2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ya ben de geçen anne yanı yataklara bakıyordum. Bizim bi hamile grubu var whatsapptan kızlar paylaşmış chicconun bir modeli var 4 yaşa kadar kullanılan çok memnunlar doğum yapanlar sanırım aklım onda. Geri kalan giysi vs cinsiyet belli olduktan sonra başlarım oğlumun bebeklik kıyafetleri yepyeni duruyor erkek olursa eğer onları kullancam. Ana kucağı da nuna almıştık o da hala duruyor
Bende bu Park yatakları begeniyorum katlanıyor falan evet kıyafet cinsiyet belli olsun sonra benim de kız çocuğu var onunkiler var kız olursa giydiririm erkek olursa Alicam puset alicam benim eksikler çok ben kizmin kimi hep ablama verdim oda bende sonra iki çocuk doğurdu hep onlara kullandı artık yıprandı falan bende yeni Alicam mecbur indirim takip ediyorum bende ama daha pek belli bir şey yok diye duruyorum sağ salim kucağımıza alalilim inşallah 🤲

Merhaba hanımlar..Salı günü kalp atışı dinlemiştik 6+6 günlük oldu bugün.az önce lavaboda bej renk leke geldi doktoruma yazdım şimdi ama biraz tedirgin oldum bişey olmaz inşallah değil mi

Merhaba hanımlar..Salı günü kalp atışı dinlemiştik 6+6 günlük oldu bugün.az önce lavaboda bej renk leke geldi doktoruma yazdım şimdi ama biraz tedirgin oldum bişey olmaz inşallah değil mi
Korkma canım benimde lekelenmelerim oldu pembe renk sonra kırmızıya döndü bende çok korkup hemen doktora gitmiştim daha önce düşük yaptığım için riske atmadım kendimi doktora bir şey yok normal deyip ilaç yazdı. Ama seninde kırmızı olursa ve ağrında olursa doktora görün

Bebeğin degilde plesentanin sağ yada solda olmasi önemliymiş aslında ramzi teorisi diye bişey varmış aslidna bende ikiside yok sağlıklı olsunda merak işte ☺️

Artisiniz guzel. Saglkla ilerler insallh. Su an olumsuz hicbir sey yok. Stres yapip gebeliginizi olumsuza cevrmeyin. Ben de yeni ölu dogum yaptm ama hamileym belki de saglksiz ilerleyecek erken oldugu icin ama iyi dusunmek istiyorm. Sen de oyle yap cnm
Gerçekten çok haklısın bugün tekrar kan verdim 1558 çıktı

X