkmış)
Bende ilaç kullanmak istiyorum canım benim demir eksikliğim hamilelikten öncede vardı 🥹 ama demir ilaçları hep ağır geldi o yüzden şimdi korkuyorum başlamaya

X