2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bi arkadaşımda da vardı sonra bebek çözmüş onu. Baş aşağı mı duruyor bebeğiniz
Evet baş aşağı duruyor doktor bir sorun olmaz dedi ama hiç rahat etmedm
Selam evet ben 34+2 de doğum yaptım üç kez dolanmıştı ve sıkıydı bizim kordon, siz de sık sık hareketlerini takip edin bi azalma hissederseniz hemen acile gidin bence
bebeğiniz de siz de iyisinizdir inşallah

İlk doğum olcak nasipse. Doktor pazartesi güvü çatı muayenesi yaptı. Açılman yok dedi. Hurma ye egzersiz yap bebek baskı yapsın aşağıya dedi. Aşağıda inmemiş. Artık doğurmak istiyorum
Bende aynı durumdayim son günler hic geçmiyor sanki. Yenidoğan bebek videosu falan görünce ağlıyorum benim bebeğim ne zaman gelecek diye.

Kızlar 39. Haftayım. Açılma yok sancı yok. Var mı bi öneri? Hurma, ananas, ada çayı deniyorum. Ahududu yaprağı kargoda onu da denicem. Egzersizler yapıyorum ama tık yok bebek aşağıya da inmemiş. Var mı bi öneriniz napayım? Artık doğurmak bebişime kavuşmak istiyorum
Bol bol yürüyüş

İyiyiz biz canım bir aylık olduk bile ama bir ve iki kere dolanmış olsa sorun etmezdim demişti benim doktorum belki sizinki bizim kadar tehlikeli değildir
6 yıldan sonra olan bir gebelik, ama sürekli bir sorun çıkıyor suyu fazlaydı normale döndğ şimdi de kordon dolandı, allaha sığınıyorum veren nasip eden o sonuçta, inşallah sağsalim doğum yaparım bana dua edin lütfen 🙏🏼

Merhaba kızlar. benim.bebegim bugün 20 günlük oldu. İlk 16 gün yoğun bakımdaydı. 34 haftalık doğduğu için prematüre. Sarılığı sınırın altında olarak taburcu oldu ama.cok uyuyor.. acıkınca kendi uyaniyor emerken tekrar uyuyor. Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı? Gün içinde uyanık olduğu saat 1 buçuk 2 saat olabilir..

Merhaba kızlar. benim.bebegim bugün 20 günlük oldu. İlk 16 gün yoğun bakımdaydı. 34 haftalık doğduğu için prematüre. Sarılığı sınırın altında olarak taburcu oldu ama.cok uyuyor.. acıkınca kendi uyaniyor emerken tekrar uyuyor. Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı? Gün içinde uyanık olduğu saat 1 buçuk 2 saat olabilir..
Hayırlı olsun kavuşmanıza sevindim. Gündüz genelde emmek için bağırıyor. Emzirdikten sonra gazını alıyorum tekrar uyuyor. Bence çok uyumaları normal. Özellikle ilk ay böyle uyurlar. 2 saat aç kaldıktan sonra hala uyumaya devam ederse mutlaka karnını doyuruyorum. Uzun süre aç kalırsa sarılık olur diye korkuyorum.

İlk bebeğimde forbio kullanmıştım. Bunda nbl aldım arkadaşım kullandı bebeğine. Dr u söylemişti. Eczaneden alırken sordum. İlk 3 ay özellikle kullanılıyor gaz problemini önlüyor dedi.

Evet. Çekimini beğeniyorum. Avent phlips var bende. O da iyi ama bunu alınca avent kullanmaya gerek kalmadı. Fişe takılı dk larca beklemek zor oluyordu.
Bende de e bebeğin kendi pompası var vaktim olmuyor hiç sağıma oturarak fişe bağlı zor oluyor gerçekten. Bende alıcam sanırım

Uyusa bile 2-3 satte bi uyandirip emzir cnm ,benimkide bazen emerken uyuyor 10 dk sonra ama uyandiriyorum tekrardan emziriyorum,yeterli süt alimi önemli sarilik olmamasi icin bu hafta

Kızlar ben hâlâ doğurmadım çok canım yanıyor 39+5 oldum ne zaman gelecek bu çocuk. Her gün ağlıyorum. Karnım patlayacak sanki. Doğum sancısı düzensiz ve 2 cm açıklık var. Normal doğum pozisyonunda ve Drler hep normal doğum diyor. Bebek 3500 kg . Siz ne zaman doğurdunuz. Ne yapayım ben yalvarıyorum fikir verin

Kızlar ben hâlâ doğurmadım çok canım yanıyor 39+5 oldum ne zaman gelecek bu çocuk. Her gün ağlıyorum. Karnım patlayacak sanki. Doğum sancısı düzensiz ve 2 cm açıklık var. Normal doğum pozisyonunda ve Drler hep normal doğum diyor. Bebek 3500 kg . Siz ne zaman doğurdunuz. Ne yapayım ben yalvarıyorum fikir verin
39+1 ne sancım var ne açılmam var. O kdar yoruldum ki artık doğsun istiyorum. Seni o kadar iyi anlıyorum ki 😪

Merhabalar bende doğum yapalı 8gün oldu fırsat bulamadım yazmaya normal doğum oldu bir Zorlu süreçti ama çok şükür atlattık sadece kızım biraz doktorun söylediğinden küçük doğdu emzirme süreci biraz zorluyor gündüzleri uyuyor emzirmeye uyandıramıyoruz sarılığı biraz yüksekti şu an takipdeyiz Allah'ım doğum bekleyen herkesin yardımcısı olsun çok şükür hamilelik serüveni bitti sağsalim

39+1 ne sancım var ne açılmam var. O kdar yoruldum ki artık doğsun istiyorum. Seni o kadar iyi anlıyorum ki 😪
Doğurmayan 3 kişi mi kaldık. Sancim gelsin diye dün akşam temiz haliyi sildim gece vajinada batmalar oldu ama geri gitti artık saldım valla bugünde aksama kadar yataktan cikmadim canım sıkılıyor sancı gelmiyor 2. De daha erken gelir sanci diyorlardi aslı yokmuş. Yarin ki çatı muayenesi sonrasi sancim geldi geldi artık gelmeyecek gibi hissediyorum. Sezeryan olursamda iyileşme süreci uzayacak evde bekleyen çocuğum var yenidoğan bebeğim olacak nasıl ilgilenecem onu düşünüyorum. Normal olunca daha hızlı iyilesir ayağa kalkar herseyimi halledebilirim. Her ne kadar annem baksada çocuğum herseyi benden bekliyor.

X