2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba 6+3 ün kahverengi lekem var yaşayan var mı
Canım kahverengi lekelenmen varsa muhakkak coook su tuket. Yürüyüş yapma uzun süreli ayakta dolanma. İlişki yaşama kesinlikle. İç çamaşırına gelecek kadar artarsa doktora görün vajinal fitil veriyo o baya iyi geliyo. Yeter ki kırmızıya dönmesin birşey olmaz inşallah

Ben sigaranın nikotinini azaltarak ilerledim 10mg den, 7mg, 3mg, 0.1mg diyerek bıraktım artık o kadar ağır geliyor ki kokusu bana, ki aşırı bağımlı biriydim zor elde ettiğim bir gebelik olunca da etkisi büyük oldu

Şuan adetliydim inşallah bu ay bu gruba gelmek nasip olsun Allahım nolur 2 kez düşük yaptım pıhtılaşma dan dolayı
benim ablam da pihtilaşmadan çok dusuk yaşadi size önerim kan sulandiri hap içmeniz fakat sulandirdiği için bu sefer dusuk riski daha çok artiyor sürekli yatmaniz gerekiyor hic kalkmamaniz lazim sadece lavaboya , bu ilacla pihti sorunu kalmiyor

Ben bebeği göremedim kahverengi lekelenmem var bekliyorum biraz zaman geçsin tekrar gitmek için

Nikotini nasil azalttınız ayrintili anlatabilirmisiniz biraz acaba?

Ben tüp bebekle hamileyim fitil iğne kullanıyorum doktor normal dedi bakalım nasip

Merhaba benim ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı doktorum sağolsun hemen hematolojiye teste gönderdi pıhtılaşma ve lupus varmış bende. Şimdi sabah akşam kan sulandırıcı hap alıyorum ve günde bi kere iğneyle heparin enjekte ediyorum. Yine de acayip endişeliyim dün silince taze kan geldi. İnternette daha önce okumuştum kan sulandırıcı kullanırken 9 ay boyunca kanayan olmuş ablanızda nasıldı? Hiç kanaması oldu mu?

Mesela benim toxo igg pozitif bu bir daha kapmam demek mi oluyor biliyor musunuz ?

Bende o sekilde ilerlemeye çalışayım bian once kurtulurum inşallah bu sigara isteğimden

Kızlar ağır grip sebebiyle doktora gittim antibiyotik öksürük şurubu burun spreyi falan yazdı ciğerlere inmiş kullanmak zorundasın dedi kendi druma attım kullan dedi antibiyotik kullanmak zorundayım

Kızlar ağır grip sebebiyle doktora gittim antibiyotik öksürük şurubu burun spreyi falan yazdı ciğerlere inmiş kullanmak zorundasın dedi kendi druma attım kullan dedi antibiyotik kullanmak zorundayım
Geçmiş olsun canım ben de üşüttüm biraz. Kullan bence de ilk aylarda bir etkisi olmaz diye düşünüyorum. Ciğerlere indiyse sonra daha ağır ilaç kullanmak zorunda kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…