2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar iyi geceler son 18 günğm falan kaldı ama bebeğim baş aşağıda değil doktor egzersiz verdi ama bildiğiniz başka bişey var mı yapsam bu bebişi çevirsem🥹

Sezeryan dogum yapanlar 23 temmuzda doğurdum 20 kilo almıştım hamilelikte 10 u gitti diğeride gider mi acaba
Bende 20 kilo aldım sezeryanla mı 10 kilo gitti. Sütünüzü azaltmadan diyet ve hafif yürüyüşler yarak başlayabilirsiniz. Youtubeda emziren anne diyeti yazın çıkıyor. Ben şimdiden listemi bile oluşturdum

Olsun mama da alsın. Aç kalırsa sarılık olur diye veriyorum ben de. Mama alınca daha rahat uyuyor. 2 gündür yediğim lohusa kuymağı, hoşaf, su, et suyuna yoğurtlu çorba. Başka bir şey yemedim içmedim. Yarın et köfte gibi katıya başlayacağım
Evet mama veriyorum vermeliyim de sarılıktan korkuyorum ve evet uzun uyuyorlar. ama mama almadan sadece anne sütü ver diyor herkes ben de öyle olsun istiyorum tabi ama illa o mamayı istiyor
Merhaba cnm kendıne dut kompostoso yap ınanılmaz sut yapıyo aklında olsun
Yapıyorum canım incir de koyuyorum
Öyle düşünme sütünün yetmediği kanısına nerden vardın
Emzirdikten sonra mama istediği için illa :KK43:

Teşekkür ederim kızlar desteğiniz için

39+2 deyim ve sancı falan yok kızlar. Normal doguma uygun olup sancısı açılması olmadıgı ıcın sezeryan olan var mı aramızda? Önümüzdeki pazartesi son bir kontrol yapacak doktor yine bir sancı acılma falan yoksa salı sabah 9da sezeryan ile dogum yapacağım. Eşimin doğum gününe denk geliyor istesek denk getiremezsik heralde:) tüm duygular birbirine girmiş durumda. Dogurup rahatlarım dıyordum ama okuduklarım kadarıyla bebişin doyma muhabbeti süt muhabbeti baslayacak sonra. Analık hep bir uğraş yani..

Egzersiz verdi doktor ona başladım. Başka yapabileceğim bişey var mı bilmiyorum
Benim aniden döndü yani döndüğünü hissettim belime korkunç bir ağrı girdi meğer bebek dönmüş yoksa makat gelişti şimdiye kadar doktorunun verdiği egzersize devam et bakalım olmazsa mecburen sezeryana alırlar.

X