2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
canim hangi sehirdesin ? ozel hastane falan yok mu hic
Hakkarideyim canım eşim asker merkez 2 saat falan uzaklıkta. Bugün o kadar vakti yoktu işe gitmesi gerekiyordu cuma günü merkeze özele gidecez inşallah. Ama şeye üzüldüm kan bile veremiyorum adam akıllı yarın bigun acil bişey olursa ne olcak diye kendime ve bebişe üzüldüm. Allah yardım eder inşallah

Ayy canım benzermiş hikayelerimiz napalım katlancaz

Bugün eşim gelince gidip alcaz folik asit başlarım ben de çok teşekkürler

Allah korusun kotu dusunme lutfen ,

Merhaba, son adet tarihim 29 Ekim. 27 kasımda beta 608, 29 Kasımda 980 çıktı. Doktor artış sınırda dedi. Kese vs görmedik henüz. Ağrım yada kanamam yok. Normal mi?

Merhaba, son adet tarihim 29 Ekim. 27 kasımda beta 608, 29 Kasımda 980 çıktı. Doktor artış sınırda dedi. Kese vs görmedik henüz. Ağrım yada kanamam yok. Normal mi?
Benimde sat 29 Ekim. Doktorum önümüzdeki salı günü ultrasonda gorunecegini söyledi. Dün kan verdim beta HCG 721 çıktı. Kese ve bebek için 3000-5000 arası görünüyor demişti. Bazılarının ağrı eşiği yüksek olur o nedenle hissetmiyorda olabilirsin. Bende evde dinlendigim günler ağrı hissetmiyorum. Ama işte olduğum günler ayakta durma, stres vs derken ağrı oluyor

Aa aynıyız o zaman sen gitmiş miydin canım doktora
Evet canm. Bende pihtasma olduğu için kontrollü devam ediyorduk. Doktorum adete 1 gün kala kan ver sonuca göre konuşuruz dedi. Gebelik çıkınca hemen gittik ultrasonda rahim gebeliğe hazır kalınlasmis.oksapar 6000 iğne başladı. 15 gün sonra kontrole çağırdı kalp atışı için erken ama kese görmek için gidecez Allah izin verirse

Hadi inşallah benim 2. Gebeliğim ilki düşük oldu. Biraz gerginim o yüzden. Doktor değere normal mi dedi?

Anladım canım

Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz hangi genlerinizde çıktı pıhtılaşma sorununuz acaba merak ettim. Benim kayıplarımdan sonra test yapıldı bazı genlerde sorun var ama teşhisten donra ilk seferde coraspine rağmen kalbi durdu mesela bu sefer iğne başlamayı düşündü doktorun bi tanesi bazı doktorlar ise hiç gerek görmedi kafam çok karıştı bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…