2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok şükür herşey yolunda canım keseyi gördük cuma randevum var kalp atışı için sende nasıl gidiyor canım Bi sorun yok inşallah
Çok sevindim canım maşallah. Bende de kese ve yolk sac göründü haftaya Çarşamba randevum var kalp atışı duyucaz inşallah bizde . Geç döllenmeden şüphelendi doktorum inşallah güzel ilerler hepimiz için

Ne güzel bir çoğunuz kese görmüşsünüz ya da kalp atışı duymussunuz.Ben 27 ile öğrenince zaman geçmiyor.Bi de geç döllenme olunca tam tarihleri de bilmiyorum.Cumartesiye kadar vakit geçer mi

Kizlar ben keseyi gordum gecen hafta ama vajinal bu persembe de randevu verdi bi daha vajinal bakmam soz demisti sizce gozukur mu karindan? Onceki gebeligimde 2 aya kadar vajinal bakmisti baska doktor bende sevmiyorum vajinal baktirmayi

Kaç haftalık oldun canım keseyi görmeyimi gidiyorsun ilk muane her zaman öyledir ama kendini rahat bırak canım bebeğin için sağ salim güzel habelelerle geliceksin için ferah döneceksin eminim
Gecen persembe gordum bebegim keseyi bu persembe kontrole gidicem cagirdi bakalim kalp atisi olacak mi ne olacak sadece vajinal olmasi rahatsiz ediyo beni o catala yatmayi sevmiyorum

Kizlar ben keseyi gordum gecen hafta ama vajinal bu persembe de randevu verdi bi daha vajinal bakmam soz demisti sizce gozukur mu karindan? Onceki gebeligimde 2 aya kadar vajinal bakmisti baska doktor bende sevmiyorum vajinal baktirmayi
Bende vajinal sevmem ve tavsiye etmem o yüzden geç gidiyorum ben direk bebek ve kalp atışı için gidicem ozele.gidicem ikinci gebelikte devlet olan bebeğe yok dedi o yüzden ilk aylar devlete gitmem

Gecen persembe gordum bebegim keseyi bu persembe kontrole gidicem cagirdi bakalim kalp atisi olacak mi ne olacak sadece vajinal olmasi rahatsiz ediyo beni o catala yatmayi sevmiyorum
Evet çatali bende sevmiyorum ya ama bazen mecbur kalıyoruz ne yapalım inşallah kalp atışını duyarsin kaç haftalık ki bebişin erken degilmi

Bende vajinal sevmem ve tavsiye etmem o yüzden geç gidiyorum ben direk bebek ve kalp atışı için gidicem ozele.gidicem ikinci gebelikte devlet olan bebeğe yok dedi o yüzden ilk aylar devlete gitmem
Ben ikisinde de ozele gittim devlet nasil bilmiyorum kuzum normalde bu persembe gidicektim gecen persembe tansiyon problemi bide pihti dusunce acil gittim kontrol etti biraz mecburiyetten oldu haftaya gel dedi randevum var dedim iptal etme o zaman persembe gel dedi bence de sorun yoksa zirt pirt gitmenin anlami yok ilk zamanlar

merhaba bende gençliğini yeni ögrendim,aslında geçen seneden beri istiyordum 2.çocuğu ,birinde 6 Haftalikken kalbi durdu,birindede dış gebelik geçirdim,ins şimdi hayırlısıyla alırım kucağıma,yarın gidip kan testi yaptircam bakalim

Sıkıntı çıkarsa başka canım git aksatma kontrolerini Allah yardımcın olsun o vajinal bakması o yüzden ayrıntılı bakmak istemiş daha küçük.oldugu için birde pıhtı düşünce o yüzden bakmıştır aynen bir sıkıntı olmasa girmeye gerek yok hel zaten Allah yardımcın olsun canım güzel haberlerle gelirsin

Hepimiz guzel haberlerle gelelim hep insallah beybimm ben yokken cogalmisiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…