Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 25 43,9%
  • erkek

OY: 31 54,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    57
Kızlar eurofins e nipt testi yaptırdım geçen salı 10 güne sonuç çıkacak dediler bu firmadan sonuç alan var mı acaba daha erken çıkma olasılığı var mo acaba🥰

O ayarda araba istiyorsan Prego Mios, Kraft Napoli bakabilirsin çiçek çok güzel arabalar.
Kuzum çok pahalı olur diye bakmadım abim öyle dedi sadece prego markası baya aklıma yattı ama modele karar veremedim daha gidip bakma imkanımda olması önerdiğin birşey var mı miostan başka☺️

Süper olmuş. Sana bebek arabası mı bakacağız şimdi en sevdiğim ajfksksks

Oh çok şükür rahatladık valla dert olmuştu 😄 şimdi istediğin modeli araştır gönlünce olsun

Kuzum çok pahalı olur diye bakmadım abim öyle dedi sadece prego markası baya aklıma yattı ama modele karar veremedim daha gidip bakma imkanımda olması önerdiğin birşey var mı miostan başka☺️
Prego %30 indirimde babymall'de. Solo 10 bine düştü. Ben de solo ile smart fold arasındayım şimdi sipariş vericem karar versem

İkisi de aynı değil mi pusetli olan neden daha ucuz

Ha diğeri stokta yokmuş, pusetlisi yok bunun tüh

Prego %30 indirimde babymall'de. Solo 10 bine düştü. Ben de solo ile smart fold arasındayım şimdi sipariş vericem karar versem
Geçen e bebeğe gittik pregolara baktım bana iyi geldi sonra joei markasına baktık oda fena değildi görevliye sorduk hangisi daha sağlamdır joei ingiliz malı dedi prego fabrikası adana da dedi siz düşünün dedi en çok tercih edilen burda joei oluyor genelde dedi bilemedim bende

Bence solo daha güzel gözüktü gözüme

Geçen e bebeğe gittik pregolara baktım bana iyi geldi sonra joei markasına baktık oda fena değildi görevliye sorduk hangisi daha sağlamdır joei ingiliz malı dedi prego fabrikası adana da dedi siz düşünün dedi en çok tercih edilen burda joei oluyor genelde dedi bilemedim bende

Geçen aria plusa bakmıştım ben o hoşuma gitti baya ona da bakabilirsin canım

Bence solo daha güzel gözüktü gözüme
Arianın ayak kısmı hoşuma gitmiyor ya benim. O da iyi. Joie çok görüyorum ben de aynen niyeyse gönlüm hep prego'da 😅

X