2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben kullanıyorum bugün keseye bakarken bu sanki kanama alanı gibi progesteron kullanıyor musun dedi evet dedim devam et dedi. Siz kaç haftaliksiniz
Bugün 6+2 yim 3 gündür kullanıyorum fitil olarak sabah akşam inşallah gebelik sonuna kadar sürecek riskli bir durum değildir geçici bir süreçtir

İnşallah yaa tekrar ne zaman kontrole gideceksin
Ben şu an izindeyim kendi şehrimdeki doktorum 7 de kalp atışı için çağırmıştı, ben 6 da başka şehirde dayanamayıp başka doktora gittim kalp atışı için. Kalbi duyduk ama kanama alanları da gördük. Normalde 2 hafta kullanıp kontrole gitmen uygun olur dedi başlayan doktor. Ama ben zaten 7 de çağırıldığım için 7 de giderim bi kontrole

Arada benimde oluyor canım özellikle yatakta sağa sola dönerken ve eğilip kalkarken inş geçer canım insanı tedirgin ediyor

Progestan kullanan var mı acaba? Kese çevresindeki kanama alanları için verdi doktorum
İlk gebeliğimde kullandım. Şimdi yine verir mi bilmiyorum pazartesi randevuda soracağım.
Bugün 6+2 yim 3 gündür kullanıyorum fitil olarak sabah akşam inşallah gebelik sonuna kadar sürecek riskli bir durum değildir geçici bir süreçtir
5 ay kullanmıştım ben. Kanama alanına göre süreç değişir heralde. Kese büyüdükçe kese etrafındaki kanama alanı azalır, ağır kaldırma, dinlen demişti.

Doktorum dun kontrolumde bulantin var mi dedi digeri gibi degil hocam dedim bunda oluyo diyince genelde kiz bebeklerde bulanti olur dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…