Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Kızlar 12.haftamdayım doktorum çatlak kremi , yağ kullanmaya başla dedi mustela , lierac markalarını önerdi aranızda kullanmaya başlayan var mı hangi marka kullanıyorsunuz? Bir de güneş kremini dışarı çıkarken mutlaka sür yoksa lekelenmeler olabilir dedi.İçeriği temiz olanları araştırıyorum karar veremedim öneriniz var mı🌺🌺

Kızlar 12.haftamdayım doktorum çatlak kremi , yağ kullanmaya başla dedi mustela , lierac markalarını önerdi aranızda kullanmaya başlayan var mı hangi marka kullanıyorsunuz? Bir de güneş kremini dışarı çıkarken mutlaka sür yoksa lekelenmeler olabilir dedi.İçeriği temiz olanları araştırıyorum karar veremedim öneriniz var mı🌺🌺
Ben burts bee nin aldım yurtdışından baya övülüyordu alabilriseniz yurtdısından alın orda 10 euro burda 1500 tl şaka gibi😞

Ya sıcaklarında etkisi var bence. Evet gerçekten karnımız iyice çıkınca ne olacağız acaba 😂
İkizlere hamileyken de yorulmam çok oluyordu ikinci trimester çok rahat geçti 3. Triöester da ağırlaşmaya başladım ama yine de anlamsız bi enerji geliyordu üzerime bence hamileliğin en zor dönemi ilk 3 ay ve doğuma kalan son 1 ay geri kalan 5 ay nispeten daha rahat geçiyor

Bio-oil ve Badger kullanıyorum çatlak için. İkisinden de çok memnunum ama Badger epey nemli tutuyor, Bio-oil günde iki kez tazelenmeli, üzerinde de öyle yazıyor ❤️ onun dışında Instagram’da belki görmüşsünüzdür fenomen bir dermotolog var Cansu Şahin, gebelikte çatlak oluşumunu bilimsel olarak engelliyormuş Madecassol krem. Dönüşümlü kullanıyorum, çatlak bizde genetik olduğu ve halihazırda çatlaklarım olduğu için tüm tuşlara bastım ben 🤭 çok su da içemiyorum o yüzden böyle daha iyi oldu bana. Güneş kremi de Bioderma’nın pediatric mineral güneş kremini verdi doktor bugün kullanmaya başladım. Çok önemli olduğunu söyledi ve yenidoğana uygun güneş kremi kullanmalısın dedi, aldım ama gerçekten çok yoğun kıvamlı ve yoğurt gibi alışmam uzun sürecek 🤦🏼‍♀️

Merhabalar arkadaşlar cinsiyet için henüz bilgisi olan oldu mu ben 12+3 üm bugün ikili tarama için gittim doktor %70 erkek gibi dedi ama net emin değilim dedi 16. Haftada yeniden gidicem

Teşekkür ederiz teyzesi 😍🧿

Yok kuşum hiç tahminde bulunmadı doktor bana şimdiye kadar. Eşimde erkek diyor bakalım ne çıkacak

Teşekkür ederiz teyzesi 😍🧿

Yok kuşum hiç tahminde bulunmadı doktor bana şimdiye kadar. Eşimde erkek diyor bakalım ne çıkacak 😅
Ya pardon şu ayı profili kafamı karıştırdı🤣 burda bir bayanın profilindede ayı var onla karıştırdım rabbim gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı kılsın inşallah 🤲🏻🥰❤️

C935F3C3-BD9E-4102-A2BC-2A9EB0E72525.jpeg
tahmininiz var mı acaba 😂😂😂

Bugün doktora söyledim o da çok normal dedi 😅

Merhaba biz bugün görüştük , panorama test yaptıracağız , pazartesi kan vereceğiz. Doktor bize en basit paketi yaptırsanız sizin için yeterli dediği için onu yaptıracağız. 445 dolarmış normalde bizim doktora özel indirim yapıyorlarmış 425 dolara yaptıracağız.
Eki Görüntüle 3445678 Eki Görüntüle 3445680
Benim de aynı firma aynı fiyat. Aynısını dedi konuştuğum kişi sizin doktorla anlaşmalı size 425 dolar 😂

Kızlar teşekkür ederim cevaplarınız için. Aslında bahsettiğim yorulma kaynaklı nefes nefese kalma değil. Klimalı odadan çıkınca oluyor özellikle böyle nefesim daralıyor nefes alamıyorum sanki , dün tansiyonumu ölçtük, tansiyon normal ama nabzım 110 falan çıkıyor durduğum yerde
Benimde nabzım yüksek sağlık ocağında ölçtüler taşikardi dedi neden böyle dedi ama ben sıcaklara bağlıyorum

Bugün doktora söyledim o da çok normal dedi 😅

Merhaba biz bugün görüştük , panorama test yaptıracağız , pazartesi kan vereceğiz. Doktor bize en basit paketi yaptırsanız sizin için yeterli dediği için onu yaptıracağız. 445 dolarmış normalde bizim doktora özel indirim yapıyorlarmış 425 dolara yaptıracağız.
Eki Görüntüle 3445678 Eki Görüntüle 3445680
Ben de bu firmaya yaptırdım. Panorama plusi 465 dolara yaptırdım. Kanım Amerikaya ulaşmış en yakın zamanda çıkar inşallah

Bebak markasının mineral filtreli su bazlı olanını kullanıyorum memnunum. Bende roza var çok belirgin olmasada, cildim yağ bazlı ağır güneş kremini sevmiyor. Araştırmalarına ekleyebilirsin 🌸

Herkese merhaba , bizim bugün doktor kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda. Normalde 11+2 yiz ultrasonda 12+1 çıktık. Elleriyle yüzünü kapatmış uyuyordu miniğim 🧿🧿 sordum ama doktor cinsiyet tahmini yapmadı , tüm organları oluşmuş dedi bacak arasına falan da baktı ama 16 haftadan önce cinsiyeti kesin söyleyemeyiz dedi. nipt testinde öğreniriz artık 😅
Eki Görüntüle 3445684
Bana kız gibi geldi 🥰

Kişiye göre değişiyor, bende korkuyordum vajinalden. Doktorum konuşarak kafa karışıklığımı giderdi, 6+1 de vajinal duydum 😊
Ben yıllarca vajinismus illetiyle savaştım zor astım ama hala travmalarım bu muayene ile ilgili 😞 sırf çatı muayenesi yaptıramayacağım için sezaryen oldum önümüzden zorda kalmadıkça noooooo 😂

Ben yıllarca vajinismus illetiyle savaştım zor astım ama hala travmalarım bu muayene ile ilgili 😞 sırf çatı muayenesi yaptıramayacağım için sezaryen oldum önümüzden zorda kalmadıkça noooooo 😂
Özel bir durumunuz var demek, o zaman ilerleyen haftalarda gidersiniz 8+2 de karından gümbür gümbür duydum ben. ☺️

X