2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Dışarda salata yemeyi bıraktım ben Ama bazen önceden sürekli yediğim güvenilir restaurantlardan kaçamak yapıyordum geçen hamileliğimde
Salatayi oldum olasi hiç sevmem ama sandviç falan alıyordum marul biber falan yedim. Birde çiğ et falan elledim yemek yaptım o nedenle biraz korkuyorum. Geçen Hamileliginizde negatif çıktı değil mi toksoplazma?

Evde kedisi olup sıkıntı yaşamayan çok kişi var. Endişe etme. Kan verince 2 saatte çıkıyor. Mcv ıgg ıgm yazan yer pozitif çıkarsa o zaman endişe edilir. inşallah negatif gelir

.
Ben testi dün verdim bugün çıkar sanıyordum. Meğer 10 gün sonra çıkarmış. Ne yazıkki bekleyeceğim
Nerede verdiniz ki? Benimki 2 ya da 3 günde çıktı bir de onu biz anlayamayabiliriz direkt doktorun sizi araması lazım yüksek çıkması gerek dedi bana doktorum oradan anlıyorlarmış

Evde kedisi olup sıkıntı yaşamayan çok kişi var. Endişe etme. Kan verince 2 saatte çıkıyor. Mcv ıgg ıgm yazan yer pozitif çıkarsa o zaman endişe edilir. inşallah negatif gelir
İnşallah canım teşekkürler doktorun testi geç istemesi korkuttu beni. Umarım senin sonuçlarda temiz çıkar hayırlı haberler alırsın

Aynı şeyi benim doktorumda söyledi çok fazla arttı bu durum dedi.. sildi kontrol için bekliyorum içerde parça kalmamış olmaması tek duam
İnşallah kalmamıştır canım gelişmelerden haberdar et beni. Rabbim yardımcımız olsun

Nerede verdiniz ki? Benimki 2 ya da 3 günde çıktı bir de onu biz anlayamayabiliriz direkt doktorun sizi araması lazım yüksek çıkması gerek dedi bana doktorum oradan anlıyorlarmış
Özel hastanede verdim 10 gün sonra çıkacak dedi dr. Evet yüksek çıkması iyi birşeymiş. Yeni geçiyorsam düşük çıkar ve tehlikeli olurmuş. 2 3 günde nerde çıkıyor. Diğer hastaneler de mi böyle diye arayıp sordum heryer de 10 günü bulur dedi bana. Devlet hastanesinde mi kan verdiniz?

Hanımlar sizlerle bisey paylasmak istiyorum benim 3.gebeligim 15 sene sonra sürpriz oldu basimizin Tacı cokta mutlu olduk fakat ben sigara bagimlisiydim suan bunun sıkıntısını çekiyorum mumkun oldugunca icmiyorum ama arada tek tuk dayanamadigim oluyo benim gibi olan varmi nasil basa çıktınız bu durumda.

Yok benim de özel hastane hatta ben tekrar kan vermedim sağ olsun doktorum aynı kandan tahlil yaptırdı ve sanırım öne aldırdı eğer her yerde 10 günse

Bende ayni durumdayım malesef kesip atamıyorum benimde 3. Gebeliğim inşallah sorunsuz geciririz bu süreci bende cok zorlanıyorum

Yok benim de özel hastane hatta ben tekrar kan vermedim sağ olsun doktorum aynı kandan tahlil yaptırdı ve sanırım öne aldırdı eğer her yerde 10 günse
2 günde çıkacak yer bulsam durmam gidip tekrar kan veririm. Dün gece uyuyamadım. 9 gece daha beklemeliyim. Allahtan hayırlısı. 0

Aynı şeyi benim doktorumda söyledi çok fazla arttı bu durum dedi.. sildi kontrol için bekliyorum içerde parça kalmamış olmaması tek duam

Evet benim doktorumda aynı şeyi söyledi 2 tane evladım var. Eylül ayında 3 bebeğime hamile kaldım Ekim'de kurtaj olmak zorunda kaldım gelismeyince patolojide temiz çıktı genelde tek 1 düşüklere pek detaylı bakmıyorlar dedi 2 doktorda ama covid ve aşılar etkiledi insanları dedi

Merhaba benimde 7 Kasım sat aynıyız ben dün keseyi gördüm bebek gözükmedi sizde durumlar nasıl acaba gittiniz mi doktora
Canım merhabalar. Ben 5+3 de gittim . Hastaneye çocuğu götürmüştüm o vesileyle acilde baktırdım bı. 6+3 ile uyumluydu. Herşey yolunda sıkıntı yok dedi. Bebekte oluşmaya başlamış dedi. Ben de çok usperlemedim. Ocakta gitcem 11. Hafta da filan. Şuan 8 haftalık bebeğim. Senin nasıl gidiyo süreç.

sordum mu hatırlamıyorum,sorduysamda cevabi görmedim,her gun 1 adet hurma yesem sakıncası var midir,canım hurma yemek istiyor
Yiyebilirsin canım bende yiyorum birşey olmaz. Yanına da üç beş tane badem ya da ceviz alıyorum. Ara öğün gibi yiyorum. Hem kabızlığı da engelliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…