2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar merhabalar yazdıklarınızın hepsini okuyorum bebeğine kavuşanları tebrik ederim kavuşmak üzere olanlara da kolaylıklar diliyorum 💞
Bende bugün 37+4 üm şekerim yüksek olduğu için bebeğim biraz iri 3 gün önce 3400 çıktı doktor haftaya fitil ile doğumu başlatabiliriz dedi bu şekilde doğum yapan ya da duyan var mı acaba
Canım bende 37+4 bebeğim dün 3300g çıktı doktor şekerden şüphelendi kan falan verdim çok şükür bir şey çıkmadı daha yenimi çıkmis şekerin

Sezeryandan sonra kan sulandırıcı iğne kullanan var mı aranızda acaba ben daha önce kullanmıyordum ama doktorum vermiş şuan icin

palm angels palm angels diş etlerim şiş ve kanıyor. Ağrıyor. Bu konuda dr a gitmiştin. Ne önerdi ne yaptı. Haftaya doğum var ne yapacağımı şaşırdım
Canım benimde hamilelikte şişti diş etlerim ve gün içinde durduk yere kanamaya başlıyordu, ağzımın içi kan dolacak şekilde oluyordu şiddeti. Sonra pıhtılaşma oluyordu parça parça, hayatımda ilk kez böyle bir sorun yaşadım. Gün içinde tuzlu su, sirkeli su, karbonatlı su yapıp gargara yapıyordum. Doktor doğumu bekleyelim dedi, işlem yapmadı. Doğum sonrası tüm şikayetlerim kendi kendine geçti.

Kızlar aranızda mebde çalışan var mı? Müdür yardımcım yeni olduğu için işlemleri tam bilmiyor. 6 ağustosta 38+3de doğum yapacağım. 32. Hafta seminer haftasına gelmişti. O hafta çalışabilir raporu aldım. Benim 37. Hafta çalışmaz raporu almam gerekiyor muydu? Bir de doğum sonrası iznim ne zaman bitiyor.?

Bugün 36+0 olduk ama bebek salı gününden beri hiç kilo almamış 2050 kalmış alalim da demiyorlar bugün doppler nst vardı sancida çıkmadı pazartesi tekarar gidicem

X