2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hadi hayırla inşallah,suni sancı mı verecekler canım
Yok sezeryan. Bebek 2 haftadır kilo almıyor bir de bağırsakta çok kaka gördü korktu. Ve alttan muayenemde hiç açılma yumuşama görmedi. Geleceği yok gibi bir de kilo da almıyor kaka riski de olunca almak istedi ben de doktoruma güvendim

Canım biraz içlerine girdi kanattı. Kanattıkça çok rahatladım bir daha da fırçalarken kanamadı ama hala şişlik var. Ama hormonal dedi çok ellemedi o zaten doğumdan sonra inecek dedi. Ben de yarın doğuruyorum inşallah
Ben de fırçalarken bastırarak kanattım. Kulaç çöpü ile de bastırdım kan aktıkça rahatladım ama hala şiş. Normal doğum bekliyorfun diye hatırlıyorum. Yarın a sezeryan günü mü verdiler. Allahımmmm nasıl bir heyecan.. Sağlıkla kavuşun inşallah.

Yok sezeryan. Bebek 2 haftadır kilo almıyor bir de bağırsakta çok kaka gördü korktu. Ve alttan muayenemde hiç açılma yumuşama görmedi. Geleceği yok gibi bir de kilo da almıyor kaka riski de olunca almak istedi ben de doktoruma güvendim
Risk almaya hiç gerek yok o zaman en iyisini yapmışsın. sağlıcakla gelsin 🌸🌸

Şimdi okudum. Gelsin artık zaten yetmez mi 40 hafta olacak 😄

Selam kızlar. Ben de yeni öğrendim 4+3 teyim. Sat 2 Temmuz bat 29 Temmuz. 29 Temmuz regl günü öğrendim 904 değer ile fakat hala kese göremedim. Normal mi sizce? Benim gibi olan var mı?

Selam kızlar. Ben de yeni öğrendim 4+3 teyim. Sat 2 Temmuz bat 29 Temmuz. 29 Temmuz regl günü öğrendim 904 değer ile fakat hala kese göremedim. Normal mi sizce? Benim gibi olan var mı?
Kese için daha küçük. 1 hafta sonra gidersen kese görürsün. Sabredip 2 hafta sonra gidersen hem kese hem bebeği (nokta şeklinde) görebilirsin :) daha sabırlıysan 3 hafta beklersen kese bebek görür ve kalp atışı duyarsın, hayırlı olsun 😅

Merhabalar herkese ☺️ Ben Eylül annelerinden geliyorum ama ağustosta doğumum olabilir diye burayı da hep takip ettim. Şimdi 35.haftamdayım. Ne zaman açsam hep sayfalarca okunmamış oluyordu, doğumlar oldukça sessizleşmiş grup ☺️ Allah hepinizin yavrusuna sağlık versin, doğumu olmamış olanlara da bir avazda sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah 🙏🏻

O zaman doktoruna güvenmekle iyi yapmışsın kuzum. Hiiiç riske girme. Zaten haftası da doldu sağlıkla kavuşun 🌸☘️

sağlıkla sıhhatle, kolaylıkla gelsin canım 😍 sonunda kavuşuyorsunuz çok şükür 🌸

Ben de fırçalarken bastırarak kanattım. Kulaç çöpü ile de bastırdım kan aktıkça rahatladım ama hala şiş. Normal doğum bekliyorfun diye hatırlıyorum. Yarın a sezeryan günü mü verdiler. Allahımmmm nasıl bir heyecan.. Sağlıkla kavuşun inşallah.
Kanatmak iyi geliyor ya hamilelik gingivitisi adı bunun canım. Ama incek o kendi kendine merak etme. Valla bugün kontrolde yarın alalım dedi baya açıkladı ben de dumur oldum ama napayım olsun bitsin artık zaten son haftam

Kese için daha küçük. 1 hafta sonra gidersen kese görürsün. Sabredip 2 hafta sonra gidersen hem kese hem bebeği (nokta şeklinde) görebilirsin :) daha sabırlıysan 3 hafta beklersen kese bebek görür ve kalp atışı duyarsın, hayırlı olsun 😅
Çok ama çok teşekkür ederim o kadar iyi geldi ki mesajın. Görüntüyü paylaşıyorum bakabilir misin? Görünen küçük şeyi

Eklentiler

• B2E037AF-ACC2-4952-B099-1F3BB49C4B05.jpeg
    B2E037AF-ACC2-4952-B099-1F3BB49C4B05.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 40
Hakkımızda ne hayırlısıysa o olsun doktorlara kendimizi emanet ediyoruz güvenmekten başka çaremiz sağ salim bir şekilde kucağına alırsın inşallah

Ne güzel düşünmüşsün Senin ki devlet mi özel mi canım Ne kadar anlaştınız boşuna panik yapıyorsun Allah'ın izniyle bişi olmicak güzel düşün güzel olsun kuzum 🌸
Özel canım sezeryan olacak 4bine anlaştım kapının önündeki ayıcıklı süsler kapı süsleri falan her şey dahil, hastane dışarıdan kabul etmiyor zaten organizasyonu.

Çok ama çok teşekkür ederim o kadar iyi geldi ki mesajın. Görüntüyü paylaşıyorum bakabilir misin? Görünen küçük şeyi
Burda yorumlayacak pek bir şey yok. Beta hcg yükselmeye devam edecek. Kese büyüyecek. Heyecanını anlıyorum ama biraz zaman geçmesi lazım. Uzun bir yolculuğu var o miniğin. Allah kolaylık versin ikinize de

X