Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Bugün doktora söyledim o da çok normal dedi 😅

Merhaba biz bugün görüştük , panorama test yaptıracağız , pazartesi kan vereceğiz. Doktor bize en basit paketi yaptırsanız sizin için yeterli dediği için onu yaptıracağız. 445 dolarmış normalde bizim doktora özel indirim yapıyorlarmış 425 dolara yaptıracağız.
Eki Görüntüle 3445678 Eki Görüntüle 3445680
çok tesekkur ederım ben daha 9. haftadayım acaba bu haftalarda yatırsam sağlıklı sonuc cıkar mı yoksa ıkı hafta beklemelı mıyım

Bugün doktora söyledim o da çok normal dedi 😅

Merhaba biz bugün görüştük , panorama test yaptıracağız , pazartesi kan vereceğiz. Doktor bize en basit paketi yaptırsanız sizin için yeterli dediği için onu yaptıracağız. 445 dolarmış normalde bizim doktora özel indirim yapıyorlarmış 425 dolara yaptıracağız.
Eki Görüntüle 3445678 Eki Görüntüle 3445680
bir de siz hangi bölgedesiniz ben istanbuldayım.

Merhaba ben de 8+2 deyken gittiğimde 7+4 çıktı. Artık enseden kalçaya kadar olan bölümü ölçüyorlar, arkası dönük hem de hafif eğimli duruyo bu haftalarda biraz yanılma payı var, 10. Haftada net haftasını hesaplarız bizim için o daha önemli dedi. Strese sokma hiç kendini 🌸
Çok sağolun sağlıcakla gelsinler, inş dediğiniz gibidir. Ağızdan çıkan her olumsuz şeye o kadar takıyorum ki bu durumuma engel olamıyorum. Teşekkür ederim 🙏

Merhaba hanımlar 10+1 haftalık olduk ilk yaptırdıgım tahlilde insülin bir tık yüksek çıkmış yani sınır 2.7 iken 3 çıkmış sonradan diger tahlilleri yaptırdım tsh referans aralıkları içinde fakat biraz düşük alt sınıra yakın ve doktorum bunu çok önemseyip beni de paniklettirdi bu 3. Gebeliğim ve daha rahatım doktorun bu tutumu beni rahatsız etti açıkçası mutlaka bir dahiliye görmesi lazım epey bi düşük ya ilaç başlar tada takipte kalır dedi,açıkçası şaşırdım referans dışı bile değil öf başka doktora mı gitsem bilemedim🤔
Birde eklemek istiyorum insülin direncine bakıldııgnda aç değildim gebelik testi ile birlikte yaptırmıştım acaba ondan faklı cıkmış olabilir mi?
Merhaba benim tsh 3 küsür çıkmıştı referans değer aralığındaydı ancak hamilelikte 2.5 altında olmasını bekleriz demişti dahiliye yönlendirildim ilaca başladık.1 ay sonra tekrar değere bakacağız.Beni hem devlet hastanesindeki doktor hem de özeldeki doktorum dahiliyeye yönlendirdi.Dahiliye doktorum tsh bakılırken açlık veya tokluk fark etmez demişti🌺

Herkese merhaba , bizim bugün doktor kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda. Normalde 11+2 yiz ultrasonda 12+1 çıktık. Elleriyle yüzünü kapatmış uyuyordu miniğim 🧿🧿 sordum ama doktor cinsiyet tahmini yapmadı , tüm organları oluşmuş dedi bacak arasına falan da baktı ama 16 haftadan önce cinsiyeti kesin söyleyemeyiz dedi. nipt testinde öğreniriz artık 😅
IMG_7741.jpeg

Merhaba hanımlar 10+1 haftalık olduk ilk yaptırdıgım tahlilde insülin bir tık yüksek çıkmış yani sınır 2.7 iken 3 çıkmış sonradan diger tahlilleri yaptırdım tsh referans aralıkları içinde fakat biraz düşük alt sınıra yakın ve doktorum bunu çok önemseyip beni de paniklettirdi bu 3. Gebeliğim ve daha rahatım doktorun bu tutumu beni rahatsız etti açıkçası mutlaka bir dahiliye görmesi lazım epey bi düşük ya ilaç başlar tada takipte kalır dedi,açıkçası şaşırdım referans dışı bile değil öf başka doktora mı gitsem bilemedim🤔
Birde eklemek istiyorum insülin direncine bakıldııgnda aç değildim gebelik testi ile birlikte yaptırmıştım acaba ondan faklı cıkmış olabilir mi?
TSH bnm de sınırın altında çıktı mesela 0.35 sınırsa bnm 0.27 cikti..dr a söyledim diğer t4ve t3 normal olduğu için onun düşük olması bsy anlam ifade etmiyor dedi.yuksek olursa endişe etmeliyiz dedi.onemli görmedi .
Kızlar ben bugün 12.haftaya girdim inanılmaz bir uyku hali ve yorgunluk çökmeye başladı 3 gündür bu haftalarda böyle yorgunluğu uykusu artan var mı 9.haftadan beri kontrole de gitmedim 5 Temmuz da gideceğim yolundadır umarım her şey sizde durumlar nasıl merak ettim
Bizde bugün 12 hafta olduk şükür elhamdülillah.uyku yok bende maalesef

çok tesekkur ederım ben daha 9. haftadayım acaba bu haftalarda yatırsam sağlıklı sonuc cıkar mı yoksa ıkı hafta beklemelı mıyım
Rica ederim , 10. Haftadan sonra daha sağlıklı sonuç alındığını söylüyor bekleseniz daha iyi olur bence. İzmirdeyim ben , aynı firma İstanbul’da da var ama. Araştırmalarıma göre en iyi laboratuvar bunların çalıştığı laboratuvar.

Rica ederim , 10. Haftadan sonra daha sağlıklı sonuç alındığını söylüyor bekleseniz daha iyi olur bence. İzmirdeyim ben , aynı firma İstanbul’da da var ama. Araştırmalarıma göre en iyi laboratuvar bunların çalıştığı laboratuvar.
tamam ben de bıraz daha bekleyıp baska firmalara da bakayım.çok tesekkur ederim

Herkese merhaba , bizim bugün doktor kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda. Normalde 11+2 yiz ultrasonda 12+1 çıktık. Elleriyle yüzünü kapatmış uyuyordu miniğim 🧿🧿 sordum ama doktor cinsiyet tahmini yapmadı , tüm organları oluşmuş dedi bacak arasına falan da baktı ama 16 haftadan önce cinsiyeti kesin söyleyemeyiz dedi. nipt testinde öğreniriz artık 😅
Eki Görüntüle 3445684
aslında pozısyon da uygunmuş hatta bır tahmınım var ama soylemeyeyım çok guzel çıkmıs mınnak

bu arada benı bu tabloya da ekler mısın bdt 05.02 ben 40 hftayı dolduramam daha erken dogum yapıyorum muhtemelen burada olacagım

aslında pozısyon da uygunmuş hatta bır tahmınım var ama soylemeyeyım çok guzel çıkmıs mınnak

bu arada benı bu tabloya da ekler mısın bdt 05.02 ben 40 hftayı dolduramam daha erken dogum yapıyorum muhtemelen burada olacagım
Aslında bence doktor gördü de çok kuralcı bir doktorum var 16. Haftadan önce söyleyemem dedi 😂 senin tahminin nedir

Kızlar 12+1 günlük olduk kontrolümüz vardı doktor erkeğe benziyo çıkıntı var dedi ama ben hala kız diye umuyorum belki değişir aslında çıkıntı baya net ama nuba göre tahminlerinizi alabilirmiyim

Kızlar 12+1 günlük olduk kontrolümüz vardı doktor erkeğe benziyo çıkıntı var dedi ama ben hala kız diye umuyorum belki değişir aslında çıkıntı baya net ama nuba göre tahminlerinizi alabilirmiyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 45
  • image.jpg
    image.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 45
  • image.jpg
    image.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba 10 Haftalik Hamileyim idrarda protein kacagi cikti boyle sorun yasayan varmi? Tansiyonum normaldi

Merhaba çok teşekkür ederim, ilk doktor 5 gün geriden demişti bu doktorda 7 gün dedi vallahi moralim bozuldu. Suyu, kalp atışı, yeri çok iyi dedi ama işte insan ister istemez kaygılanıyor
Ultrasona göre de değişiyor çok kendinizi dinlemeyin beslenmenize dikkat edin stres etmeyin benim kaç tane kaybım oldu hepsinde de stres her an düşecek hissi gerçekten de sağlıklı ilerlemedi bunda da hiç tasalanmadım kafa ne kadar rahat o kadar iyi hamileliğinizin tadını çıkarmaya bakın 🤲🏻❤️🥰

Eki Görüntüle 3445684
Maşallah canım çok tatlı yaaaa 🥰

Merhaba arkadaşlar ben 10+4 günlük hamileyim ama çok yorgunum evde üç çocuk var sürekli başım yatakta 10 dakika bir iş yapitom gidip 1 saat uzanıyorum elimde değil sürekli uyuySim geliyor ama uyumuyomda hep uzaniyorum ilaç ya kullanıyorum sizde benim gibi misiniz öyle çok midem bulanmiyor da
Şimdi uyandim oglumla 2 saatvuyumuşum yemekte yoktu valla omlet yaptim rezilleri oynuyorum🤣

Arkadaşlar bebeğin haftasına göre geriden veya ileriden gitmesi , ultrason kalitesi ve o günkü idrara sıkışık gitmenizle alakalı. Sıkışık gitttiginizde daha net ve ilerde görünüyor.ben giderken genelde sıkışık gitmeye çalışıyorum.

Kızlar ben bugün 12.haftaya girdim inanılmaz bir uyku hali ve yorgunluk çökmeye başladı 3 gündür bu haftalarda böyle yorgunluğu uykusu artan var mı 9.haftadan beri kontrole de gitmedim 5 Temmuz da gideceğim yolundadır umarım her şey sizde durumlar nasıl merak ettim
Doktor 11/12/13 bu haftalarda hormonlar zirve yapar demisti bana bende aynıyım 14den sonra duzelirmis artik

Eki Görüntüle 3445684
Canım sana daha önce erkek tahmini yapmamış mıydı erkek gibi sanki

X