2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bende dün doğum yaptım sonunda 😄 tam 40 haftalık olduğunda darısı sizlerin başına. Belki hatırlayanınız vardır yaklaşık 3 hafta karın çevresi geriliği var denmişti ama 3300 gr doğdu ebelerde bizde bu kiloda beklemiyoduk 😄
Ah çok güzel canım çok sevindim kilosu da çok iyi . Geçmiş olsun sana ve hayırlı uğurlu olsun 🩷

Kızlar bende dün doğum yaptım sonunda 😄 tam 40 haftalık olduğunda darısı sizlerin başına. Belki hatırlayanınız vardır yaklaşık 3 hafta karın çevresi geriliği var denmişti ama 3300 gr doğdu ebelerde bizde bu kiloda beklemiyoduk 😄
Hayırlı olsun maşallah🧿 40 hafta tam 10 aylık doğmuş 😅

Maşallah canım gayet güzel kilosu falan sağlıcakla büyüsün 😍

Canım yeri dar ondandır ama ne yaptıysam hiç hissetmiyorum diyorsan acile bir git baksınlar.
Çok az aşağıda hareketi var karnım bayağı ağrıyor ama ya bayağı bir baskı yapıyor İnan ki sancı giriyor yani normalde de aşağıda ama bugün baya
ı bir baskı yapıyor çok az bir hareketi var hissediyorum yaşadığını 🤣 ama hareketi çok az

Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsun bende de şuan 3 hafta gerilik var bebek artık kilo almıyor 36 haftaligiz inşallah benim bebiş te supriz yapar🤲🤲🤲

Kızlar ben bugün oğlumun hareketlerini hissetmiyorum sanki sadece çok aşagida baskı yapıyor çok korkuyorum ya
Perşembe doğum yapacağım. Benim de bugün oynamak yerine sadece itiyor gibi toplanıyor. Yeri daraldı normal. Hatta karnımda derim yırtılıyor gibi hissediyorum. Çatlıyor diye sanırım. Az kaldı ya sabır :)

Bebek için kamera aldınız mı? Kullanan var mı, gece görüşü var mı, İnternetsiz çalışıyor mu, yatak odasında bıraksam mutfakta görür müyüm, mesafe yeterli mi, pilli mi çalışıyor yoksa şarjda mı olması lazım, memnun musunuz😅 araştırdım da Bi türlü karar veremedim.. Telsiz var ama görmeyince aklım kalıyor. WhatsApp tan eşimle arama yapıp izleyerek yemek yerdik. Bu defa daha rahat olmak istiyorum

Canıım hayırlı olsun 🥰🥰💕

X