2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bu gün ben de doktora gittim geçen cumartesi 63tü 1076 olmus betam.Keseyi de gördük ama gördüğüm en küçük kese dedi doktor🤣4 haftalık falan tam ölçemedi ultrason.Bu arada yeni geleb arkadaşlar da endişe etmesin benim sat 8 kasım ama geç döllenme önemli olan artış.
Kalp atışını duymayı da nasıl bekleriz bilmiyorum🥴

Canım hayırlısı olsun benimde gebelik yolunda gitmiyor 7+2 de kalp atışı yoktu ve kahve akıntı geldi devam ediyor az az çarşamba kontrol var eğer kalp atışı yoksa kürtaj olacağım.. rabbim sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah bize
Benim de aynı oldu. Dün 8+4 ye sonlandırdı işte doktor. İnşallah seninkinin kalp atışı olur. Lütfen bana haber ver. Rabbim kaldıramayacağımız yük vermesin. Amin canım sağlıklı gebelikler sağlıklı bebekler nasip etsin bize

Kızlar merhaba size bir şey sormak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlarım cevaplayabilir mi?

Ben gebeliğimi çatlatma iğnesi ile ilk denemede öğrendim. 25 kasımda çatlatma iğnesi oldum ve kan verdim öyle öğrendim. Aşağıya kan verdiğim tarihleri ve beta hcg değerlerini yazıyorum. İkiz olabilir mi sizce? Bilen arkadaşlar bakabilirler mi?

12.12.2023 Beta : 172,40
14.12.2023 Beta : 578,50
Bu durumda iki gün ara ile ortalama 2 kat artması gerekiyorsa bugün 9.200 lerde olmalıydı benim değerim şöyle çıktı;

23.12.2023 Beta : 18.103

Kızlar merhaba size bir şey sormak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlarım cevaplayabilir mi?

Ben gebeliğimi çatlatma iğnesi ile ilk denemede öğrendim. 25 kasımda çatlatma iğnesi oldum ve kan verdim öyle öğrendim. Aşağıya kan verdiğim tarihleri ve beta hcg değerlerini yazıyorum. İkiz olabilir mi sizce? Bilen arkadaşlar bakabilirler mi?

12.12.2023 Beta : 172,40
14.12.2023 Beta : 578,50
Bu durumda iki gün ara ile ortalama 2 kat artması gerekiyorsa bugün 9.200 lerde olmalıydı benim değerim şöyle çıktı;

23.12.2023 Beta : 18.103
Olabilir sonuçta çatlatma iğnesi kullanmışsınız

Benm cok cok kotuydu sezaryenim o agrilari unutamiyorm.kuzenim de cok rahatti. Insandan insana degisio. 2. Sezarten daha zor diolar dogru mu
benim ikinci birinciden daha iyiydi
Yani olur da kimyasal olursa bosuna kan verip sonuc bekleyip stres olmak istemiyorm. Artis beklemek benm icin daha stresli. Her gun kaset test yapip kirmiziyi tamamen yakalayinca gidip direkt keseyi gormek icin doktora giderim. Sabrliyim bu konuda☺ bosuna heveslenmek istemiyorm. Benm bebegm saglkliydi ama enfeksiyonun yuksek oldugu icin suyum gunbegun azaldi ve sonunda bebegim susuz kaldi
Vajinal enfeksiyon mu canım başka bir enfeksiyon mu

X