2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar merhaba. Ben şuan 6+1 im dün keseyi ve kalp atışını duyduk çok şükür. 3-4 gündür tuvalet sonrası pembe kahverengi lekelenmelerim oluyor. Başlarda böyle sorunlar yaşayanlar var mıydı. Doktor kanama alanı görmedi bunlar nerden geliyor :KK43:

Alıntı

Kızlar merhaba. Ben şuan 6+1 im dün keseyi ve kalp atışını duyduk çok şükür. 3-4 gündür tuvalet sonrası pembe kahverengi lekelenmelerim oluyor. Başlarda böyle sorunlar yaşayanlar var mıydı. Doktor kanama alanı görmedi bunlar nerden geliyor :KK43:

Alıntı
Ben 11 haftaligim gecen hafTa bile yasadim pempe lekelenme doktorum rahim buyudugu icin oluyor kirmizi olmadigi surece yok dedi o yuzden cok ustunde durmuyorum ignelerini aksatma yeter

Benm karnim baya cikti disardan fark edliyor 😀 bir de benm bacaklarm ayaklarm ellerm sismeye basladi simdiden doguma nasl gidicez blmiyom 🙂
Sıcaktan oluyor bi de kan basıncımız da artık daha yüksek. Kışın rahatlarız diye ümit ediyorum. Bugün sağlık ocağına kan sonuçlarımı almaya gittim şekerimi takip edeceklermiş gerekirse kadın doğum insülin başlatsın dedi 😢

Sıcaktan oluyor bi de kan basıncımız da artık daha yüksek. Kışın rahatlarız diye ümit ediyorum. Bugün sağlık ocağına kan sonuçlarımı almaya gittim şekerimi takip edeceklermiş gerekirse kadın doğum insülin başlatsın dedi 😢
KEndi doktoruna tahlillerini at canim o soyler benmde bir kac degerim bana gore yuksekti yani kirmizi gosteriyor ya ama doktoruma gore normaldi 🙂 sen ikizlere hamissin ya gorus tahlillerni o seni yonlendirir

Kızlar doktor bana 12 haftaya kadar günde yarım saat yürü dedi sadece sizler sınırlama koydunuz mu artık tamamen normal hayata dönüldü mu ya ben aşırı sıkıldım 🥲 çıksam vicdan yapiyorum

Canım kadın doğum insilun baslatamaz böyle bir kararı kesinlikle sağlık ocağı ile alma dahiliye bile söylese endokrine gidip uzman birinden karar alıp insuline başla şekerle alakalı gebelik öncesi problemin var mıydı peki?

Kızlar doktor bana 12 haftaya kadar günde yarım saat yürü dedi sadece sizler sınırlama koydunuz mu artık tamamen normal hayata dönüldü mu ya ben aşırı sıkıldım 🥲 çıksam vicdan yapiyorum
Ben transferimin 3 gnu br de lekenme gunleri disinda hep normal hayatimdaym sadce agir kaldirmiyorum hizli hareket etmiyorum haftalardir tam zamanli ise geliyorum disari gezmelere gidiyorum dikkat ediyorm sadece 😊

Alıntı
Benimde 5. Haftalarda kahverengi lekelenmem olmuştu panik olup acile gittim kanama alanım yoktu yerleşme kanaması olabilir dediler 8. Haftalara kadar yerleşme devam ediyor demişlerdi endişelenmeyin takipte kalın kendinizi aksi bir durum olursa acile falan gidin onun dışında normal yani hepimizde oldu bu lekeler 🙏

Kızlar merhaba bn buvun tüp bebek doktourumun yanında takibi sonlandirdim siz özel de mi devam ettiniz yoksa devlet Hastanesi'ne mi gittiniz
Ben özelde devam ediyorum zaten tüp bebek doktorum Ankara da ben memleketteyim ilaçlarımı Ankara takip ediyor gerisi burada tüp bebek doktoru var ona gittim

KEndi doktoruna tahlillerini at canim o soyler benmde bir kac degerim bana gore yuksekti yani kirmizi gosteriyor ya ama doktoruma gore normaldi 🙂 sen ikizlere hamissin ya gorus tahlillerni o seni yonlendirir
Evet bi 15 gün sonra tekrar kan vereyim de öyle bi sorayım en iyisi haklısın

Ben de Şafak hocada tedavi görüyorum , negatiflerim olmasına rağmen hem kendisinden hem de ekipten cok memnunum . Oldukça da doğru bi karar maddi manevi diğer merkezlere göre daha iyi hissettiriyor. Umarım yüzün güler ben birazdan kan testi vermeye gideceğim :)
Merhaba,olumlu sonuç alabildiniz mi

Kızlar bugün biraz bel ve karın ağrım var kafama takıldı normal mi aslında dünden beri ailevi sorunlarım var çok stres yaptım bir kez daha benzer durum yaşanmıştı o zaman lekelenmem oldu bilmiyorum kafama takıldı yarın doktora kontrole gideyim diyorum

Kızlar bugün biraz bel ve karın ağrım var kafama takıldı normal mi aslında dünden beri ailevi sorunlarım var çok stres yaptım bir kez daha benzer durum yaşanmıştı o zaman lekelenmem oldu bilmiyorum kafama takıldı yarın doktora kontrole gideyim diyorum
Şimdi ağrım var diye buraya yazmaya girdim ve yazdığını gördüm 🥹 benim de belim çok ağrıyo hatta batıyo. Karnımda da tek bir nokta. Bugün rüzgardan kapı çarpınca aniden ayağa kalktım korkudan. Kasığımın üst kısmına yumurtalıklarımın oraya alt karnıma bir ağrı girdi. Saatlerdir aynı yer aralıklarla ağrıyor. Geçen gün eşimle tartışınca da karnım ağrıdı. Sanırım stres ve ani hareketler yapıyor böyle. Eğer dayanamayacak gibiysen doktora gitmekte fayda var ama uzanınca geçiyorsa önemli bişey değildir herhalde

Şimdi ağrım var diye buraya yazmaya girdim ve yazdığını gördüm 🥹 benim de belim çok ağrıyo hatta batıyo. Karnımda da tek bir nokta. Bugün rüzgardan kapı çarpınca aniden ayağa kalktım korkudan. Kasığımın üst kısmına yumurtalıklarımın oraya alt karnıma bir ağrı girdi. Saatlerdir aynı yer aralıklarla ağrıyor. Geçen gün eşimle tartışınca da karnım ağrıdı. Sanırım stres ve ani hareketler yapıyor böyle. Eğer dayanamayacak gibiysen doktora gitmekte fayda var ama uzanınca geçiyorsa önemli bişey değildir herhalde
Ayy evet ya bende strese girdiğim an oluyor hep çok zorlayan bir ağrı değil ama belirgin bir ağrı canım ya böyle adete yakın ağrı belirtileri başlar ya o şekilde tabi rahim büyüyor ondan da olabilir ama strese girince oluyor genelde yarın sabaha randevu aldım ya gidip görüneyim bir doktora 🥺

X