2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar keseyi çoğumuz gördük, şimdi tek kese görüldükten sonra çift yumurta ikizi ihtimali ortadan kalkmış oluyor ancak tek yumurta ikizi tek kese ise olabilir? , çoğul mu tekil gebelik mi onu ileriki haftalarda öğrenebiliriz bu durumda di mi

Canım dün gebeliğini sonlandırdılar. Böylesi hayırlıymış napalım. Dualarınız için teşekkür ederim rabbim size sağlıklı bebekler nasip etsin palm angels listeden ismimi silebilirsin
Canım ne diyeceğim bilemedim ama geçmiş olsun, Allah zamanı geldiğinde sağlıklı bir bebiş nasip etsin sana inşallah gönlünü ferah tut, güzel şeyler olsun inşallah zamanla

Canım dün gebeliğini sonlandırdılar. Böylesi hayırlıymış napalım. Dualarınız için teşekkür ederim rabbim size sağlıklı bebekler nasip etsin palm angels listeden ismimi silebilirsin
Canım ne diyeceğimi bilemedim.. hayırlısı olsun inşallah sağlıkla bir an evvel yeniden hamile kalırsın umarım.. Çok geçmiş olsun

Kızlar merhaba yardımcı olun lütfen 7 günlük gecikmenin sonu da bugün kan verdim sonuç 140 çıktı düşük değil mi ya da böyle olan var mı aranız da klomenle hamile kalmıştım 4 ay önce kurtaj oldum bir daha yaşamak istemiyorum bunu

Artışı takip edin tek bir değerle belli olmaz. 48 saatte bir 2 katına çıkması en azından %60 artması gerekir bir süre takip edin inşallah güzel oranda artacaktır değeriniz

Artışı takip edin tek bir değerle belli olmaz. 48 saatte bir 2 katına çıkması en azından %60 artması gerekir bir süre takip edin inşallah güzel oranda artacaktır değeriniz
İnşallah artar Allahim pazartesiye kadar bana saatler haram.

Merhaba kızlar bende allah nasip ederse Ağustos'ta doğum yapacağım. Dün 6+2 de kalp atışını duyduk. Tüp bebek benim mucizem. Kalp atış hızı 115 normal değilmi? Doktor gayet iyi dedi. Ama hafif bir tedirgin de oldum.

Canım hayırlısı olsun benimde gebelik yolunda gitmiyor 7+2 de kalp atışı yoktu ve kahve akıntı geldi devam ediyor az az çarşamba kontrol var eğer kalp atışı yoksa kürtaj olacağım.. rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah bize

Canım sen de mi hamilesin ikimiz aynı topikteydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…