2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar iyi akşamlar kızlar ben doğum yaptım 5 ağustosta kontrole gittim bebeğin suyu bitmişti apar topar doğuma girdim günüm 7 ağustostu ama bugün taburcu olarak çıktım oğluşum 3500 gram 53 cm olarak doğdu çok şükür ama 210gram kaybı var doktor mamaya baslati hastanede hem anne sütü hem mama olarak devam çok şükür bitti kızlar Allah geride kalanlara yardım etsin bu arada belden uyuşma oldu rahat geçti doğumum 🤲

Kızlar iyi akşamlar kızlar ben doğum yaptım 5 ağustosta kontrole gittim bebeğin suyu bitmişti apar topar doğuma girdim günüm 7 ağustostu ama bugün taburcu olarak çıktım oğluşum 3500 gram 53 cm olarak doğdu çok şükür ama 210gram kaybı var doktor mamaya baslati hastanede hem anne sütü hem mama olarak devam çok şükür bitti kızlar Allah geride kalanlara yardım etsin bu arada belden uyuşma oldu rahat geçti doğumum 🤲

Maşallah canım gözün aydın. 😍🙏🏻
Artık bebeğini yanı başında sağlıcakla büyüt 🙏🏻

Herkese merhaba dün sabah 8 bucukta biz de kavuştuk Allahın izniyle ve çok şükür. Benim için çok zor bir 9 aydı. Zaman geldi tek günü 1 hafta gibi yaşadım, gün geldi umutsuzluğa kapıldım ona kavuşmak için her yolu denedim. Bu anksiyeteli sürecimde siz sevgili annelere teşekkür ederim. Burdan çok şey okuyup rahatladım, destek gördüm. Kavuşan herkese güle güle büyütmelerini, bekleyenlere de sağlıkla kavuşmalarını dilerim. 🥰

Eki Görüntüle 3462722 sanırım bnımde nısan geldı yarın konteolum var bakalım ne dıycek doktor ilk dogumum suyum geldıgınde gıtmıstım normal dogum yapmıstım. 2. Dogum bu sekılde nısanla olacak sanırım
Benimde salı günü bu şekilde gelmişti. Ertesi günde azar azar geldi. Bugün perşembe bekliyorum. Doktorum ağrın artınca gel. Hemen ağrın olamayabilir demişti. Bende yarın gideceğim kontrole. İlk Nst lerimde çekildiğim geçen hafta ve pazartesi beğenmedi. 2. Yi çektirdi hep. Korktuk biraz. Bakalım yarın ki nst nasıl çıkacak. 38. Haftadayız bizde bebek hareketleri eskisi gibi çok olmuyor diyorlar ama bizimkinde de azalma var gibi daha az hissediyorum.

Merhaba cnm benımde aynı ntsde harekeet az gordu acıle yonlendırdı orada serum taktılar karnımda toktu serumdan sonra baya hareketlendı eve gonderdıler cok sukur bu hafta nısan geldı beklıyorum yarını ıns normal gelır
Benimde akşam ve gece hareketliydi baya yarın tekrar gideceğim bakalım .bol bol çikolata yiyeyim😁.
Ayy hadi hayırlısı ile kucağına al canim inşallah normal olur🤲😘

Canım gözün aydıınn🙏🏻 sağlıkla büyüsün minik🥰🌸

X