2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
bugün 3.günümüz gogüslerim taş gibi olmaya başladi ,dokunamiyorum bile,sicak kompleks ve süt sagarak memeyi bosaltmaya calisiyorum,buda ayri bi mesai resmen,onu emzirip uyuduktan sonra bende uyuyim yapamiyorum,oturup süt sagiyorum var mi benimle ayni durumu yaşayan

Merhaba kızlar ben de cuma günü yavruma kavuştum çok şükür
40+3e kadar normali bekleyip sezaryenle oldu
Tam da o gün hastanede damar yolu açıldıktan sonra gibi hazırlık sürecinde suyum geldi ay bir rahatladım ağladım dedim ki demek ki yanlış gün seçmemişiz. Çünkü çocuğu hazır olmadan almak bana kendimi kötü hissettiriyordu. Sonra nst bağlandı sancı yok açılma da ilerlememişti doktorum demişti ki bu halde sancı veremem sana, hiç sezaryen diye üzülme senin süreç zaten bu noktaya gelecekmiş her türlü dedi. Ben o kabullenmişlikle ameliyathanede sadece kavuşmaya odaklanmaya çalıştım. Bekleyen tedirgin annelere de bunu öneririm bebeğinizi yanağınızda hissetmek çok duygusal… herkese sağlıklı günler dilerim

Sorular kısmına gelecek olursak size sorum bugün çocuk doktoru kontrolümüz vardı bez kontrolü de yaptı sıkıntı yoktu biz de evde kontrol ediyoruz tabi hiç sıkıntı yok. Eve bi geldik bizdeki çişine kırmızılık bulaşmış eşim inanmıyor, bir sonraki bezde gene aynısını görünce o da araştırmaya başladı. çok üzücü
İdrar yolu enfeksiyonu ihtimali annnenin az su içmesi ihtimali ve normal gelişim durumu diye yazılara denk geldim. Burda bir arkadaş sütün yetmemesi demiş. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız ne yapmalıyım?

Bebek birini emerken diğerini çekiyorum. 15 gün oldu o taş gibi olan Göğüs biraz daha yumuşadı. Sürekli çekmiyorum artık. Bulaşık yıkarken ya da kahvaltı yaparken çekiyorum. Bebeko sütyeni içine konulan çok rahat oldu.

Hastaneden geldigimiz ilk gün bizede olmuştu,bende araştirdim açlik yaziodu,o gün gercektende cok agladi,emziremedim sanirim ben açliga bagladim,ama ertesi gun gecti daha guzel emzirdigimi dusunuyorum

Bebeginiz kız mı. Bizde hastaneden çıktıktan sonra eve geldigimizde bez değişiminde kan gördük doktora kontrole gittigimizde sorduk korkulacak bir şey degil 2 3 gün sürebilir dedi . Kız bebekler de görülür bazı annelerin hormanlarindan dolayı dedi

Kızlar 39. Haftayım. Açılma yok sancı yok. Var mı bi öneri? Hurma, ananas, ada çayı deniyorum. Ahududu yaprağı kargoda onu da denicem. Egzersizler yapıyorum ama tık yok bebek aşağıya da inmemiş. Var mı bi öneriniz napayım? Artık doğurmak bebişime kavuşmak istiyorum

Bizdede aynısı olmuştu. Doktor yetersiz beslenme demişti.

Bu mudur kullandığınız? Çekimi nasıl? Bende düşünüyorum almayı

Eklentiler

• Screenshot_20240820-164136.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 29
İlk doğum mu olacak 2. Mi? Benim ilki 39. Haftada gelmişti şimdi 2. Yi bekliyoruz 38. Haftadayiz ama tık yok. Doktor çatı muayenesi etti mi?

İlk doğum mu olacak 2. Mi? Benim ilki 39. Haftada gelmişti şimdi 2. Yi bekliyoruz 38. Haftadayiz ama tık yok. Doktor çatı muayenesi etti mi?
İlk doğum olcak nasipse. Doktor pazartesi güvü çatı muayenesi yaptı. Açılman yok dedi. Hurma ye egzersiz yap bebek baskı yapsın aşağıya dedi. Aşağıda inmemiş. Artık doğurmak istiyorum

Merhabalar benim de 31 haftalık bebeğimde 2 tur kordon dolanması var, doğum yaptınız mı ne durumdasınız çok panik oldum ben

Merhabalar benim de 31 haftalık bebeğimde 2 tur kordon dolanması var, doğum yaptınız mı ne durumdasınız çok panik oldum ben
Selam evet ben 34+2 de doğum yaptım üç kez dolanmıştı ve sıkıydı bizim kordon, siz de sık sık hareketlerini takip edin bi azalma hissederseniz hemen acile gidin bence

yenidoğan bebek kullanabilir mi bu markayı canım Dr çocuklar için olanı mı tavsiye etti
İlk bebeğimde forbio kullanmıştım. Bunda nbl aldım arkadaşım kullandı bebeğine. Dr u söylemişti. Eczaneden alırken sordum. İlk 3 ay özellikle kullanılıyor gaz problemini önlüyor dedi.
Bu mudur kullandığınız? Çekimi nasıl? Bende düşünüyorum almayı
Evet. Çekimini beğeniyorum. Avent phlips var bende. O da iyi ama bunu alınca avent kullanmaya gerek kalmadı. Fişe takılı dk larca beklemek zor oluyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…