Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebis çıkmamış bile 😮‍💨😮‍💨
Ama olctu kalp atışını dinletti 3.39 cm lik kıstım vardi oda 2cmye düşmüş mutlu çıktım ama bebeğimi tam göremedim güzel bir resim alamadım.

Eklentiler

• 1000009848.jpg
    1000009848.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 1000009847.jpg
    1000009847.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 33
Sevindim kız diğerleri de keşke kızların uyarılarını dikkate alsalardı. Hoşgeldin tekrar🥰
ya bir de gercekten benım kızımın grubunda öyle yaptık çıktık burdan 30 kısı fılan facebook grubu kurduk once gruplaşma dedıkodu basladı 6. aylarımızda dogumlar oldu bıraz daha surdu sıyası propoganda cıktı kanlı bıcaklı oluyorduk nereedyse asla gırmem oyle bır gruba

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum size. Annemlerin kedisi var ve ben onu çok seviyorum. Şimdi oraya gittiğimde eskisi gibi sanıp kucağıma atliyor, yanaşmak istiyor ama ben biraz tedirgin oluyorum açıkçası. Ev kedisi tertemiz aşıları falan da yapılıyor ama bir arkadaşım kediden parazit kapabilirsin dedi.
Benim de kedim var öyle şak diye parazit kapamazsın. Kedinin pisliğini avuçlayıp ağzınla temas etmesi lazım 😂 toxoplazma ancak öyle geçer. Toxo daha çok yeşillik ve çiğ ette vardır. Çiğ ete dokunma ve dışarıdan yeşillik yememeye çalış

Kızlar bebis çıkmamış bile 😮‍💨😮‍💨
Ama olctu kalp atışını dinletti 3.39 cm lik kıstım vardi oda 2cmye düşmüş mutlu çıktım ama bebeğimi tam göremedim güzel bir resim alamadım.
Gerçekten kötü çıkmış. Ekranda gördün mü keşke ekranı çekseydin kız. Neyse sağlıklı olsunlar sonra güzel güzel ultrasonlar çekilir. Ya uygulamada bebiş hareket etmeye başladı yazıyor. 7+4 deyim bu kadar erken mi başlıyor bu hareketleri tecrübeli anne anlatsana biraz 🤣

sokak kedisiyse evet temas etmemeli gerçekten ama ev kedisiyse sıkıntı yok ablası bu napsın yaaa bakar mısın 😍Eki Görüntüle 3445609
Maşallah ya çok şirin 🥰 Kız öyle deme test yaptırmadan kimse yaklaşmasın kedi köpeğe ev kedisi de olsa dışkısında bulunan parazitler çok zararlı. Evde besleyen varsa doktoruna danışsın tam hangi test olduğunu bilmiyorum ama bi test yapılıyor ona göre yaklaşabilirsin yada uzak dur diyorlar

ya bir de gercekten benım kızımın grubunda öyle yaptık çıktık burdan 30 kısı fılan facebook grubu kurduk once gruplaşma dedıkodu basladı 6. aylarımızda dogumlar oldu bıraz daha surdu sıyası propoganda cıktı kanlı bıcaklı oluyorduk nereedyse asla gırmem oyle bır gruba
Hiç girmedim girmem de. Zaten burası asıl kimliğimizi saklayıp daha rahat bilgi alabildiğimiz kendimizi daha acık ifade edebildiğimiz yer. Ben burda sorduğum soruları tanıdıklarıma soramıyorum yada dertlerimi yakınlarıma anlatamıyorum. Amacı bu zaten

Hiç girmedim girmem de. Zaten burası asıl kimliğimizi saklayıp daha rahat bilgi alabildiğimiz kendimizi daha acık ifade edebildiğimiz yer. Ben burda sorduğum soruları tanıdıklarıma soramıyorum yada dertlerimi yakınlarıma anlatamıyorum. Amacı bu zaten
çok samimi olup yakın olan birbirinden ıyı enerjı alan zaten bır ıkı kişi olur gçörüşmek istersen özelden görüşürsün tabı ama gıdıp ayrı grup kurunca orada hersey çıkıyor

Gerçekten kötü çıkmış. Ekranda gördün mü keşke ekranı çekseydin kız. Neyse sağlıklı olsunlar sonra güzel güzel ultrasonlar çekilir. Ya uygulamada bebiş hareket etmeye başladı yazıyor. 7+4 deyim bu kadar erken mi başlıyor bu hareketleri tecrübeli anne anlatsana biraz 🤣
yolk sac görünüyor zaten bebiş hiç çıkmamış :KK70:

daha erken yaa kız 10. haftada fılan ama görunuyor hareketleri başladıysa da mınımal dönmeler fılan başlamıstır.

Maşallah ya çok şirin 🥰 Kız öyle deme test yaptırmadan kimse yaklaşmasın kedi köpeğe ev kedisi de olsa dışkısında bulunan parazitler çok zararlı. Evde besleyen varsa doktoruna danışsın tam hangi test olduğunu bilmiyorum ama bi test yapılıyor ona göre yaklaşabilirsin yada uzak dur diyorlar
Toxoplazma canım benim bir önceki gebeliğimde riskli çıkmıştı o yüzden çok korkuyorum

Doğru diyosun bebeğim tabi dikkat etmek lazım ama dedipim gibi toxoplazma yeşillik ve pişmemiş etten daha çok geçiyor bunlara da dikkat etmek lazjm
Yaaa ben bu yerim ama yaaaa 🥹🥹 kedilere bayılıyorumm
Yaaa teşekkür ederizzz🥰
ayy asalete gelin lütfen
Öyledir oğluşum benimm🥰

yolk sac görünüyor zaten bebiş hiç çıkmamış :KK70:

daha erken yaa kız 10. haftada fılan ama görunuyor hareketleri başladıysa da mınımal dönmeler fılan başlamıstır.
Kız ne biliyim ya bende instagramda doktorlardan 9 hafta sonrasında hareket etmeye başlıyor diye duymuştum. Uygulama 7+4 de yazınca şok 🤣 salı günü çağırmıştı doktor belki pazartesi giderim ya benden hiç kan testi falan almadılar 6-7. Haftada yapılan rutin testler varmış istemediler belki bu sefer ister diye düşünüyorum ama istemezse ben söylicem alın bi bakın kanıma diye 🤣 sen verdin mi kan

X