2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok teşekkür ederim. Şuan iyi misiniz? Yaşamıştım diyince geçtiğini anladım. Nasıl geçti? Neler yaptınız. Çok muzdaribim valla
Geçti çok şükür ama uzun süre mide koruyucu kullandım ben de, ülser vardı gastritle birlikte ilaçları bıraktıktan sonra acı baharatlı soğan sarımsak vs gibi şeylere dikkat ettim bir süre, ağrı kesici parol dışında bir şey içmemeye çalışiyorum ayni şekilde bana dokunan antibiyotik vs de içmemeye çalışıyorum, tabi her zaman mümkün olmuyor ama bazen ağrıyor bazen geçiyor yediklerimle alakalı olarak. Kızartma da dokunuyor biraz deneme yanılma yoluyla geçti çok şükür. Ama bir süre yoğun olarak mide koruyucu ve mide asit giderici kullandım ama gerçekten çok zararlıymış ilerde alzeimer falan yapıyormuş.

Benim de sat 9 kasım ama 2 3 kadar geç yumurtladığımı düşünüyorum genelde 30 31 günde bir adet olduğum için. Ben sizden de adet tarihimden de önce 8 aralıkta 98le öğrendim. 10 aralıkta tekrar yaptım 281 olmuştu. 13 kasımda da doktora gittim vajinal usg ile 0.225 cm kese gözüktü. Perşembe günü tekrar kontrole gideceğim. Benim için de günler geçmiyor keşke erken öğrenmeseydim diyorum

Benimde böyle silikti o zaman bebeğin durma ihtimali var. Ya öyle sevindim ki çok teşekkür ederim arkadaşlar. Rabbimde sizlerin yüzlerini güldürsün
Tabiki de var illa küçük değerle öğrendin diye kimyasal olacak düşüncesine sakın girme geç döllenme diye birşey var benimde geç döllenme çünkü gönlün rahat olsun

Benim adet genel olarak düzenlidir ama belki bu defa geç olmuştur
Yumurtlama adetin bitince bile olabilir, adetine yakın bile olabilir, tamamen yumurtayla alakalı illa 14 gün geçmesine gerek yok kimi insan adet çıkışı yumurtlarken kendi adet döneminde hastalanabiliyor kesin 14 gün sonra olucaksın diye bir şey yok yani karışık oldu biraz

Merhaba,
Diğer yazılarda artık tıp fakültelerinde fetal DNA testi yapılmıyor diye okumuştum. Siz böyle yazınca hemen öğrenmek istedim bildiğiniz yapan yer neresi acaba? Ya da hangi il
Merhaba
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tıp fakültesi genetik bölümü yapıyor daha 2 hafta önce görüştüm

İnşallah daha da iyi olursunuz. Cevabınız için çok teşekkür ederim

Aaa hatırladım seniiii canımm benim nasılsın çok sevindimmm ikincide tutmamıştı benim artık tüp bebek düşünüyorduk o ay doğal yolla kaldım sen napıyosun neler yaptın valla çok sevindimmm
Benim de ikinci tutmayınca tüp bebek dedik artık ve 2024 Eylül e Kıbrıs rezervasyonu yaptırmıştık tatil yapalım sonra da tüp bebeğe başlarız maddi olarakta daha iyi olur diye ama aklımdan çıktığı an hamile kalmışım. Diğer seferde öyle olmuştu. Ne durumdasın şuan herşey yolunda mı

Çok şükür herşey yolunda canım keseyi gördük cuma randevum var kalp atışı için sende nasıl gidiyor canım Bi sorun yok inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…