Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Arkadaşlar 31+2yim ama bir şey sorucam.Dünden beri popomda kasıklarda baskı var birde çiş hissi acaba aşağı mı indi bu haftalarda böyle olan var mı?Gece çok hareketliydi.yoksa ben enfeksiyon mu oldum artık kafayı yicem

sadece eski sağlığıma değil eski ‘ben’ e de kavuşamayacakmış gibi bir his. Ve beraberinde gelen vicdan azabı, acaba nankörlük mü yapıyorum diye.Doğumdan da çok korkuyorum bebekli hayattan da :) Eşim dahil herkesten nefret ediyorum. Umarım hormonlardandır 😂
Allah bir an önce bu günlerin geçmesini nasip etsin. Sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım. Çok zormuş hem fiziksel hem psikolojik. Vicdan azabı bende de olmuyor değil. Geçecek diye teselli bulmaya çalışıyorum. Benim son 7 haftam. Çok çok az kaldı fakat içim içime sığmıyor. Evden çıksam yoruluyorum, eve gelsem sıkılıyorum😂

Kızlar sizde de aşırı duygusallık var mı? Sanki eski sağlığıma kavuşamayacakmış hissi, sabırsızlık vs. Hormonlardan mı nedir çok zorlanıyorum
Ah olmaz mı canım. Eski ben geride kaldı diye düşünüyorum iki adım atıp yorulunca oturup aglayasim geliyor spor yapamadigim için özgürce sabah yuruyuslerime çıkmadığım icin o kadar mutsuzum ki. Ama bu süreç geçici buna odaklanmak biraz daha rahatlamami sağlıyor

Ah olmaz mı canım. Eski ben geride kaldı diye düşünüyorum iki adım atıp yorulunca oturup aglayasim geliyor spor yapamadigim için özgürce sabah yuruyuslerime çıkmadığım icin o kadar mutsuzum ki. Ama bu süreç geçici buna odaklanmak biraz daha rahatlamami sağlıyor
Sonunda mutluluk var çok şükür. Sıcaklarda ekstra etkilemeye başladı. Benim planlı gebelik. Nasıl düşünemedim son ayları yaza getirdik diyorum😂 kısmet böyleymiş

Sonunda mutluluk var çok şükür. Sıcaklarda ekstra etkilemeye başladı. Benim planlı gebelik. Nasıl düşünemedim son ayları yaza getirdik diyorum😂 kısmet böyleymiş
Zaten bende ikinciyi yaparsam özellikle dikkat edicem kışa denk gelmesine😅 bizimde isteyerek ama hemen olmadı biraz bekletti minik bizi o nedenle zorluğu bile güzel geliyor bazen ama yinede en sıcak yaza denk gelmek çok zor çok 😅

Arkadaşlar 31+2yim ama bir şey sorucam.Dünden beri popomda kasıklarda baskı var birde çiş hissi acaba aşağı mı indi bu haftalarda böyle olan var mı?Gece çok hareketliydi.yoksa ben enfeksiyon mu oldum artık kafayı yicem
Canim oluyor tabi öyle ben artık yürüyemiyorum nerdeyse ama için rahat etsin istersen bi aile hekimine git kan idrar ver yarın.

Bizim burda sağlık ocaklarında idrar almıyorlar ya çok değişik.Kötüleşirsem gidicem canım yatınca geçiyor

Ben de 31+4 üm bende de aynı his var popo değil de kasıklarda çiş hissi

Evet dün doktor mesanene çok baskı yapıyor demişti, baş aşağı pozisyonda 3-4 haftadır ben de o yüzden diye düşünmüştüm

Bende de geçen hafta oldu o , bir kaç gün sürdü sonra rahatladı , sonra yine başladı bence bebeğin pozisyonu ile alakalı .
Evet bizimki aşırı kıpırdadı yer değiştirir gibi sonra böyle bir his oluştu.Şöyle ev tipi ultrason çıksa da görsek şöyle mi böyle mi diye düşünmekten iyidir 😂

Bugün Tam duştan çıkarken oldu canım geçen gün de yine duştan çıkarken olmuştu
Işıklı noktalar geliyor gözümün önüne sonra geçiyor 😄
1000015736.jpg

Hakkınızı helal edin🤣🤣 niye böyle oluyo anlamıyorum ya hem şekerim çok düşük hem tansiyonum

Eki Görüntüle 3446146
Hakkınızı helal edin🤣🤣 niye böyle oluyo anlamıyorum ya hem şekerim çok düşük hem tansiyonum
Hamileliğin ilk zamanlarında 8-3 olmuştu benim de işteydim hemen acile götürdüler boş serum verdiler orda bir şey dememişlerdi başka. Bi neden yoktu yani durduk yere 😬 sonra düzeldi. Soda tuzlu ayran falan iç canım

Evet dün doktor mesanene çok baskı yapıyor demişti, baş aşağı pozisyonda 3-4 haftadır ben de o yüzden diye düşünmüştüm
Aynen benimki de haftalardır baş aşağı, 26’dan beri tüm ultrasonlarda baş aşağı. Mesaneme baskı yapıyor midemi rahat bırakıyor , birinden biri rahatsız olacak illa ki 🤣 o his bazen artıyor bazen azalıyor.. geçen hafta mesela tuvaletten çıktığımda sanki yine tuvaletim varmış gibiydi , bol da su içmeye çalışıyorum , geçen hafta tuvalette kamp kurdum resmen 😅😅

Aynen benimki de haftalardır baş aşağı, 26’dan beri tüm ultrasonlarda baş aşağı. Mesaneme baskı yapıyor midemi rahat bırakıyor , birinden biri rahatsız olacak illa ki 🤣 o his bazen artıyor bazen azalıyor.. geçen hafta mesela tuvaletten çıktığımda sanki yine tuvaletim varmış gibiydi , bol da su içmeye çalışıyorum , geçen hafta tuvalette kamp kurdum resmen 😅😅
Senin yine iyiymiş bir tarafını rahat bırakmış 😂 baş aşağı olsa da benim mide de rahat değil ya anlamıyorum 😬😂 gece uykumdan uyanıyorum mide yanmasından çıkarmak üzereyken artık 😬😬

X