Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 25 43,9%
  • erkek

OY: 31 54,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    57
İkisi de aynı değil mi pusetli olan neden daha ucuz
Ben bu modeli beğenemedim ya 🙄🙄 calista Quatrro scala arasında kaldım ebebek e gidip bakmam lazım detaylıya bursaya gidince bir bakıcam ondan sonra aldırıcam😂
Geçen e bebeğe gittik pregolara baktım bana iyi geldi sonra joei markasına baktık oda fena değildi görevliye sorduk hangisi daha sağlamdır joei ingiliz malı dedi prego fabrikası adana da dedi siz düşünün dedi en çok tercih edilen burda joei oluyor genelde dedi bilemedim bende
Arkadaşımda joie almış o da aklımda 😂 e bebek e gidince sorun çözülecek benim inşş😂

bende ilaç kullanmak hiç istemiyorum ama ben çok halsizdim şimdi daha iyiym bence vücudun ihtiyacı var bunlara . kuzenim de hiç kullnmamış ama öldüm 9 ay diyor. berbat bi hamilelik geçirmiş bütün vitamin değerleri dibi görmüş. eziyet etmeye gerek yok . kendinizi dinleyin kötü olursanız yazmasını rica edin bence:KK200:
Doktorum bana matarex plus yazdi bunda hersey var baskasina gerek yok dedi

Ben bu modeli beğenemedim ya 🙄🙄 calista Quatrro scala arasında kaldım ebebek e gidip bakmam lazım detaylıya bursaya gidince bir bakıcam ondan sonra aldırıcam😂

Arkadaşımda joie almış o da aklımda 😂 e bebek e gidince sorun çözülecek benim inşş😂
Neyi beğenemediniz hamfendi... Smkffm

Ben mios çok sevdim. Ama stok yok onlineda. 15'e falan gelecekti üzüldüm biraz. Mağazada görünüyor ama bu kodla indirim yapıyorlar mı ki

kızlar ben de rüyamda doğum yapmışım. erkek bebek kocaman. iki kere çekiyor mememi doyuyor falan 😂 oğuz kağan destanı gibi 😅 adını da alperen koymuşuz 😁
Haha bende cinsiyeti öğrenmeden önce rüyamda kız bebek görmüştüm onu emziriyordum 6 aylık olmuştu yüzünün en detayına kadar görmüştüm iki gün önce öğrendik kızım olacağını sana da malum olmuştur belki

Siz burda bebek arabası besik falan konuşurken benim bebe'ye aldığım tek şey😂😂😂. Bı bebek eşyası olsun evde dedim😬

Eklentiler

• IMG_20240629_150540.jpg
    IMG_20240629_150540.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 25
Kuzum çok pahalı olur diye bakmadım abim öyle dedi sadece prego markası baya aklıma yattı ama modele karar veremedim daha gidip bakma imkanımda olması önerdiğin birşey var mı miostan başka☺️
Prego’nun her modeli fiyat performans olarak iyi bence, ağırlığına takılmıyorsan Calista güzel, Ottava güzel.

İkisi de aynı değil mi pusetli olan neden daha ucuz
Bence güzel bu, tek yönlü ama ona takılıyorsan. 7 kilo iyiymiş

Haha bende cinsiyeti öğrenmeden önce rüyamda kız bebek görmüştüm onu emziriyordum 6 aylık olmuştu yüzünün en detayına kadar görmüştüm iki gün önce öğrendik kızım olacağını sana da malum olmuştur belki
ya ne güzel malum olmuş. benim bir oğlum olduğu için herkes kız olacağını iddia ediyor ama ben erkek olacağını hissediyorum bakalım 😅

Prego Mios sevdim en son ama onlineda stok yok babymall'de, baya indirime giriyodu. Mağazayı aradım bazı renkleri var bazıları yok gelip bakmanız lazım dedi
Aşko mios varken diğer modellerine çok şaapma bence, Türk malı çünkü uzun süreli kullanımda sağlamlık açısından diğer modelleri bilemedim kabin boyları çok sağlam gelmemişti bana. Bir de zamanla Prego yazısı falan siliniyor şekilciysen 😂 acele etme tam içine sineni al bence bir de mutlaka görüp al

18. Haftadan bildiriyorum. Kusma ataklarım geçti . 10 gündür bulantı ilacı almadım. Ama tiksinti ve koku hassasiyeti devam ediyor. Uykuya devam. Ders çalışmam gerekiyor.İki hafta sonra sonra sınavım var ama ne mümkün. Hamilelik ve kızımın kursları ,oyunları... 🤗🤲 Bugün tartıda 700 gram fazlalık gördüm. Ama kilo olduğunu sanmiyorum. Bebiş büyüyor ,gögüs ,rahim ağırlığı falandır sanırım 🤣

Aşko mios varken diğer modellerine çok şaapma bence, Türk malı çünkü uzun süreli kullanımda sağlamlık açısından diğer modelleri bilemedim kabin boyları çok sağlam gelmemişti bana. Bir de zamanla Prego yazısı falan siliniyor şekilciysen 😂 acele etme tam içine sineni al bence bir de mutlaka görüp al
Mios güzel mi diyosun? Kayınvalidem illa çift yönlü olsun güneşte o güneşlik çocuğa etki etmiyo kapatınca görmek istiyo çevreyi falan dedi, ondan kabinden az uzaklaştım ben

Mios güzel mi diyosun? Kayınvalidem illa çift yönlü olsun güneşte o güneşlik çocuğa etki etmiyo kapatınca görmek istiyo çevreyi falan dedi, ondan kabinden az uzaklaştım ben
Mios benim gördüğüm kadarıyla güzel, ama git bak mutlaka belki sen sevmeyeceksin ben hepsini sürdüm tek tek. Çift yön bence de önemli bu arada, ben şu an sahildeyim mesela ayı gibi rüzgar var o tarafa çevirmen lazım çocuğu yürüyüş yaparken. Çift yönlü kabin boylara da bakabilirsin çok fazla seçenek yok ama araştıralım istersen bi

X