2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım ben 32 ve 35 te aynısını yaşadım 4 5 saat musahade de kalıp eve gönderildim çok şükür 36 +4deyim. Öncelikle 3 4 litre su içmeye calis ve stres yapma

Kızlar ben lazer yaptırmıştım ama özel bölgede azda olsa var özellikle popo da ağda yaptırmak mi iy8 olur dogumda yoksa jilet mi

Rahim ağzı normal bi sıkıntı yok. Bende anlamıyorum gerçekten
Devlette gittiğim doktor ilk gebeliklerde normal demişti . Geçen de bir doktoru dinledim tv de bu olayı anlatıyordu yediğimiz içtiğimiz şeyler artık doğal olmadığı için yenilen şeyler bu tür erken kasılmalara sebep oluyormuş benim 32 vr 35 de sancilarim çıktı . Çok şükür 37 ye gireceğim cuma günü.

Kızlar ben lazer yaptırmıştım ama özel bölgede azda olsa var özellikle popo da ağda yaptırmak mi iy8 olur dogumda yoksa jilet mi
Offf evt kızlar ne yapiyrosunuz bende de çok olmasa da çıkıyor ve son haftalardayim yapana kadar kan ter içinde kalıyorum ne yapiyrosunuz pratik bir seyler lazım aynı zamanda zarar vermeyecek

Darısı bana inşallah durur da bi sıkıntı olmaz. Korkum yok ömrü varsa doğup büyüyecek. Yeğenim 32 de doğdu 8 yaşında şimdi çok şükür. Biraz daha içerde büyüsün istiyorum

Hiç üzülme canım çoğumuza yapıldı ciğer geliştirici. Aşırı sıcaklar tetikliyor ne yazıkki. Bol su icmeye calis olur mu inan o kadar büyük etkisi var ki

ikinci ucuncu dorduncu gebeliklerde genelde daha da erken baslayip daha da sık oluyomus bu kasilmalar

Canım maşallah hem kilosu güzel hem de 37. hafta artık zamanında doğum sayılıyor diye biliyorum inşallah küveze gerek kalmayacaktır, sağlıcakla gelsin az kalmış
Kizlar kapi süslerini nerelerden yaptirdiniz elinize geçtimi önce sizden fikir alayim dedim,sonra kendim araştiriyim
Canım ben instagramdan @allhomebaby5 diye bi sayfadan yaptırdım görselini eklicem şimdi
İnşallah bir sorun olmayacaktır canım hiç aklına erken doğum diye getirme bile hepimizde var o sancılar kasılmalar bence gayet normal artık rahim doğuma hazırlanıyor, hayırlısıyla zamanında gelsinler inşallah
Çook geçmiş olsun inşallah antibiyotik hemen etki eder canım
Ah o sertleşmeler bende de her gün var cuma günü kontrolüm var nst ye girer miyim acaba ben de? Belki de bende de böyle bi durum olucak.. hakkımızda hayırlısı inşallah sabretsin bebeciklerimiz biraz daha

Eklentiler

• IMG_2712.png
    482,3 KB · Görüntüleme: 74
Canım dün 36+0 ' da kontrolüm vardı 2350 çıktı bebişin kilosu. 37. hafta sezeryan planlanmıştı doktorum ama şimdilik erteledi, cuma tekrar kontrole gideceğim. Ciğer geliştirici iğne yapmadı bana, kuvöze gerek kalacağını düşünmüyorum dedi. Kilo ile kuvözün çok ilgisi yokmuş, solunum veya vücut sıcaklığı gibi sorunları olmadığı sürece kuvöze gerek kalmıyor dedi. İyi düşün iyi olsun, haftaya kadar biraz daha kilo alır. Ben çok stres yaptım kendime, sende yapma. Herşey olacağına varıyor, sağlıkla gelsin minik inşallah

Canım ben 32 ve 35 te aynısını yaşadım 4 5 saat musahade de kalıp eve gönderildim çok şükür 36 +4deyim. Öncelikle 3 4 litre su içmeye calis ve stres yapma

Agdaya gitsek oraya yatmakta dert
Bizim grup niye böyle oldu ya çok sıcaklara denk geldik ondan mı acaba çok fazla erken doğum ihtimali olmaya başladı insallah bebisler az daha beklerler bir arkadas vardı burçlarla ilgilenen hepsi aslan burcu etkili olacak temmuzda doğsalar da demişti acaba bizimkiler bizim dediğimiz olur diye başladılar mı şimdiden ben anlamadım valla. İnsallah hepsi sağlıkla zamanında doğsunlar hepsinin her şeyleri tam olsun benim iğneden sonra bi sıkıntı olmadı şükür, açılma var baslamis ama doktor artık gelse de sıkıntı yok demişti ben de keyfime bakıyorum o sebeple stres yapmayınca kasılmalar da çok sık gelmiyor sanki.

Burçlara inanırım ve Kesinlikle bu yoruma inanıyorum hatta doktorum bile söyledi. İlk erken gelicem dedi bizi korkuttu şimdide keyfi yerinde pek gelecek gibi değil demişti hatta kısasa kısas yapmamız lazım onun rahatını bozmaliyiz dedi sıcaklarda etkilidir tabi ama bebislerin karakteri de herşeyi etkiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…