2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar merhaba biraz moralim bozuk bebek bazen kakasını yaparken gün içinde gaz biriktiği için hırçınlaşıyor günde bir kere yapıyor bunu eşim de bugün üstüne mama verdim daha rahat yapar belki diye diye mama verince çocuğa ağırlık çöktü eşik acmis bak demek dedi ne alaka dedim gün icinde hic yapmıyor tamam hayatım sütün besliyor tamam diye bir cikis yapti kırıldım bende ananesi falan aç galiba bu cocuk diyor aglayinca hrmen dedim oyle seymi soylenir lohusa insana zaten yeni adapte oluyorum emzirmeye özeniyorum senin isine gelmedi bu laf alındigina göre dedi daha da üzüldüm tabi ki evladim ac mi diye düşünürüm..Bez sayısı iyi kilo almış günde 2 kere mama verdim sarılık geçene kadar diye o kadar sıktığımda fiskiyor süt .. çok yazdım ama kırıldım dert Yanayım dedim 😭
Canım hiç üzülme birkaç gündür benim bebeğim de gaz sancısından kıvranıyor annemle eşimi dün gece bebeğe mama hazırlarken yakaladım dediğin gibi bez sayısı kilo alımı iyi ama tutturdular çocuk aç diye ağlıyomuş çocuğu kaptığım gibi odaya geçtim sinirimden. Mama çocuğu ağırlaştırıyor bide gazını daha kötü yapıyor sindirimi daha zor anne sütüne göre eğer mamaya ihtiyaç yoksa verme boş yere. Bugün biz doktora gittik gaz için damla verdiler kolik dedi direk hatta aklında olsun seninde moralini hiç bozma hepsi normalmiş bu durumların.

Canım hiç üzülme birkaç gündür benim bebeğim de gaz sancısından kıvranıyor annemle eşimi dün gece bebeğe mama hazırlarken yakaladım dediğin gibi bez sayısı kilo alımı iyi ama tutturdular çocuk aç diye ağlıyomuş çocuğu kaptığım gibi odaya geçtim sinirimden. Mama çocuğu ağırlaştırıyor bide gazını daha kötü yapıyor sindirimi daha zor anne sütüne göre eğer mamaya ihtiyaç yoksa verme boş yere. Bugün biz doktora gittik gaz için damla verdiler kolik dedi direk hatta aklında olsun seninde moralini hiç bozma hepsi normalmiş bu durumların.
Siz hangi doktora gidiyorsunuz bende bandirmadayim

Kızlar merhaba biraz moralim bozuk bebek bazen kakasını yaparken gün içinde gaz biriktiği için hırçınlaşıyor günde bir kere yapıyor bunu eşim de bugün üstüne mama verdim daha rahat yapar belki diye diye mama verince çocuğa ağırlık çöktü eşik acmis bak demek dedi ne alaka dedim gün icinde hic yapmıyor tamam hayatım sütün besliyor tamam diye bir cikis yapti kırıldım bende ananesi falan aç galiba bu cocuk diyor aglayinca hrmen dedim oyle seymi soylenir lohusa insana zaten yeni adapte oluyorum emzirmeye özeniyorum senin isine gelmedi bu laf alındigina göre dedi daha da üzüldüm tabi ki evladim ac mi diye düşünürüm..Bez sayısı iyi kilo almış günde 2 kere mama verdim sarılık geçene kadar diye o kadar sıktığımda fiskiyor süt .. çok yazdım ama kırıldım dert Yanayım dedim 😭
Haklısın ki canım ama zaten gün içinde bir ya da iki kere dolu dolu kaka yapıyorlar birkaç kez yapmıyorlar ki keşke insanlar fark etseler her ağlamaları da aç demek değil tabii ki. Biz de gazlıyız doktor damla verdi gaz için bize de mesela.

Kızlar bebeğim bugün 23 günlük oldu uykudan uyanırken ıkınarak uyanıyor kendini sıkıyor sancı girer gibi ama gazını da çıkarıyor böyle olan var mı ?

Lansinoh tekli hangi model acaba görsel atarmisinzi
IMG_5744.jpeg

Tek kötü yanı prizde çalıştığı için belli bir yerde olmak zorundasın

IMG_4849.jpeg
sanırım bnımde nısan geldı yarın konteolum var bakalım ne dıycek doktor ilk dogumum suyum geldıgınde gıtmıstım normal dogum yapmıstım. 2. Dogum bu sekılde nısanla olacak sanırım

Bende bugün kontrole gittim,Nts de çocuğun hareketlerinde yavaşlama gördü.yatis istedi ara ara nts de bı kontrol edilsin diye. Bende hocam açim şuan ondanda olabilir mi dedim. Oda olabilir birde bebek stresede girmiş olabilir dedi . Ntslerde böyle aynı çıkarsa sezeryanada alabilirim ,suni sancida verebilirim çocuğun durumuna göre dedi. Dedim kızım rahatsız hocam dedim kalamam dedim.Bir kızim var geçen hafta 4 gün hastanede kalmak durumunda kaldık yarında kontrolü var.Kalmam dersen cuma günü tekrar gel bir bakalım nts ile birdaha ozaman dedi .Biraz tirsmaya başladım böyle olan var mı acaba burdada? 38 haftalık olduk.Sezeryan olmakta istemiyorum açıkçası.
Merhaba cnm benımde aynı ntsde harekeet az gordu acıle yonlendırdı orada serum taktılar karnımda toktu serumdan sonra baya hareketlendı eve gonderdıler cok sukur bu hafta nısan geldı beklıyorum yarını ıns normal gelır

X