2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Olsun kuzucum hayatı tehlikeye girmesin yeter ki biliyorsun benim kızım da 34+4de doğdu. Nasıl endişeli olduğunu çok çok iyi anlıyorum ve hissediyorum ama kontrol altında olması çok önemli🙏🏻 hep iyiyi düşün iyi ol ki o da iyi olsun annesi💕🥰
Canım sen belden mi uyuştun yoksa tamamen mi? Belden yapamicam galiba hem bebeği göremezsem tedirgin olurum hem de ferritin çok düşük diye bayılmak istiyorum, sence hangisini yapmalıyım??

Depend kullanabilcemizi sanmıyorum ben bu sıcakta ama yine de aldım bakalım pedle tamamlarız bence, ben de daha çantayı kapatmadım emzirme sütyeni almayı unutmuşum
Ben daha cantaya baslamadm. Ayaklarm o kadr sis ki cikip bisi alamiyorm. Yakindan goreym diyorm ama cok cok sisti ayakalrm ya

Demiri çok sallamadı doktor ama hematolojiye git dedi canım, salı sabah ilk hematolojiye randevum var ordan kendi doktoruma geçicem. Sebep evet kordon dolanması aslında bir tane sandığında çok önemsemedi ama üç tür dolandığını fark edince telaşlandı doktor biz de tabi
Benim haftalardır 2 tur kordon dolanması şeklinde ama doktor erken alalım gibi bir şey demedi sadece hareketlerinde azalma olursa gel dedi doktorum hatta çok rahattı sizin niye bu kadar telaşlanmış bende korktum şuan

2-3 gece kalacaksan bezi cogaltmalisin yeni doğan ilk kakasi emdikce yaptığı çişleri çişli bezle durmak istememesi derken cok fazla bez harcamak durumunda kalacaktır bezi coğaltırsan sana faydası olur.
Aslında bana hamilelik okulunda biz bez veriyoruz ama bir kaç tane sizde de olsun demişlerdi , ben yine de koyayım en iyisi fazla olsun eksik olmasın, teşekkürler 🥰🥰

Kızlar selam. Hazımsızlık için ne yiyip içebilirim. İnanılmaz bir gaz birikimim var ve kabızlık

Benim haftalardır 2 tur kordon dolanması şeklinde ama doktor erken alalım gibi bir şey demedi sadece hareketlerinde azalma olursa gel dedi doktorum hatta çok rahattı sizin niye bu kadar telaşlanmış bende korktum şuan
Benim hareketlerinde azalma vardı zaten, sanırım ondan telaş yaptı

Kuru kayısı kaynatıp suyunu İçebilirsiniz
Bi de bunu ılık ılık içince süper oluyor bağırsaklar anında yumuşuyor, annemin rahim alma ameliyatından ve benim dış gebelik ameliyatımdan sonra öyle yapmıştık kabızlık ve gaz olmasın diye, bol taneli kayısı kompostosu yapmıştık koca bi kavanoz ve gün içinde ısıtıp kase kase içiyoduk bağırsaklar yumuşuyodu hiç kabızlık ve gaz olmamıştı. Aklınızda bulunsun kızlar

Bi de bunu ılık ılık içince süper oluyor bağırsaklar anında yumuşuyor, annemin rahim alma ameliyatından ve benim dış gebelik ameliyatımdan sonra öyle yapmıştık kabızlık ve gaz olmasın diye, bol taneli kayısı kompostosu yapmıştık koca bi kavanoz ve gün içinde ısıtıp kase kase içiyoduk bağırsaklar yumuşuyodu hiç kabızlık ve gaz olmamıştı. Aklınızda bulunsun kızlar
İnşallah işe yarar canım teşekkür ederim 🩷🥳

Günaydın kızlar, ben yine rüyamda doğum yaptığımı ve bebişimi görüyordum 😂 sizde böyle rüyalar görüyor musunuz ya? 😊😂
Evet 2-3 kere ben de gördüm kızımı☺️ hatta bi keresinde şöyleydi : doğum yapmışım annem yanımda ve bebeğimi getiriyo emsin diye ben de sütüm var yok bilmiyorum ama bebeğim bir anda ağzını kocaman açıp sol mememe yapışıyo ve cuk cuk çok güzel emiyo, sonra ben sütüme bakıyorum rengi bembeyaz ve tadı o kadar güzel ki tatlı tatlı böyle ☺️

Evet 2-3 kere ben de gördüm kızımı☺️ hatta bi keresinde şöyleydi : doğum yapmışım annem yanımda ve bebeğimi getiriyo emsin diye ben de sütüm var yok bilmiyorum ama bebeğim bir anda ağzını kocaman açıp sol mememe yapışıyo ve cuk cuk çok güzel emiyo, sonra ben sütüme bakıyorum rengi bembeyaz ve tadı o kadar güzel ki tatlı tatlı böyle ☺️
Kavuşmaya az kaldı inşallah 💜🫶🏻

X