2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar ben de gittim çok şükür kalp atışını duyduk 7+1 her şey normal dedi doktor bin şükür 🙏🏻 ama bugün nerdeyse tüm gündür kasigim ağrıyor regl ağrısı gibi sağ ya da sol değil de orta kısım tam valla korkuyorum ya bagirsaklardan falan olabilir mi ki ? Yani bu ağrılar ne kadar sürecek acaba her seferinde evham :KK43:
Merhaba
Bu ağrılar normal ve suda çözülen toz magnezyum tavsiye ediliyor isterseniz doktorunuza ya da eczacıya danışın. Rahim şimdi bebek için yer hazırladığı için kramplar bir süre devam eder.

Merhaba
Bu ağrılar normal ve suda çözülen toz magnezyum tavsiye ediliyor isterseniz doktorunuza ya da eczacıya danışın. Rahim şimdi bebek için yer hazırladığı için kramplar bir süre devam eder.
Bu kadar erken evrede içinebiliyor mu magnezyum bir sorayım doktoruma. Çünkü gerçekten sürekli bir ağrı belim de ağrıyor çok valla sürekli telaşlanıyorum strese giriyorum.

Canlm bu güzel bir gelişme … tutunmaya çalışıyor Annesi ve tutunacak inş.. Cuma bizede haber et muhakkak
Canım dün gebeliğini sonlandırdılar. Böylesi hayırlıymış napalım. Dualarınız için teşekkür ederim rabbim size sağlıklı bebekler nasip etsin 🤲🏻 palm angels palm angels listeden ismimi silebilirsin

Merhabalar 16 aralıkta silik çizgi gördüğümden beri iki günde bir testle takip ediyorum baya kırmızılaştı ama adetime hala iki gün var bugün 33 gün geçti son adetimden sizce ne zaman doktora gitmeliyim artık?
8E1FF086-5682-4ADB-8E00-EE946529B14A.jpeg
5EEFADE9-0817-40F2-88ED-3E191E7C72B6.jpeg

Kızlar 2 gündür geniz akıntısı ve boğaz ağrısı vardı bu sabah burun akıntısı ve hastalık halide başladı işe gitmedim dinleniyorum . Kontrolüm çarşamba diye doktora yazmadım . Aranızda yaşayanlar varmı deneyimli annelerden neler iyi gelir

Kızlar 2 gündür geniz akıntısı ve boğaz ağrısı vardı bu sabah burun akıntısı ve hastalık halide başladı işe gitmedim dinleniyorum . Kontrolüm çarşamba diye doktora yazmadım . Aranızda yaşayanlar varmı deneyimli annelerden neler iyi gelir
Çok geçmiş olsun Suya limon sıkıp içtim o toparladı beni sarımsağı küçük küçük doğrayıp üzerine tuz limon ya da bal limon nasıl yapabilirsen biraz çiğneyip yutabilirsin 🌼

X