Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kız ne biliyim ya bende instagramda doktorlardan 9 hafta sonrasında hareket etmeye başlıyor diye duymuştum. Uygulama 7+4 de yazınca şok 🤣 salı günü çağırmıştı doktor belki pazartesi giderim ya benden hiç kan testi falan almadılar 6-7. Haftada yapılan rutin testler varmış istemediler belki bu sefer ister diye düşünüyorum ama istemezse ben söylicem alın bi bakın kanıma diye 🤣 sen verdin mi kan
gecmıs sayfalarda rutınlerı paylaşmıstım merak edersen telden gırıp paylasırım tekrar
Ayy neyse başka sefere çekersin artık bir de muayenesi ne kadar orda
muayenesi 790 tuzla karta ama yoksa 830 dr olarak tanıdım en ıyılerden ama cihaz kötü

Merhabalar ben de tüp bebekle yaklaşık 7 haftalık hamileyim. Hiç belirtim yoktu. Kalp atışını iki kez duyduk ama belirti olmayınca hala hamile değilim gibi geliyordu. Dün gece bulantı oldu korkunçtu. Umarım bir daha yaşamam. Sizin nasıl bulantı durumlarınız. Öyle anlarda ne yapıyorsunuz😅

Daha önce İlkay arzu kayışlıgil ve yasemin Emiroğlu çekiç vardı orda tabi tuzla tıp merkeziyken ama hala ordalar mı bilmiyorum
ilkay orda ama ben ılkayı sevmedım ılkay cocuk sevmıyor bence rüzgarımda ılk hcgyı onda istemiştim. 115 çıktı ıstıyor musun bebeği alalım mı dedi ılk soru bu mu olur onu bırakıp arif beye geçtim.

Merhabalar ben de tüp bebekle yaklaşık 7 haftalık hamileyim. Hiç belirtim yoktu. Kalp atışını iki kez duyduk ama belirti olmayınca hala hamile değilim gibi geliyordu. Dün gece bulantı oldu korkunçtu. Umarım bir daha yaşamam. Sizin nasıl bulantı durumlarınız. Öyle anlarda ne yapıyorsunuz😅
Bende de 3 gün öncesine kadar vardı canım şiddetli bulantı çubuk kraker fındık ceviz gibi şeyler yiyince geçiyordu. Çok şükür geçti 2 gündür yok bu günde olmaz inşallah

Telefon diye mi göremiyorum acaba çünkü dediğin gibi birşey de bulamadım
Canım resminin üstüne tıkla sonra forum seçeneklerine tıkla biraz kaydır orada göreceksin. Başkalarının imzalarını gör seçeneği var

Eklentiler

• 1000009856.jpg
    1000009856.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 17
Maşallah ya çok şirin 🥰 Kız öyle deme test yaptırmadan kimse yaklaşmasın kedi köpeğe ev kedisi de olsa dışkısında bulunan parazitler çok zararlı. Evde besleyen varsa doktoruna danışsın tam hangi test olduğunu bilmiyorum ama bi test yapılıyor ona göre yaklaşabilirsin yada uzak dur diyorlar
Canım aşıları tam olan kedide parazit olmaz, bu kediyi de hasta eder zaten.
Evdeki kedileein dışkıları uzun süre temizlenmeden beklerse bakteri üretebilir, o işte tehlikeli.

İnan bende öyle zor bir doğum lohusalık geçirdim benim bebek kolik bir bebekti daha yeni tam rahatladm derken tekrar hamile olduğumu öğrendim testle bende gidip bugün kan vercm sonra doktoruma randevu alcam bakalm nasıl bir süreç olur inşallah bu sefer çok güzel ve kolay geçer Allah yardımcımz olsun inşallah 🥺
Ben gittim doktora ultrasonda baktı kesinleşti kalp atışı da var. Sezeryan dan sonra 2 sene beklemeliyim riskli falan dedi iyice moralim bozuldu ağladım. Allah yardımcımız olsun tekrar daha zor bir süreç bizi bekliyor tam rahatladık derken :KK43:

X