2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Takmıyordum aslında ama az dediklerini görünce şüphelendim sadece Yorumunuz için teşekkürler ederim sağlıkla kucağıma alalım yavrularımızı

Bugun kontrole gittim 33+1 ama ultrasyonda 31+4. Bebek gittikce geriye atio anlamadim ki. 1815 kilosu. Kendi haftasinda bile dogsa cok minnak olacak herlde. Niye boyle oluyor dikkat ediyorm yememe de

Bugun kontrole gittim 33+1 ama ultrasyonda 31+4. Bebek gittikce geriye atio anlamadim ki. 1815 kilosu. Kendi haftasinda bile dogsa cok minnak olacak herlde. Niye boyle oluyor dikkat ediyorm yememe de
canim kilo normal aslinda neden geri gorunuyo acaba minyon bi bebismi olcak acaba 32+5 te gittik biz 1834 cikmisti normal dedi bi sorun gormedi kilosunda bundan sonra dahada hizli almaya basliycak dedi

Hanımlar bişey sorucam arada iç çamaşırında islaklik gören varmı akıntı gibi beyaz değil bildiginiz islaklik daha önce bu sebepten doktora gittim sıkıntı yok demişti ama tekrar olmaya başladı korkmalimiyim

Canım suan grupta herkeste bende dahil aynı sorun var
Benim de oluyor canım dr rahim ağzımı muayane edip açılma yada kısalma yok demişti dr sorun yok dediyse korkma bence ben çok yaşadım mantar da sulu akıntı yapıyor fitil kullanıyorum azalıyor sonra yine oluyordu

Sağol canım aynen mantar vardı bendede fitil kullanıyordum

Kızlar grupta yazıları okudum da çoğunuz erken doğum.bekliyor bebeklerin kiloları gelişimleri geri gidiyor dogumuza az kalmişken sorunlar üst üste geliyor Allah yardımcımız olsun kızlar sağ salim bebeklerimizi kucaklarimiza alalım kızlar kazasız belasız şu temmuz ayını devirseydik birbirimize dualar edelim

Benim rahim ağzım baskıdan kısaldı sanırım yani bir şey hep çıkıyor bu bebeklerin erken gelmesi için . Kimdi o hakikatten astrolojiden anlayan ? Lütfen çıkıp açılasın Merkür mü ters geldi , Jüpiter’i biri mi üzdü , Mars takla mı attı ne oldu da bu bebekler erken gelmeye Karar verdi

Canım genetik bebeğin kilosunda çok etkili, doktorun ne diyor?

Bana çok oluyordu canım hep tedirgin oluyordum ama büyük ihtimal sıcaktan ve su gibi bir akıntıydı seninde öyledir kuvvetli ihtimalle

Ferritin ve demir kaçtı sizde Ben de 5 aydır düzenli ilaç kullanıyorum ama düşmüş demir
Ferritin 81 ile başladı , 25’e düştü , takviye başladık 10’a düştü , takviyeyi günde ikiye çıkardık 9’a düştü , en son depoların dolmayacak erken doğum riski de var diye serumda karar kıldılar .. yani sorun aslında takviyelere rağmen düşmeye devam etmesiydi. Hemoglobin 110 aslında o fena değil (sınır 120 )

Doğum tarihi alanlar bir şeyi merak ediyorum doktorunuz adet tarihinizimi yoksa bebeğin gelişiminimi baz aldı sezaryen doğum olacaklar özellikle merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…