2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Alttan bakılmasından ziyade alttan kalp atışını dinletmeye kızdı. Sizin de kalp atışını alttan dinlediler mi. Herkese aynı soruyu soruyorum ama çok üzüldüğüm için.

Kızlar bugün kontrole gittim biraz iyi biraz korkunç geçti bebek hareket etmiyordu aç karinla gitmiştim nts sirasinda ilaç taktılar burnuma çok korktum çok şükür hareketlendi yoksa sezaryena alincaktim
Günümüde aldım 6 Ağustos yatış 7 Ağustos doğum kızlar 37+3 çıktı 3300gram çıktı ogluş pazartesi bir daha muaneye çağırdı

kızlar şu ebebekte satılan promalt içecekler var ya onlardan süt artırıcı olarak fayda görenler var mı? bugün aldım birkaç kutu ama tadı çok hoşuma gitmedi. içsem mi zorlayıp, işe yarıyor mu sizce?

Hamileyken olmayan ödem doğumdan sonra oldu bende de davul gibi şiştim korktum hatta ama normalmiş bol su içtim ve ayakta çok durmayaya çalıştım 3 günde indiler
Benimde biraz dikkat edince indi baya ama hastane işleri şu bu derken baya yoruldum kaç gündür sanırım ondan etti geçer bu günlerde elbet diyip devam edelim artık napalim

Hamileyken olmayan ödem doğumdan sonra oldu bende de davul gibi şiştim korktum hatta ama normalmiş bol su içtim ve ayakta çok durmayaya çalıştım 3 günde indiler
Benimde biraz dikkat edince indi baya ama hastane işleri şu bu derken baya yoruldum kaç gündür sanırım ondan etti geçer bu günlerde elbet diyip
Ben onları hiç içemiyorum içe bildiğim tek şey maltana ananasli ve armutlu bu ikisi süper süt yapıyor ikinci oglumda da takviye olarak onu kullanmıştım şimdide öyle yapıyorum denemenizi tavsiye ederim

Benim sürekli 5 6 gün gerideydi 1 aydır ama bu ay 2 haftaya çıkmış fark bilmiyorum Bi zararı olmayacaksan Kilo harici ki doktorum norml diyor
İnşallah bı sıkıntı olmaz canım benimde başlarda hep bir hafta gerideysi üç hafta öncede öyleydi bir kaç gün önce üç hafta geri olduğunu öğrendim bu arada 35+6 haftaligiz doktor sıkı takibe girdi haftada bir perinatoloji ye gidicem üç günde bir nst+ doppler bir de bebek hareketleri ni takip edeceğim günlük kağıt verdi

Direnç var mı sizdede

Ben pek Kilo almadım zayıfım o da etkiler mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…