2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hepsi normal. Az kaldı geçecek. Eşin rahat oturup kalkmasına ağlaman komik 🤣 eşlere lohusa iken daha çok sinir olacağız😅 ya sabır.
Şok oldu oda zaten ben naptım sana diye, tek seferde ayağa kalktın ne kadar kıymetli biliyor musun bilemezsin tabi nereden bileceksin dedim boncuk boncuk göz yaşlarım döküldü 🤦‍♀️ Ayy Allah yardımcısı olsun zavallı kocam şimdi böyleysem bilmiyorum lohusayken neler olur🤭😁

Benim de öyle evdeki bebem 2023 doğumlu, bu bebem 2024 doğumlu olacak. Memeler ne zaman benim olacak tekrar diye soruyorum kendime. İş, bebeler, eş, ev döngüsünde koşturmak biraz zorlayacak. Ama bir süre sonra arkadaş olacaklar birbirlerine diye umut ediyorum. O zaman vücudu da toparlarız inşallah 😅

Benim hep üstten ultrasonda baktı.
Maşallah ikisine de tabi arkadaş olacaklar kaçış yok sonra rahat edeceğiz inşallah benim tabi 3 yaş olacak araları umarım iyi anlaşır bebişlerimiz biz de rahat rahat kahvemizi yudumlarız onlar oynarken 🤗🙏🏼

Kızlar bebislerin pozisyonları nasıl biz bugün gittik doktora 32+1 şuan yan duruyor doktorum 36 37 ye kadar bekleriz dönmesini dedi sizinkiler ne durumda
Bende 32.hafta gittiğimde dönmemişti yan bile değildi kafa yukarıda ayaklar aşağıda. 34te gidince bir daha bakacağız ama hiç dönmüş gibi hissetmiyorum

Kızlar bebislerin pozisyonları nasıl biz bugün gittik doktora 32+1 şuan yan duruyor doktorum 36 37 ye kadar bekleriz dönmesini dedi sizinkiler ne durumda
30+5 te gece kafası aşağıya yöneldi. Nefes darlığı ve ağrıdan anladım ertesi gün doktora gittiğimde kafasının aşağıya yöneldiğini söyledi 32+0 da hala asagidaydi kafası. Arada hickiriklarindan anlıyorum zaten kafanın yerini 😂😂 bazen biraz yukari çıkıyor bazen daha da aşağıya yöneliyor ama hala yeri olduğu için dönebilir tabi 🙈

canm oğlum ikizler ama çok eğlenceli ve sosyal bence artı yönlerinin bu yönde olması da iyi. bizim şimdikilerin jüpiter’i mi ikizler olacak?
Öyle canım her burcun olumlu olumsuz özellikleri var hiç biri harika değil aslında , ikizler de eğlenceli ve sosyal.. bizimkilerin Jüpiter’i ikizler olduğu için işte o yüzeyselliği abartma , çabuk sıkılma potansiyeli olucak ayrıca . bizim de bunu bilip ona göre eğitmeye çalışmamız gerekiyor

Üffff ayak şişmesi bende yaşıyorum yaaa yatıyorum düzeliyor kalkıyorum bakıyorum balon gibi olmuş yürüş yapmak istiyorum korkuyorum daha çok şişer falan diye yaaa 🥴🥴🥴

Ayaklarımın şişmesine hiçbir şey etki etmiyor kızlar ya buz koydum soğuk sularla yıkadım saatlerce yukarı kaldırıp bekliyorum uyuyup uyanıyorum sürekli şiş haldeler evin içinde yürürken canım acımaya başladı artık yok mu başka bir çözümü😢bir hafta öncesine kadar sadece ayak bileklerim biraz şişer sonra normale dönerdi şimdi ayaklarım davul gibiler 35 numara ayağıma 38 numara üstü ayarlanabilir terlik aldım ona bile ayağım girmeyecek muhtemelen😭

Ayaklarımın şişmesine hiçbir şey etki etmiyor kızlar ya buz koydum soğuk sularla yıkadım saatlerce yukarı kaldırıp bekliyorum uyuyup uyanıyorum sürekli şiş haldeler evin içinde yürürken canım acımaya başladı artık yok mu başka bir çözümü😢bir hafta öncesine kadar sadece ayak bileklerim biraz şişer sonra normale dönerdi şimdi ayaklarım davul gibiler 35 numara ayağıma 38 numara üstü ayarlanabilir terlik aldım ona bile ayağım girmeyecek muhtemelen😭
Bu Birazda yapıyla alakalı diye düşünüyorum. Kuzenimle bizim aramızda sadece 3 hafta var kız balon gibi şişti garibim. 8. Aya girmek üzereyiz 4. Ayından itibaren kızın elleri ayakları şişmeye başladı, Bende ödemin ö sü yok. Tansiyonla alakalı bir probleminiz yoksa bu şişlik durumu doğuma kadar gidiyor. İnşallah biran önce rahatlarsınız:KK43:

Ben kedime çok üzülüyorum, yanına soğuk şişe koydum soğuk havlu koydum hiçbirini istemiyor anlamadım sıcaktan yavrum mayıştı🥺
Evet ya bende buz aküsünü ince havluya sarıyorum ama yok durmuyolar asla. Veterinere traş meselesini sordum. Soğuktan ve sıcaktan o tüyler koruyo ettirmenizi önermem dedi. Demekki bizim kadar etkilenmiyorlar

Kızlar sabah parmağımın ucunu kestim. Öyle bi kanadı ki soluğu hastanede alıcaktım dedim herhalde derin kesildi. Dirseklerimden falan akmaya başladı asla göremedim ilk başta ne kadar kestiğimi ve o kadar geç durdu ki kanama. Sonra bi baktım inanılmaz küçük ve derin olmayan bi kesik ki 😅 kan sulandırıcı falan da kullanmıyorum şekerim de yok

X