2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doğum yapan anneler kabızlık sorununuz varmı aşırı derecede gaz sancısı çekiyorum mahvediyor beni
Kompostoyu tek geçerim canım bol su ve gün icinde elinden geldiğince yürümeye çalış canım. Birkaç gün bende yaşadım bunlar sayesinde aştım birde demir ilacına devam et dedi doktorum o da ishal yaptı ikisinin ortasını bulmak çok zor

Canım hala beklemedeyiz , suyum gelmeye devam ediyor ama sancı hissetmiyorum , epidural öncesi de pek hissetmedim ama sancılar 100’lere çıkmıştı ama gelen giden yok daha.. Bebek uyuyor sanırım
Ahh super bugün kavuşacaksın inşallah sendeee sağlıkla kolaylıkla gelsin inşallah

Merhaba kızlar tekrardan yeni doğum yapan tüm arkadaşlara hayırlı olsun.
Sabah bizimde muayenemiz vardi bizim bebis hep önden gidiyordu hala da 3 hafta önde gidiyor gelişimi 36 olduk normalde ama 39 civari cikti tüm ölçüleri doktorumuz eğer kendiliğinden doğum başlamaz ise 38e kadar normal doğum imkansiz gibi senin için sezeryana hazırla kendini dedi haftaya son bi kontrol yapacak çatı vs sonra duruma göre sezeryan için gün verecek

Sezaryandan korkma canım ben zorunlu sezaryana alındım kısacık zaman içinde ve spinal anestezi ile doğum gerçekleşti hemde zor bir doğumdu normal geçen sezaryanlara göre. İnan o kadar bahsettikleri kadar öcü değilmiş sezaryan hatta ben sevdim desem yeridir ( el mahkum tabi sevmeme şansım yok) ilk gün biraz ağrılı ama onda da ağrı kesici isteyebiliyorsun ona rağmen sadece bir kere ihtiyaç duydum istemesem bile olurmuş. Eğer aktif hamilelik geçirdi isen toparlanma süreci de çok çok rahat geçecektir sağlıkla gelsin inşallah bebiş

İnşallah canım bebisin sağlığı yerinde olsun da ele avuca gelen bi bebis olacak en azından severken korkmayız ufak diye tek avuntumuz o :)

sweetpickle canım şimdi gördüm mesajları, kolay ve sağlıklı bir doğumla kavuşun inşallah 34ten sonra gelse de hiçbir sıkıntı olmuyor dedi benim doktorum da, inşallah kilosu da iyidir küveze de gerek kalmaz. Dualarım sizinle

Canım hala beklemedeyiz , suyum gelmeye devam ediyor ama sancı hissetmiyorum , epidural öncesi de pek hissetmedim ama sancılar 100’lere çıkmıştı ama gelen giden yok daha.. Bebek uyuyor sanırım
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Doğum yapan arkadaşlar hepinizin gözü aydın olsun

İnşallah canım bebisin sağlığı yerinde olsun da ele avuca gelen bi bebis olacak en azından severken korkmayız ufak diye tek avuntumuz o :)
Benimki 2700 doğdu ( hep iri iri dediler hiç yenidogan almadım şimdi kıyafetlerin içinden kayboluyor) o nedenle iri bebek çok çok daha rahat ama Allah öyle bir güç veriyor ki ben hiç bebek kucağıma almazken evirip çeviriyorum çocuğu resmen sağlıkla kucağına al inşallah canım

Detaylı ultrasonda böbrek büyümesi var denildi ama sonrasında bişi çıkmadı erkek bebek benim de canım. Genellikle geçici oluyor.

Kızlar selam dün doktor kontrolüm vardı ağrım da çoğalmıştı doktor 1.5 cm açıklık var beklicez dedi . Dünden beri sürekli adet olacakmış hissi var ağrım çok benzer durum yaşayanlar oldumu aranızda bizim bebek temmuzda gelecek gibi

Çok sicakta kalma ama bence,bu saatten sonra dogumu tetiklesede sikinti olmaz zaten cnm 38 olmussun

Ay bende 34+1 canım okuduklarını okuyunca çok mutlu oldum hormonlarimiz tavan vaziyette arada bı ses ver senin gibi güzel kalpli annisten de tavsiye alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…