2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım sancın arttığında emin ol hissedersin 2normal doğum yapan biri olarak sonlara doğru şiddeti artıyor ve aradaki süre kısalıyor bazen 2 gün bazen de bir gün sürebilir sancın sürekli sıcak su tut karnından aşağısına inşallah sorunsuz bir şekilde kucağına alırsın
İnşallah biraz uyuyabildim ama yine dürtüyor yine dürtüyor ara ara bu sancı 🤦🏻‍♀️umarım bi an önce düzene girer de olur böyle hiç enerjik hissedemiyorum kendimi ben nasıl adapte olucamki doğuma 😕

doğum yapan herkesi tebrik ederimm ard arda doğumlar olmuş 😇 benim de yoğun bir regl ağrım başladı inşallah doğum başlamaz hazırlıklı değilim saç baş kaş olaylarına girip temizlenip öyle girmek istiyorum 🙈
İnan kuaför randevum vardı dün gidemedim hastanede sanci çıkınca sabah bi zorlicam kendimi bakalim gidebilirsem en azından bikini bölgesi için bari gidebilsem diyorum jilet kullanmayi hiç istemiyorum ya 🤦🏻‍♀️

Sen sezeryan da olmuştun değil mi ne güzel doktorun anlayışlı biri çıkmış onaylamış. Birde Evet sancın görünüyor nst ye göre. Squat çömelme hareketi yap merdiven in çık sıcak bir duş al. bir avaz'da kurtulursun kuzuna kavuşursun inşallah 🥰
Amin amin inşallah 🤲🏻 hepimiz sağ salim alalim bebeklerimizi kucağımiza inşallah 🤲🏻

Ay ablam böyleydi. Acı yedi sabahına doğurdu😂 yanlış bilgi vermiş olmıyım ben yine ama sevindim senin adına az kaldı kucağına almana❤️
Ayy acı da yemek dogurturmuymuş bunuda ilk kez duydum hee. Ben su içsem ağzıma geliyor geri mide yanmasından 😂😂 nasıl yiyebilirim acaba diye düşüncelere daldım bi an 😂😂

Hahaha biz seninle aynıyız ya 🤣 bende gelemem çocuk sesine ve aynı düşüncedeyim ama biliyorum ki çok güzel bir anne olucaz 🫶🏼💜
ayh insallaaah cunku cidden baskasinin cocuguna tahammul sinirim bayaa dusuk mesela avmlerde falan anne diye bin kere bagriyo ve annler umursamiyo ya cocuklarini uyuuuz oluyoruuum tamam bi noktada bosvermislik oluyodurda cocukta sana bisey gosteriyo bi bak yani annem sey diyo kendi cocugun oldugunda oyle olmuyo herseyine katlaniyosun kulagina gelmiyo bile son zamanlarda alistim galiba eskisi kadar rahatsiz etmiyo

Hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar herkesi etiketleyemedim. Hazırlıklarımı tamamladım korku hala devam ediyor bakalım sabah 7 buçukta hastanede olcaz. İnşallah hepimiz sağsalim bebişlerimizi kucağımıza alırız Allah zorluk yaşatmasın
artik sona geldin cok sukur simdi stres yapmadan guzelligini yasama vakti sag salim kucagina al bebisini guzel haberlerle gel 🙏🧿🥰

Selam kızlar doğum yapalı 2 gün oldu sezaryen sebepli dikiş acısı vs zorluyor bugün ben hastaneden taburcu oldum ama bebeğim hala küvezde 🥹 kusuyormuş bide bebekle aramızda kan uyuşmazlığı varmış o sebepten kontrol altında tutuluyor, 2500 gr doğdu o kadar minik ki 🥹 dua edin çabucak kavuşalım sanki kalbimi söküp bıraktım aklım hep kızımda bebeğin küvezde kalması ne kadar zormuş Rabbim tüm annelere sabır versin 🥹🥺🤲🏻
oiiiyh yerim fındık kurdu 🙏🥰 kilosu okadar musaitki annesi hemeeen toparlanip gelicek koynunaa 😍 hemen hallederler kan uyusmazligini hic sıkma canını sen kızınla kavuscagin gune odaklan coook sukur saglikla geldi minigin simdi minik yarin kocamaan buyucek annesi 🧿🙏

Günaydın kızlar, bebişini kucağına alanları tebrik ediyorum. Darısı bize bana olsun insallah. Dün 38. Haftama girdim çatı muayenesi oldum öyle korkulacak birşey değilmiş ben korkmuştum ama hiç öyle degil emin olun. Bebek doğum pozisyonunda ve vajinaya dayanmış ama doktorum hala 1-2 gün içinde gelecek gibi durmuyor dedi. Sancı falanda çıkmıyor zaten. Kontrolleri haftada birden ikiye çıkardı. Artık çok zorlanıyorum normal doğum istiyorum diye bekliyoruz ama geçmiyor zaman. Bebişde hala küçük 2900 anca olabildi düzenli kilo aldığı için normal diyor doktorumuz.

Canım çok güzeller 🌸 insanın heveslenmesi de ayrı bir güzel 💗 bende normalde ilçede oturuyorum doğumum il merkezinde olacak hastaneye gelecek çok kişi olmaz o yüzden, fakat eve gelecek çok kişi var. İşin içinden çıkamıyorum herkese dagitmali bu kadar gerek var mı bilmiyorum 🙊 trendyoldan bende 50adet magnet yaptırdım sadece eşim çok az diyor, kafam iyice karıştı 🙊 Çikolatayi hangi satıcıdan aldın canım, erimeden eline ulasti mı
Canım ben de ebrulim_seker instagramda ordan yaptırdım fiyatları uygun melodinin çikolatasını kullanmışlar kaliteli ve ertesi gün elimdeydi hiç erimedi magnetinden de yaptırdım memnun kaldım satıcı da çok ilgili tavsiye ederim bir bak derim çok araştırmıştım fiyatı gerçekten uyguna geldi.
Benden de bugün güzel haberler var anneler 🌸🧿 ilk kez Verakuşu emzirmem için kucağıma verdiler. Hemen tuttu memeyi yavru kuşum ama hemen uyudu🙈 yakında taburcu olacağız, bizlere dua edin inşallah🙏🏻🙏🏻
Canimmmm coooook sevindim insallah yanından hic ayırmayacağım zamanlar da gelecek bu daha başlangıç gozun aydın 💜💜
Selam kızlar doğum yapalı 2 gün oldu sezaryen sebepli dikiş acısı vs zorluyor bugün ben hastaneden taburcu oldum ama bebeğim hala küvezde 🥹 kusuyormuş bide bebekle aramızda kan uyuşmazlığı varmış o sebepten kontrol altında tutuluyor, 2500 gr doğdu o kadar minik ki 🥹 dua edin çabucak kavuşalım sanki kalbimi söküp bıraktım aklım hep kızımda bebeğin küvezde kalması ne kadar zormuş Rabbim tüm annelere sabır versin 🥹🥺🤲🏻
Canim hep seni merak ettik insallah bu günler geçecek emin evlerdesin dualarımız seninle insallah hepsi geride kalacak 🙏🏻🙏🏻kilosuna takılma hemencecik toparlanır yeter ki kucağına bir an önce alabil insallah 🙏🏻🙏🏻
Hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar herkesi etiketleyemedim. Hazırlıklarımı tamamladım korku hala devam ediyor bakalım sabah 7 buçukta hastanede olcaz. İnşallah hepimiz sağsalim bebişlerimizi kucağımıza alırız Allah zorluk yaşatmasın
Canım güze haberlerini bekliyoruz dualarımız sizinle insallah her şey yolunda gidecek 🙏🏻🙏🏻💜

Canım ben de ebrulim_seker instagramda ordan yaptırdım fiyatları uygun melodinin çikolatasını kullanmışlar kaliteli ve ertesi gün elimdeydi hiç erimedi magnetinden de yaptırdım memnun kaldım satıcı da çok ilgili tavsiye ederim bir bak derim çok araştırmıştım fiyatı gerçekten uyguna geldi.

Canimmmm coooook sevindim insallah yanından hic ayırmayacağım zamanlar da gelecek bu daha başlangıç gozun aydın 💜💜

Canim hep seni merak ettik insallah bu günler geçecek emin evlerdesin dualarımız seninle insallah hepsi geride kalacak 🙏🏻🙏🏻kilosuna takılma hemencecik toparlanır yeter ki kucağına bir an önce alabil insallah 🙏🏻🙏🏻

Canım güze haberlerini bekliyoruz dualarımız sizinle insallah her şey yolunda gidecek 🙏🏻🙏🏻💜
İnşallah canım benim çok çok sağol🙏🏻🙏🏻💕

Minikk kuzucuk💕🧿 merak etme annesi çok çok güçlüler bizi bile şaşırtacak kadar, seni en en iyi ben anlarım🙏🏻 ama sen de dinlendin ki bebiş gelince biraz toparlamış ol🥰merak etme kilosu gayet iyi hemen toplar kusma problemi de çok uzun sürmeyecektir

İnşallah biraz uyuyabildim ama yine dürtüyor yine dürtüyor ara ara bu sancı 🤦🏻‍♀️umarım bi an önce düzene girer de olur böyle hiç enerjik hissedemiyorum kendimi ben nasıl adapte olucamki doğuma 😕
Dayan canım kurtulacaksın bebeğine kavuşacaksın onu düşün normal doğum biraz zor bir süreç Allah'ım dayanma gücü versin giddikçe artıyor mu sancın

ayh insallaaah cunku cidden baskasinin cocuguna tahammul sinirim bayaa dusuk mesela avmlerde falan anne diye bin kere bagriyo ve annler umursamiyo ya cocuklarini uyuuuz oluyoruuum tamam bi noktada bosvermislik oluyodurda cocukta sana bisey gosteriyo bi bak yani annem sey diyo kendi cocugun oldugunda oyle olmuyo herseyine katlaniyosun kulagina gelmiyo bile son zamanlarda alistim galiba eskisi kadar rahatsiz etmiyo
Bende çok yorum yaparım bu konularda bide ben her çocuğu sevmem 😬 benim annemde öyle der kendi çocuğun olduğu zaman sabırlı oluyorsun Allah o sabrı veriyor diyor

Kızlar 33+3teyim göğüslerimden hiç süt gelmiyor bu da normal bi durum demi bu aralar ona takmış durumdayım gelmeyedebilir demi 🥲
33+5 im bende de yok olmasi gerekmiyor zaten, oglumu 41+0 da dogurmustum once sut gelme falan olmamisti ama dogumdan sonra gayet vardi sutum hic bunlari dusunmeyin

Günaydın hanımlar. Dün doktor kontrolüm vardı. Hala karın çevresi geride dedi. 2 hafta gerideydi hala 2 hafta geride. En azından daha da geri düşmedi. Hala makat geliş. O kadar egzersiz yaptım ama dönmemiş. Haftaya da dönmezse mecbur sezeryan için gün alacağız. 😒

X