2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar kasık ağrılarınız devam ediyor mu? Ya benim hala devam ediyor neredeyse her gün yaşıyorum endişeleniyorum
Benim gün içinde 1-2 belki 2-3 kez anlık böyle 10 saniye filan süren bi ağrı oluyor aynı regl ağrısı gibi, öyle olunca uzanıyorum hemen geçiyor. Ama şiddetli bir ağrı değil. Sizinki şiddetli mi

Benim gün içinde 1-2 belki 2-3 kez anlık böyle 10 saniye filan süren bi ağrı oluyor aynı regl ağrısı gibi, öyle olunca uzanıyorum hemen geçiyor. Ama şiddetli bir ağrı değil. Sizinki şiddetli mi
Regl sancısı gibi çok şiddetli değil kramp tarzı girince bi kıvrandırıyor korkuyorum bazen

Bende bugün korktum . Sol kasığım ağrıdı sürekli . Uzanınca geciyo ama hareket halinde olduktan sonra sol tarafta hissediyorum . İnşallah herşey yolundadır
Benimde öyle canım çok hareket edince ağrı oluyor uzanınca rahatım umarım bebeklerimiz iyidir kontrolüme de daha 3 hafta var başka bi Dr mı gitsem diye düşünüyorum

Benimde öyle canım çok hareket edince ağrı oluyor uzanınca rahatım umarım bebeklerimiz iyidir kontrolüme de daha 3 hafta var başka bi Dr mı gitsem diye düşünüyorum
Tek taraflı mı sizin de. Benim ki anlık değil uzun süreli hissediyorum sol bacağıma da vurduğu oluyo genel kasık agrisi da. Ama çoğunlukla sol taraf uzun süreli

Ben gebeliğimi direkt ordan anlıyorum zaten bu aralar biraz daha hafifledi ama ilk başlar çok fenaydı
Bendeniz çi hep yaşadığım durum ağrı acı hepsi var gögüslerim en hassas yerim valla geçiciymiş bakalım ne zaman geçiyor.
Heh işte bende direk oradan anlarım şuan 5+0 haftalık sanki azalıyor gibi ya o yüzden tedirgin oluyorum

Selam herkese, başta bahsettiğiniz uygulamanın adı nedir? İndirelim telefona. Ben de 6. Haftadayım, Allah nasip kısmet ederse sizlerle bilgi paylaşımı yaparak güzel bir gebelik geçirmek istiyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bebek isteyene bir an evvel hamilelik, hamile kalanlara da en güzeliyle bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

Merhabalar, folik asit kullanıyor musunuz? Folat kullannan var mı? Rabbim inş gönlümüzdeki muradı tez zamanda sağlıkla hayırla naspi etsin hepimize
Folidoc kullandım 2 ay kadar. Gebe kalana kadar ve kalınca bir ay. Ama yeşil yapraklı sebze, ve folik asit içeren şeyler tükettiğimden dolayı artık almayı bıraktım.

Kızlar bişi sorcam dün devlet hastanesinin aciline gittim bi bahaneyle bebeği görmek için 6+2 ama sadece yolla sac görünüyor bebek görünmüyor dedi. Burda bir sürü insan bu haftada kalp atışı duymuş nasıl oluyor acaba bi problem mi var devlet diye mi demediler anlamadım. Kese 18mm yolksac 2.5 mm dedi doktor. Sizin keseler kaç mm idi bu haftanızda ? Nolur yardımcı olun kızlar sinir oldum düşünmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…