2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar o kadar sıcak ki. Klima yok kiracıyım zaten vantilatör yetersiz nem berbat. Cidden sürekli ağlamak istiyorum. Evde 2 kedim var onlara da çok üzülüyorum hormonlar malum. Cidden bi an evvel ağustosu da geçtim Eylül Ekim gelsin istiyorum. Ve ikinci bir çocuk düşünürsem eğer hamile kalmamam gereken ayları biliyorum galiba 🥲🥲

Kızlar bebislerin pozisyonları nasıl biz bugün gittik doktora 32+1 şuan yan duruyor doktorum 36 37 ye kadar bekleriz dönmesini dedi sizinkiler ne durumda

Kesinlikle şart doğumdan sonra şu emzirme işleri bitsin gerçekten bi bakıma sokmak lazım kendimizi 3 senede 2 bebiş doğurunca vücutta sapıttı haklı olarak 😂💐 sağlıkla gelsinler inşallah diğer mevzular halledilir dediğin gibi ☺️💕
Benim de öyle evdeki bebem 2023 doğumlu, bu bebem 2024 doğumlu olacak. Memeler ne zaman benim olacak tekrar diye soruyorum kendime. İş, bebeler, eş, ev döngüsünde koşturmak biraz zorlayacak. Ama bir süre sonra arkadaş olacaklar birbirlerine diye umut ediyorum. O zaman vücudu da toparlarız inşallah 😅
Kızlar rahim ağzı uzunluğuna bakılan arkadaşlarım nasıl bakıyolar ?
Benim hep üstten ultrasonda baktı.

Benim de 33. Hafta ama hep ultrasonla bakıldı.

Bu arada bugün ilk defa ayaklarım şişti biraz da uyuşuyor. Yürümediğim için böyle oldu sanırım. Ayak şişince ne yapmak gerekiyor?

Valla ben az önce oturdum bir güzel ağladım :KK43: sinirlerim alt üst sonra hava için ağladım içerde çocuğumda üzüldü ben iyi bir anne olamadım deyip ona da bir fasıl ağladım 😕 ay eşime baktım o rahat rahat oturuyor kalkıyor diye ona da sinirlenip ağladım :KK43:

Valla ben az önce oturdum bir güzel ağladım :KK43: sinirlerim alt üst sonra hava için ağladım içerde çocuğumda üzüldü ben iyi bir anne olamadım deyip ona da bir fasıl ağladım 😕 ay eşime baktım o rahat rahat oturuyor kalkıyor diye ona da sinirlenip ağladım :KK43:
Gerçekten öyle hormonlar alt üst etti benide sürekli ağlıyorum. Ağlayınca yüzüm gözüm şişiyo dahada kötü hissediyorum kendimi

Hepsi normal. Az kaldı geçecek. Eşin rahat oturup kalkmasına ağlaman komik 🤣 eşlere lohusa iken daha çok sinir olacağız😅 ya sabır.

Kasığımda ağrı var demiştim bugün biraz ağır yemek yedim,tüm karnım sırtım gazdan mahvoldum.Şimdi papatya çayı içiyorum rahatlatıyor beni.Ama öldüm öldüm dirildim arkadaşlar balon gibi geziniyorum.

Kızlar o kadar sıcak ki. Klima yok kiracıyım zaten vantilatör yetersiz nem berbat. Cidden sürekli ağlamak istiyorum. Evde 2 kedim var onlara da çok üzülüyorum hormonlar malum. Cidden bi an evvel ağustosu da geçtim Eylül Ekim gelsin istiyorum. Ve ikinci bir çocuk düşünürsem eğer hamile kalmamam gereken ayları biliyorum galiba 🥲🥲
Ben kedime çok üzülüyorum, yanına soğuk şişe koydum soğuk havlu koydum hiçbirini istemiyor anlamadım sıcaktan yavrum mayıştı🥺

Kasığımda ağrı var demiştim bugün biraz ağır yemek yedim,tüm karnım sırtım gazdan mahvoldum.Şimdi papatya çayı içiyorum rahatlatıyor beni.Ama öldüm öldüm dirildim arkadaşlar balon gibi geziniyorum.
Merhabalar. Papatya çayı veya bitkisel çaylar hamilelikte önerilmiyor. Tüketmemenizi tavsiye ederim. Şişkinlik için soda içebilirsiniz ya da mideniz çok rahatsızsa Gaviscon içebilirsiniz. Naçizane uyarmak istedim 🙏🏻

Buz yedim birşey olmadı da soğuk su içince küçük dil kızardı öksürük geldi ve ses gitti.. Bu sıcakta hasta olmak da zormuş. Sirkeli ve tuzlu su gargara yapıyorum. Dikkat edin arkadaşlar :)

4 üne kadar sadece Merkür başakta canım ( Merkürün başakta olması aslandan iyidir, analitik zekası güçlü çocuk getirir )sonrasında Venüs’te başağa giriyor ( bu iyi değil memnuniyetsizlik keyifsizlik getirir )
4 üne kadar doğum olmalı o zaman haftası doluyor zaten öyle ayarlarız 🤍 çok teşekkürler canm

Bende astroloji bildiğimden , mayısa kadar gökyüzü daha güzel olduğunu bildiğimden ve hamilelik planlayanlara yaz sıcağına denk getirmeyin uyarılarından daha önce hamile kalmaya çalıştım ama nasip olmadı , kısmet 🤓
Ayy benimde doğum haritamda çok oğlak var , asıl sana kötü haber bizim çocukların Jüpiter’i ikizler olacak , meali ikizler temalarını abartmaya yatkınlık. Temalar ; Yüzeysellik , dikkat dağınıklığı, çok konuşma , yakın çevre bolluğu , çabuk sıkılma….
canm oğlum ikizler ama çok eğlenceli ve sosyal bence artı yönlerinin bu yönde olması da iyi. bizim şimdikilerin jüpiter’i mi ikizler olacak?

Valla bu sıcaklarda ben hiç bir iş yapamıyorum ya ne kıyafet yıkanabildim ne ütü
iyi ki ben ağrılarım başlamadan halletmişim dün çok kötü oldum belimin ağrısı mahvetti crp 8 çıkmış o etkiliyor galiba antibiyotik alıyorum. ağrın fln yoksa halledersin canm iyice ağırlaşmadan başla ☺️

X